De inchiriat garsoniera in zona Circumvalatiunii
Inchiriez garsoniera cf1 dec,complet mobilata si utilata . Se inchiriaza pe termen lung. Suprafata utila este de 28 mp , iar etajul este 3 4.
28 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 07:47
Anunțuri promovate – Vezi toate
28 m2
Circumvalatiunii, Timisoara, Timis
azi 07:47
Propun spre vanzare un apartament cu 3 camere pe Take Ionescu, aproape de Piata Unirii, mijloace de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 cu LIFT; Model cu vedere pe 2 parti, geam la baie, debara, un balcon generos; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, ...
1985 EUR/m2 | 65 m2
Take+Ionescu, Timisoara, Timis
ieri 12:23
PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...
2000 EUR/m2 | 52 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 15:22
Vă prezentăm spre vânzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone verzi din Timișoara Pădurea Verde, la doar câteva minute de Iulius Mall. Proprietatea reprezintă alegerea perfectă atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Compartimentare: Living ...
2909 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
6 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.
1753 EUR/m2 | 75 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 08:37
Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Girocului. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter situata in Timisoara, zona Girocului, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 206 mp si teren 540 mp. Anul constructiei este ...
2184 EUR/m2 | 206 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 08:36
Inchiriez apartament cu o camera , mobilat si utilat situat in Ronat , zona linistita de case , aproape de Bogdanestilor . Apartamentul are 32 mp , este compus din camera , baie cu masina de spalat , bucatarie cu frigider , aragaz , cablu tv , internet . Nu se accepta animale de companie !
Ronat, Timisoara, Timis
azi 08:36
Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,bucatarie baie,Piata Unirii, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Etaj 1, Confort: 1, numar etaj: 2, numar camere: 1, numar bai: 1, suprafata utila: 40. Apartamentul este situat ultra-central, are bucatarie, o camera mare, dressing. Apartamentul este complet ...