Promovat
Spatii comerciale cu suprafete intre 60 - 153 mp - Comision 0%
13
5

Oportunitate excelentă pentru afacerea ta! Spații comerciale disponibile într-un ansamblu rezidențial modern, situat pe Str. Marginii, nr. 4, în zona Aradului. - Suprafețe disponibile: între 60 – 153 mp - Potrivite pentru: clinică medicală, salon de înfrumusețare, birouri, sediu firmă, showroom etc. ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,decomandat,etajul 1,loc de parcare,zona Blascovici
9

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere ,semidecomandat, situat la etajul 1 al unui bloc cu 2 etaje. Situat in zona Blascovici, apartamentul se afla la doar 2 minute fata de supermarket, parc, statie de autobuz sau fata de scoala sau gradinita. Apartament are o suprafata utila ...

1879 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament spațios, cu 4 camere, 155 mp, zona Catedrală și malul Begai
12
1

Esti in cautarea unui camin spatios si bine pozitionat? Blitz Imobiliare Timisoara este alaturi de tine! Situat la etajul 1 al unei clădiri cu doar 6 locuinte, acest apartament oferă spațiu, lumină și intimitate. Intrarea se face de pe balconul privat, un loc plăcut de relaxare, cu vedere spre curtea ...

1800 EUR/m2 | 155 m2

Timisoara, Timis

Cazare Muncitori Timisoara - disponibil imediat
5

Cazare Muncitori Timisoara - disponibil imediat

Inchiriem spatii pentru muncitori in Timisoara, potrivite pentru echipe si firme. Oferim cazare in apartamente, garsoniere si case, in functie de disponibilitate. Capacitate pentru mai multe persoane. Paturi separate, ideale pentru muncitori. Spatii complet mobilate si utilate. Conditii bune pentru ...

80 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 65mp, priveliste fantastica, zona Turist
10
16

Sunteti in căutarea apartamentului de vis, unde confortul și siguranța se întâlnesc cu accesibilitatea și eleganța? Aceasta locuinta va așteaptă să va transformati visul în realitate! Blitz vă propune spre vânzare un apartament situat la ultimul etaj, ideal pentru cei care apreciază liniștea, intimitatea ...

1537 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp
2
1

Penthouse cu 2 camere, 65 mp, terasa 63 mp

BLITZ vă propune spre vânzare un penthouse exclusivist, spațios și luminos, situat într-un bloc nou și modern (S+P+3E+ER), parte a unui ansamblu rezidențial premium, conceput pentru confort, siguranță și eficiență energetică. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 64,85 mp și o terasă impresionantă ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona  Ronaț preț, 72000 Euro
10
21

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț preț, 72000 Euro

Vând apartament cu 2 camere la parter,în zona Ronaț din 1992, de caramida în clădire cu 2 etaje ,mobilat,utilat, centrala proprie ,clima, ,pe Strada adam michewich , 40 mp plus boxa de 8mp si curte mica in față, preț 72000, nr de telefon .

1800 EUR/m2 | 40 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,
9
2

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei,

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat. -situat langa scoala gen. nr.7 -aproape de Iuliu Mall(7 min.) -situat la 2 min. de mijloacele de transport -parchetul laminat in camere a fost montat recent -centrala proprie -apartamentul se vinde cu mobila din dotare, inclusiv frigider si aragaz -este ...

1849 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament la Vila de inchiriat 3 camere prima inchiriere totul Lux.
20
1

Cautati un loc linistit si confortabil?,Acest apartament situat intr-o vila eleganta este alegerea perfecta. - 3 camere 2 bai,intr-o vila cu 7 apartamente,suprafata utila 107mp,loc de parcare in curte individual, prima inchiriere totul nou decomandat,se inchiriaza fara animale de companie. -Apartamentul ...

107 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un bloc izolat termic exterior in zona Girocului; - etaj 3/4+M; -suprafata utila 40 de mp; - Balcon: inchis de 3 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, inclusiv aragaz, aer conditionat, ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 1 camera, 40 mp, zona Unirii
8
3

Apartament de vanzare, cu 1 camera, 40 mp, zona Unirii

Blitz imobiliare va propune in Zona Unirii apartament 1 cameră, 40 mp, ultracentral – Promenada O oportunitate rară în inima orașului! Apartament cu 1 cameră, situat ultracentral, pe strada Vasile Alecsandri. Etaj: 1 Suprafață: 40 mp ️ Compartimentare: cameră de zi spațioasă bucătărie baie zonă ...

3125 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 3 camere decomandat, 76 mp, zona complexul stundentesc
11

Blitz imobiliare ofera spre vânzare un apartament cu 3 camere situat pe strada Ștefan cel Mare, într-un bloc solid, finalizat în anul 1995. Imobilul este amplasat într-o zonă liniștită, beneficiind de acces facil la mijloace de transport, magazine și alte facilități urbane. Suprafață generoasă, compartimentare ...

1684 EUR/m2 | 76 m2