Promovat
ofer spre inchiriere o camera in zona Lipovei
6
29

ofer spre inchiriere o camera in zona Lipovei

De inchiriat apartament o camera, localizat in zona Lipovei, la 10 minute de Mall, spatii depozitare, canapea extensibila. Suprafata utila: 30mp

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Spital Judetean
3
35

De inchiriat garsoniera in zona Spital Judetean

Se ofera spre inchiriere o garsoniera situata in zona Spitalului Judetean , confort 1, cu o suprafata de 32 mp, la parter. Proprietatea este pozitionata intr-o locatie excelenta, cu acces imediat catre toate facilitatile urbane.

32 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Ap cu 2 camere, 72mp, complet renovat, demisol inalt, zona Bălcescu!
20
1

Comision 0! IMOBLU oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, cu suprafata utila de 72mp, aproape de centrul orasului și universități. Apartmanetul este la demisol inalt, cu geamuri mari, la curte comună cu alte 5 apartamente (vecini cum se cade) intr-o cladire P+1. Este complet ...

1383 EUR/m2 | 72 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spațiu comercial de închiriat pe Bd. Liviu Rebreanu
8
1

Spațiu comercial de închiriat pe Bd. Liviu Rebreanu

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare pe Bd. Liviu Rebreanu spre Sagului. Suprafata este de 485mp, compartimentat, cu toate utilitatile (gaz, centrala proprie, clima). Spatiul este compus din sali de prezentare si expozitie, birouri si 2 grupuri sanitare. Spatiu comercial are front stradal luminos ...

485 m2

Timisoara, Timis

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat
4
8

Vand pensiune-Râusor muntii Retezat

Vand pensiune in statiunea Rausor , jud. Hunedoara - Parcul National Ratezat, la 200m de partia de ski. Suprafata totala a terenului este de 870mp , din care teren proprietate privata pensiune (150mp) , iar 720mp luat in concesiune . Pensiunea are fundatia de 4.50m , demisol din beton 80 mp, parter ...

409 EUR/m2 | 440 m2

Timisoara, Timis

Proprietar - Vand teren și casa Zona Plopi - TIMISOARA
1
17

Proprietar - Vand teren și casa Zona Plopi - TIMISOARA

Terenul intravilan, destinatie rezidentiala are 6.263 mp, este situat in Timisoara in partea de vest a Cartierului Plopi ( spre oras), in zona de vile si case cu toate utilitatile – gaz, curent, apa si canalizare oras. Frontul stradal este de 39,73 metri. Terenul este partial imprejmuit. Se preteaza ...

6,263 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan in Giarmata
8
3

Vand teren intravilan in Giarmata

Vand teren intravilan in Giarmata, in vatra satului, zona centrala, 800 mp. Teren masurat de topograf. Front stradal 16 m liniari, asfalt nou. Cu toate utilitatile in fata parcelei: gaz, curent, apa, canal, cablu tv. Terenul se afla intr-o zona foarte linistita. Sunt proprietar in acte. Mai multe informatii ...

Timisoara, Timis

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala
10
4

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala, mobilat și utilat, dispune de centrala proprie, suprafață 52 mp utili. PREȚ 99000 euro, comision 0 Tel

1904 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere, Giroc, langa Esso
5

2 camere, Giroc, langa Esso

Apartament 2 camere etaj 3 , compus din living, bucătărie, dormitor, baie cu geam, terasa, situat la întrarea în Giroc, langa Esso, se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de centrala proprie, clima si un loc de parcare. Preț 450 euro+comision Tel

54 m2

Timisoara, Timis

Proprietate rară ultracentrală   vilă interbelică neo-românească Bd. C.D. Loga, Timișoara , Romania
1
7

Proprietate rară ultracentrală vilă interbelică neo-românească Bd. C.D. Loga, Timișoara , Romania

Vilă interbelică în stil neo-românesc, situată ultra-central în Timișoara, pe Bd. C.D. Loga, în una dintre cele mai prestigioase zone rezidențiale ale orașului. Construită în 1932 1933, proprietatea este amplasată pe un teren generos de 568 mp și se remarcă prin arhitectura specifică epocii interbelice, ...

5000 EUR/m2 | 300 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
vand vila de lux Aradului
20

vand vila de lux Aradului

vand vila noua constructie 2026, model seosebit mediteranean, avand teren de 400 mp si casa sc 330 mp , suprafata utila 250 mo P+E compusa din parter living , sufragerie, bucatarie, 2 bai , 2 dormitoare si un birou, etaj 3 dormitoare , unul cu baie proprie si dresing,plus o baie pe hol, pod inalt de ...

2404 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament cu doua camere
10
4

Proprietar vând apartament cu doua camere

Vând apartament cu două camere situat în zona rezidențială-Soarelui-Braytim, Timișoara, strada Rapsodiei, într-o casă cu 2 nivele , la etajul doi. Apartamentul este compus din living, dormitor, bucătărie, baie, balcon și holul de intrare din casa scării. Apartamentul are o suprafață de aproximativ ...

1796 EUR/m2 | 54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 3 camere la casa +curte
9
1

Inchiriez apartament 3 camere la casa +curte

Proprietar inchiriez apartament foarte frumos si curat la etajul 1 (mansarda) unei case noi, in zona Iosefin-Dâmbovița. 3 camere, mobila la comanda si centrala proprie pe gaz. Se inchiriaza doar la nefumatori si nu se accepta animale de companie. Ideal pentru un cuplu. Chiria este de 390 euro lună. Telefon ...

65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 2 bai (intre Aradului Torontalului) | Liniste si Confort
20

Vand apartament in Timisoara, situat intre Calea Aradului si Calea Torontalului (foarte aproape de Vox Technology Park), pe o strada linistita, cu acces facil catre mijloacele de transport si toate punctele de interes. Aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Pod. Anul ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Proprietate deosebita pe COLȚ-626 mp-Blascovici,500 de metri de bulevardul Bogdanestilor
3
4

Proprietar,vând teren intravilan în suprafață de 626 mp,situat strategic în zona Blascovici,la intersecția străzii Dunărea nr.30 cu strada semicerc,la 500 metri de bulevardul Bogdanestilor. Proprietate prezintă o oportunitate rara de investiție,beneficiind de o poziționare privilegiata pe colt,cu gard ...

626 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Locuieste in centrul Timisoarei-apartament 3 camere modern
10
1

Locuieste in centrul Timisoarei-apartament 3 camere modern

LB Invest Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă ultracentrală a orașului Timișoara, la doar 1 minut de Catedrala Mitropolitană și Opera. Locația excelentă oferă acces rapid la principalele puncte de interes din centrul orașului, restaurante, cafenele, instituții ...

3808 EUR/m2 | 52 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, decomandat, centrala proprie, Bega Lipovei 128000 EUR
10
2

Proprietar, dau spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane la etajul 4 din 4, acoperis recent refacut integral cu membrana (garantie 10 ani). Blocul este anvelopat. Apartament decomandat, cu bucatarie inchisa, 1 x living, 2 x dormitoare, 2 x balcone, 1x baie mica, 1 x baie mare. Amenajat ...

Lipovei, Timisoara, Timis

casa dumbravita duplex
9
2

casa dumbravita duplex

proprietar vand casa zona centrala .in apropriere de scola ,gredinita,primarie ,piata, casa face parte dintr-un duplex .parter +etaj. suprafata utila 96 mp. suprafata teren 345 cu dublu front stradal ....constructie caramida porotherm .izolatie exterioara.,,parter camera de zi open space cu bucatarie ...

2594 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apt 1 cam zona semicentrala sau schimb cu apt 2-3 cam in TIMISOARA
9
2

Direct de la proprietar apartament de vânzare cu o cameră zona semicentrală etajul 2,bloc de cărămidă cu curte interioară bloc linistit cu vecini buni strada linistita locuri de paracare suficiente la 50 m este un parc magazin Profi si Prospero in apropiere este statia de tramvai linia 9 si autobuz ...

2440 EUR/m2 | 25 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Zona Fratelia-Chisodei, apartament 2 camere, etaj 3 din 4, preț 36000 euro negociabil
8
4

Vând apartament 2 camere în Timișoara, zona Fratelia-Chisodei, decomandat, etaj 3 din 4, suprafața utilă 24 mp, amenajat cu parchet, faianță, gresie, geamuri termopan, încălzire de la rețeaua Colterm, baie cu duș, situat aproape de magazine: Lidl, Jysk, DM, mijloace de transport: autobuz 32, Giroceana, ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Bul.Cetătii, spațiu comercial, 3 camere, chirie 1200 euro
20
1

Bul.Cetătii, spațiu comercial, 3 camere, chirie 1200 euro

Ofer spre închiriere spațiu comercial pe Bul.Cetății, compus din 3 camere, decomandat, suprafață utilă 65 mp, 2 băi, 2 spații de depozitare. Poate fi utilizat pentru cabinete medicale, fiziokinetoterapie, psihologie, nutriție, salon masaj, oftalmologie; cabinete notariale, avocatură, contabilitate ...

65 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex 6

Caut sa cumpăr casă individuală sau duplex

Mă interesează Mosnita ( in jur de Castel) ,Calea Girocului ( până la Esso) ,Dumbrăvița ( la intrare) .Pretul sa fie in jur de 85000 euro

121 EUR/m2 | 700 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere, Zona Circumvalatiunii, Etaj 4, Mobilat si Utilat
9

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 4 / 4, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie / 1 balcon detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica intrare, vopsea lavabila, aer conditionat - CENTRALA ...

2000 EUR/m2 | 49 m2