Promovat
2 locuri de parcare incluse. Bloc nou. Spatiu foarte mare in pod
5

ImoPuls va propune o Constructie Noua – 2024, cu o arhitectura deosebita, moderna, cu apartamente de 1 si 2 camere compartimentate excelent. Locuintele sunt racordate la toate utilitatile publice, se predau la "cheie" cu finisaje alese pe gustul clientilor care beneficiaza si de locuri de parcare incluse ...

1677 EUR/m2 | 52 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  zona Spitalului Judetean
5
14

De inchiriat apartament cu o camera zona Spitalului Judetean

DE INCHIRIAT JUDETEAN. Apartament 1 camera in zona Spitalului Judetean. Suprafata: 35mp. Etaj: 4. (nu ultimu). Complet mobilata si utilata. Disponibila imediat. Se accepta si animale de companie, fumatori, muncitori. Mai multe la numarul de telefon.

35 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
Locuinta sau Investitie? Casa cu Multiple Posibilitati in Iosefin
13
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o casa spatioasa, situata in zona Iosefin din Timisoara, ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc o proprietate cu multiple posibilitati de utilizare. Imobilul este construit in anul 1972 si este dispus pe Parter + Etaj, avand o ...

1667 EUR/m2 | 150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere, situat in zona Dorobanților, una dintre cele mai apreciate zone datorita accesului rapid la toate facilitatile urbane. Caracteristici principale: • Suprafata utila: 80 mp • Etaj: 1 • Compartimentare: decomandat, ...

2088 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Zona LIDL Torontalului!  2 Cam 51 mpu!
14
7

Zona LIDL Torontalului! 2 Cam 51 mpu!

Detalii tehnice: constructie Parter + 2 Etaje+ Etaj Retras, cu placa de beton turnata peste ultimul nivel si acoperis, structura de beton si zidarie caramida Porotherm, cu termoizolatie exterioara de polistiren de 10 cm. Dotari: - centrala proprie in condensare, cu incalzire prin pardoseala; - contorizare ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Garaj Medicina Timisoara
4
30

Garaj Medicina Timisoara

Vand garaj in zona Facultatii de Medicina din Timisoara, str. Paciurea Intrarea Predeal. Suprafata este de aprox. 16,5 metri patrati. Groapa de serviciu, posibilitate curent electric. Nu se afla in concesiune, Teren in folosinta. CF

Timisoara, Timis

COMISION 0% CASA VILA  MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA
20

COMISION 0% CASA VILA MEDITERANEANA MOBILATA CU GARAJ DUMBRAVITA CORA

LANDMARK ofera spre vanzare, COMISION 0% casa vila individuala cu garaj in stil mediteranean, cu teren generos, in Dumbravita Cora zona str Buenos Aires, fiind compartimentat astfel: parter: hol acces, dormitor, baie cu vana, acces garaj, zona openspace pentru living + dining de 47 mp si o bucatarie ...

Timisoara, Timis

Vând teren intravilan în sat Ianova comuna Remetea Mare.
4
6

Vând teren intravilan în sat Ianova comuna Remetea Mare.

Vând teren intravilan în sat Ianova comuna Remetea Mare. Mărimea terenul este de 1636 mp pe CF-ul vechi, iar după ultimele măsurători executate de cei de la cadastru au reieșit 1725. Frontul stradal este de 21 metri, iar numărul de casă este 340. Terenul este situat în vatra veche a satului, iar ca ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet
20
1

Apartament de vanzare-bloc nou,lift,finisat complet

Apartament de vanzare luminos si spatios intr-un bloc nou,situat in zona Aradului cu acces rapid catre toate punctele de interes. Proprietatea este ideala pentru cei care isi doresc confort si facilitati moderne. Detalii apartament -suprafata utila 58 mp +balcon + un loc de parcare+spatiu depozitare ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 111 mp utili, Bdul Gh. Lazar, vad excelent
1

Spatiu comercial 111 mp utili, Bdul Gh. Lazar, vad excelent

Propunemnbsp; spre inchirierenbsp; un spatiu comercial situat pe Bulevardulnbsp; Gheorghe Lazar, locatie strategica avandnbsp; unul din cele mai bune vaduri comerciale din Timisoara. Spatiul este situat la parterul unui imobil cu 10 etaje, dispune de vitrina la strada cu vizibilitate excelenta, trafic ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere , cu loc de parcare
8
2

Apartament 3 camere , cu loc de parcare

De vanzare, apartament 3 camere cu suprafata de 57 mp, compus din: - living cu bucatarie open space, - 2 dormitoare, - 2 holuri, - baie cu geam - pod de depozitare Se vinde cu un loc de parcare inclus in pret. Apartamentul este la et 3 din 3 , bloc construit in 2016, cu pod izolat si transformat ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor
6

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor

Apartament cu 1 camera Nou Renovat Dorobantilor. Situat la etajul 4 ,al unui imobil cu acoperis, construit in anul 1980. Dispune de centrala termica proprie. Suprafata de 30 mp. Se vinde mobilat si utilat conform imaginilor. Pret 54.000 eur. Comision agentie standard.

1800 EUR/m2 | 30 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu zona Lipovei
6
6

Spatiu zona Lipovei

Spre inchiriere spatiU comercial zona Lipovei Dedeman Spatiile se inchiriaza fara mobilier Este compus din: -incapere open space -spatiu depozitare, -baie Pentru alte detalii nu ezitati sa ma contactati. Pretul este de: 450 euro+Tva+garantie+comisionul agentiei

40 m2