Promovat
Teren 6345mp Calea Aradului Pretabil Spital/Scoala/Sala evenimente
6

Renaissance Estate vă oferă în exclusivitate un teren intravilan generos situat în Calea Aradului, cu deschidere directă la bulevardul principal, într-o zonă extrem de accesibilă și bine conectată. Această proprietate reprezintă o oportunitate de investiție excelentă, fiind potrivită atât pentru dezvoltare ...

6,345 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare
4
4

Ultracentral Piața Libertății 54 mp, Loc parcare

Apostu Estate propune în exclusivitate spre vânzare un apartament cu o cameră, bucătărie separată, baie și spațiu de depozitare, cu suprafață utilă de 54 mp, situat la parterul unui imobil istoric din zona Piața Libertății – strada Lucian Blaga. Proprietatea oferă posibilitatea realizării accesului ...

2333 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament  1 camera in zona Medicina
5
166

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam-Cetatii-5 Min Centru-Mobilat Lux-Balcon-Centrala-Boxa-54 MP-128.000 Euro !
20

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Cetatii - Calea Bogdanestilor, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul orasului Timisoara, respectiv la 7 minute fata de alte puncte importante ale ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
34

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

DE INCHIRIAT: GARSONIERA IN ZONA BUZIASULUI, TIMISOARA. Se ofera spre inchiriere o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 1. Suprafata: 25 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: Magazine (Lidl,Profi,Auchan), Statii de transport in comun, Gradinita, Scoala. Nu ezitati ...

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la parter inalt si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
20

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3

Apartament 1 camera in zona Take Ionescu

ferim spre inchiriere 1 camera in zona Take Ionescu, 29 mp2, langa Facultatea de Medicina si Stomatologie, aproape de mijloacele de transport in comun. Dotat cu centrala termica se inchiriaza pe termen lung detine centrala termica proprie cheltuieli mici etajul 1.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere decomandate,de închiriat,Baba Dochia-Timișoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, spatios si luminos, situat in zona Baba Dochia , o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces ...

50 m2

Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700
8
1

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Piata 700

De inchiariat, apartament cu 2 cameree, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, situat la parter, mobilat si utilat, Piata 700. Pret: 450 euro Tel: 0736170308

50 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

de vanzare apartament cu  2 camere zona Girocului
6
2

de vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la parter inalt si are o suprafata de 54 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Are o suprafata utila de 54mp, ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara
18
1

Casa individuala cu 193 mp utili in Timisoara

Apostu Estate va ofera spre vanzare casa individuala pozitie buna in Timisoara,la doar cateva minute de Lidl Buziasului. Costructie anul 2006 din caramida cu izolatie exterioara de 5 cm cu eps 80 , ridicata pe regim de inaltime P/E ,e pretabil atat pentru o familie numeroasa cat si pentru sediu de ...

1335 EUR/m2 | 194 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc
19
9

Duplex cu 5 camere mobilat si utialt Braytim Giroc

Va propunen spre vânzare 1|2 duplex, cu o suprafata de 127 mp utili, P+E, 5 camere, teren 257 mp, lânga benzinaria ESO, la intrare în Giroc, 100 metri de Timisoara. Casa se vinde mobilata si utilata. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie, cu ajutorul încalzirii în pardoseala. Casa este ...

1630 EUR/m2 | 127 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
3
15

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Buziasului,la parter,cu o suprafata utila de 26 mp,este utilata si mobilata modern. Imobilul se inchiriaza incepand cu data de 01. In vecinatatea garsonierei se gasesc numeroase puncte de interes precum mijloace de transport in comun,magazine,complexul comercial ...

26 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere etaj 3 Circumvalatiunii Dacia amenajat integral mobilat utilat liber
14

Vand apartament 2 camere semidecomandat in zona Circumvalatiunii,strada Dropiei.Apartamentul este situate la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje si acoperis tigla.in suprafata utila de 34mp,apartamentul dispune de parchet laminat de trafic intens,gresie si faianta,usa metal la intrare,usi interioare schimbate,termopan ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere o garsoniera mobilata si utilata complet, situata la etajul 2, avand o suprafata de 25 mp. Se doreste inchrierea pe termen lung, garsoniera este mobilata si utilata complet, se accepta si animale de companie! Pentru mai multe informatii va rog sa ma sunati la numarul de telefon ...

28 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei
3
25

De inchiriat apartament 1 camera in zona Medicinei

Se inchiriaza in zona medicinei un apartament cu o camera. Decomandat, complet utilat si mobilat. Aproape de facultate, mijloace de transport si magazine. Accesul catre parcuri este foarte rapid pentru a facilita si iesitul la plimbare cu animalul de companie pentru cei doritori. Dispune de o suprafata ...

36 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere, de inchiriat, centrala,  Girocului, Timisoara
15
2

Apartament cu 4 camere, de inchiriat, centrala, Girocului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament modern, cu 4 camere, mobilat și utilat complet, situat intr-o zona bine conectata, langa Spitalului Județean Confort si facilitati: -Living luminos si spatios. -Doua bai -Centrala termica proprie pe gaz -Aer conditionat Ideal ...

70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu
4
14

de vanzare apartament cu doua camere in zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu, la 5 minute de mers pe jos de facultatea de Medicina, apartamentul se afla la etajul 3, avand o suprafata utila de 51 mp. Se accepta credit bancar

1569 EUR/m2 | 51 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament la parter renovat Take Ionescu
8
3

Apartament la parter renovat Take Ionescu

De vanzare, apartament camera, baie, bucatarie, balcon, su 30 mp, situat la parter, mobilat si utilat, renovat in luna august 2025(faianta, inlocuire apometre, inlocuit baterie bucatarie, inlocuit cabina de dus), zona Take Ionescu. Pret: 75000 euro Tel: 0736170308

2500 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
96

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet. Se afla in zona Complexului Studentesc, la etajul 3 cu o suprafata de 53 mp. Se accepta animale de companie

53 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

apartament cu o camera de inchiriat zona Dacia
3
138

apartament cu o camera de inchiriat zona Dacia

Apartamentul in zona Dacia , este recent renovat, utilat cu aragaz, frigider, masina de spalat rufe - acestea trei sunt noi, apoi cuptor cu microude, TV, aer conditionat, internet WiFi. Balconul este deschis, ferestrele sunt din termopan . Apartamantul se afla intr-o zona linistita, aproape de mijloace ...

26 m2