Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera in zona Soarelui
3
2

Apartament cu o camera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camere in zona Soarelui, 32 mp, la etajul 2, in zona linistita, centrala proprie si cu cheltuieli mici. Parcuri- padurice, parcul Soarelui Magazine- Market (in fata blocului), Lidl, Auchan, Profi, Penny Farmacie (in fata blocului) Spitalul judetean, Casa Austria (ambele ...

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Calea Sagului
15

Apartament cu 3 camere decomandat | Calea Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere în Zona Sagului, situat la etajul 4 al unui bloc anvelopat cu 4 etaje, in apropiere Shopping City, Profi, avand acces rapid la mijloacele de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 65mp. Compartimentarea ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, parcare subterana, Nord One Business Center
19
1

Apartament 2 camere ultracentral – Locație premium, vedere spectaculoasă. Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc nou, finalizat în 2026, parte dintr-un complex rezidențial exclusivist, ( Nord One Brediceanu/ Business Center ) aflat în continuă dezvoltare. Locație ...

3436 EUR/m2 | 55 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Ghirodei Timisoara
11
1

Apartament 3 camere de vanzare, zona Ghirodei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la granita teritoriala dintre Ghiroda si Timisoara, langa Padurea Verde. Proprietatea beneficiaza de un loc de parcare propriu prevazut cu statie de incarcare electrica trifazica de 22kw. Apartamentul este amplasat ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu
4
143

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu

De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. Zona Balcescu, langa UPT.

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2224 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complexul Studentesc
4
30

Inchiriez aprtament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 3, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Se accepta animale de companie

50 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona stadion
3
85

De inchiriat garsoniera in zona stadion

Inchiriez garsoniera in zona stadion formata din camera , baie , bucatarie , balcon.Este situata la etajul 2 , apa calda , incalzire , masina de spalat , aragaz si frigider. Suprafata este de 27 mp.

27 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
16

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complexului Studentesc
4
7

Se închiriază apartament cu 2 camere, situat în Complexul Studențesc, cu suprafață utilă de 50 mp,etajul 3. Locuința este compartimentată în living, dormitor, bucătărie, baie și hol, oferind un spațiu confortabil și bine organizat. Poziționat într-o zonă excelentă, aproape de universități, mijloace de ...

50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
47

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Dam la inchriariat apartament cu o camera, decomandat, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 33mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
156

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere apartament modern mobilat, cu 2 camere decomandate, 1 baie,1 balcon si un loc de parcare, in zona Soarelui situat la etajul 1 izolat termic pe exterior. Suprafata utila de 51 mp este compusa din: - 1 dormitor cu acces pe balcon - 1 living spatios - bucatarie mobilata si utilata ...

51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit
5
24

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Favorit, situat la etajul 1 cu o suparafata de 55 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet. Este situat in apropierea mijloacelor de transport in comun si magazine. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

55 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2