Vand Teren
3
2

Vand Teren

Vând teren intravilan Agricol pe Calea Torontarului , Zona industrială langa RAR , cu drept de racordare și canal gratuit .preț 100 EUR m

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
1

Va prezentam un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,aproape de facultati,intr-un bloc linistit,la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 36mp, este utilat si mobilat complet. Este perfect pentru un viitori studenti,datorita pozitionarii sale foarte apropiate de universitati,campus ...

36 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%
17

De vanzare apartament in zona de Nord - Comision 0%

Denya Forest a fost gândit ca un loc de refugiu perfect, într-o locație privilegiată din nordul Timișoarei, la marginea Pădurii Verzi, în mijlocul unei comunități ce împărtășește aceleași valori ca și tine. Cu un total de 117 apartamente construite la standarde occidentale, blocul 7 oferă finisaje de ...

2341 EUR/m2 | 52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
3
33

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Avem de inchiriat o garsoniera pentru dumneavoastra!! Garsoniera se situeaza in zona Soarelui, aproape de mijloace de transport in comun, magazine, lidl. Dispune de o suprafata utila de 27mp, complet mobilata si utilata, chiar la parter. Se pot accepta animale de companie, fumatori, muncitori. Daca ...

27 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro
9

APARTAMENT CU 3 CAMERE ZONA BOGDANESTILOR LA 105.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Bogdăneștilor – Pasajul Solventul, la etajul 3 din 4, având o suprafață utilă de 75 mp. Apartamentul este în curs de renovare și beneficiază de centrală proprie, parchet și alte îmbunătățiri, fiind nemobilat – ideal pentru ...

1400 EUR/m2 | 75 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Spațiu pentru birouri comercial, 170 mp de la proprietar
10
1

Spațiu pentru birouri comercial, 170 mp de la proprietar

Proprietar, vă propun spre închiriere un spațiu de birouri comercial potrivit pentru o varietate de activități, situat in zona Șagului. Suprafata utilă este de 170 mp (parter si mansardă) + curte. Confortul termic este realizat de la centrala proprie, prin calorifere, + aer condiționat. Compartimentare: ...

170 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
15
6

Apartament 3 camere

Ofer spre vânzare apartament 3 camere, situat în zona Lipovei, lângă piața agroalimentară, zonă liniștită, etajul 2, la 5 minute de scoala, 5 minute de mijloace de transport în comun. Apartamentul are 63 mp semidecomandat, confort 1, două dormitoare, două băi, bucătărie, camera de zi, încălzirea se face ...

1873 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez camera Timisoara

Proprietar inchiriez camera Timisoara

Închiriez la o persoană serioasă nefumătoare, cameră cu baie proprie și intrare separată, zona Iosefin (curte comună, parter). Detalii la telefon. Preț 1500 ron cu cheltuieli incluse.

16 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 4 camere Timisoara, Iosefin, 2 bai, terasa
8
3

Proprietar vand apartament cu 4 camere, 2 bai, terasa si loc de parcare. Apartamentul are 90 mp si dispune de urmatoarele facilitati: -Bucatarie spatioasa, complet utilata, cu loc de luat masa; - Hol de acces; - Sufragerie luminoasa; - Dormitor mobilat cu pat matrimonial; -Dormitor mobilat cu ...

1556 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor
8
6

Apartament 3 camere etaj 1, Strada Stelelor

Vând apartament cu 3 camere situat pe Strada Stelelor, poziționat la etajul 1, într-o zonă liniștită și bine conectată. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere), datorită poziției și compartimentării practice. Suprafață aproximativ 53 mp Compartimentare: semidecomandat Apartamentul ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii - 80 m2, prima inchiriere
10

Circumvalatiunii - 80 m2, prima inchiriere

Un apartament spatios si luminos Mobila facuta pe comanda menita sa ofere mult spatiu de depozitare in hol, bucatarie, living, dormitor cu dressing walk-in Electrocasnice noi 2 bai - cada si dus Ideal pentru familie sau cuplu care lucreaza remote Se poate mobila extra, la cerere Loc de parcare Se cauta ...

81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Vand teren intravilan comuna Pischia
2

Vand teren intravilan comuna Pischia

Vand teren intravilan in comuna Pischia, 800mp, front stradal aprox.20m, apa, canalizare, curent tras la strada.

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro
14
4

inchiriez casa cu etaj in Ronat 1300 euro

Vand casa cu etaj renovata in 2000 , izolata, termopane, centrala, panouri solare cu baterie de stocare, piscina cu jacuzi si sistem de hidroliza, gaz tras si in curte si la bucataria de vara, foisor, gradina cu pomi, wc in curte, pod inalt mansardabil, 5 camere 3 bai, terasa mare acoperita, garaj tip ...

150 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro
8

vand apartament 2 camere Torontalului 88000 euro

vand apartament 2 camere la mansarda Torontalului, mansarda construita solid din beton, avand 2 balcoane, pod , mobilata partial, 88000 euro

2150 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

vand casa in Mehala 365000 euro
12
3

vand casa in Mehala 365000 euro

vand casa cu gradina si curte 1000 mp, cu pomi fructiferi, solar, acces auto, garaj, 2 intrari separate, 7 camere, centrala termopane, toate utilitatile , la asfalt 365000euro.

1825 EUR/m2 | 200 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro
6
1

vand apartament o camera Gara de Nord 50000 euro

vând apartament cu o cameră gara de nord , la curte comuna cu vecini buni, avand 39 mp, amenajat, termopane, centrala pe curent, gaz la poarta, gradina in fata, 50000 euro

1282 EUR/m2 | 39 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament decomandat cu  POD pe toata suprafata  si BOXA  Braytim
10
3

Vând apartament decomandat cu POD pe toata suprafata si BOXA Braytim

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 54 mp, balcon spatios Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) + boxă inclusă Dotări: climă, centrală proprie , incalzire in pardoseala Loc ...

2037 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur
3

inchiriez apartament 2 camere in Complex 350 eur

Închiriez apartament cu 2 camere in Complex studentesc mobilat și utilat , etaj 3 , 350 euro 0727408979

48 m2

Timisoara, Timis

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro
15
3

vand casa cu etaj Ronat 330000 euro

2200 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 1 camera, 30 mp utili + balcon Freidorf
5

ID: P2630 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, 30 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar   Vând 2 parcele de teren intravilan, Calea Urseni, Timișoara   473 mp și 471 mp
2
1

Proprietar Vând 2 parcele de teren intravilan, Calea Urseni, Timișoara 473 mp și 471 mp

Locație: Timișoara, Calea Urseni Str. Ion Țuculescu (parcelele nr. 3 și 4 din fotografia atașată) Suprafață totală: 944 mp (două parcele alăturate: 473 mp și 471 mp) Dimensiuni aproximative: 14 m x 34 m fiecare parcelă Front stradal: 14 m Destinație: Teren pretabil pentru: bloc cu regim redus ...

944 m2