Promovat
3 camere| 2 bai| Zona Soarelui| centrala proprie| ideal pentru o familie|
18

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere un apartament decomandat 3 camere: 2 dormitoare, 2 bai, living care se poate folosi tot ca dormitor-e inchis si separat, bucatarie, , etajul 3 din 4 situat in Timisoara, cu vedere spre curte interioara. Apartamentul prezinta acces facil la mijloace de transport ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera în zona Aradului
3

Garsoniera în zona Aradului

Închiriez garsoniera în zona Aradului,pe strada Linistei. Garsoniera este realizata la confort sporit,situata in bloc de apartamente. Beneficiaza de toate dotarile. Este situata la etajul 1 cu o suprafata de 21 mp

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicina
4
180

de inchiriat apartament cu 2 camere in zona Medicina

Inchiriez apartament total mobilat si utilat nou si modern situat la etajul 2 4, izolat termic si cu centrala termica. Este impecabil - totul este aproape nou: mobila, electrocasnice, centrala termica, etc. Merita vazut ! - In realitate arata mult mai bine decat in forografii. Este recent renovat cu ...

52 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Stadion, , etaj 2, clima, comlet mobilata
12

Stadion, , etaj 2, clima, comlet mobilata

Agentia Solutii Simple Imobiliare va propune spre inchiriere o garsoniera de aprox 22mp, semidecomandata, situat la etajul 2, intr-un bloc cu 4 etaje, in Timisoara, Zona Complex Studentesc-Stadiom, avand urmatoarea configuratie - coridor intrare - baie cu cabina de dus - camera cu sistem de climatizare - ...

21 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriez apartament cu o camera Calea Urseni
9
3

Inchiriez apartament cu o camera Calea Urseni

Inchiriez apartament cu o camera de la Zone 2 la 500m (Calea Urseni). Hol, bucatarie, baie si balcon spatios pentru un apartament cu o camera. Loc de parcare, zona linistita, aer conditionat. Costurile totale a utilitatilor in jur de 350-500 lei in functie de anotimp. Cu masina de centru la 15min. Cu ...

33 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
1 cameta Dambovita 62000
4

1 cameta Dambovita 62000

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră ,zona Dâmbovița la parter cu balcon , geam la baie , dispune de centrală proprie pe gaz preț 62000 euro tel 0727516012

1771 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
5 camere Dorobantilor 120000
16
1

5 camere Dorobantilor 120000

Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...

1091 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament cu o camera
5
1

Închiriez apartament cu o camera

Se închiriază apartament cu 1 cameră, situat la etajul 1, în complexul Campeador Calea Torontalului, Timișoara. Detalii: Suprafață: 40 mp Compartimentare practică, cu bucătărie separată Încălzire în pardoseală Centrală pe bloc cu contor individual de consum Loc de parcare subteran inclus Acces în ...

40 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat SPATIU COMERCIAL/RESTAURANT/FAST FOOD
20

De inchiriat SPATIU COMERCIAL/RESTAURANT/FAST FOOD

Proconstruct Imobiliare va propune spre închiriere un spațiu comercial cu destinație restaurant / fast food, disponibil imediat. Spatiul, cu o suprafta totala de 675 mp (P+E+POD), este compartimentat astfel: PARTER - o bucătărie de 50 mp, cu servire la geam. - bar - o sala ...

675 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Vand parcela 618 mp GIROC
1

Vand parcela 618 mp GIROC

OFER SPRE VANZARE PARCELA DE TEREN 618 M IN COMUNA GIROC, 2 FRONTURI STRADALE PARCELA ETE PE COLT , TOATE UTILITATILE IN NZONA PRET 68000 EURO TEL 0722535165

Timisoara, Timis

Casa timisoara
5
1

Casa timisoara

Ofer spre vânzare casă în Timișoara zona Brâncoveanu ,4 camere 2 băi , living , bucătărie , terasă , garaj teren 500 mp la cheie , mobilată și utilată front stradal 22, in curte mai are o construcție care are o cameră , o bucătărie , o baie preț 360000 neg

1200 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE CASA INDIVIDUALA | ZONA 0 | 2 FRONTURI STRADALE | 270 MP |
11

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă centrală a orașului Timișoara, pe Calea Bogdăneștilor. Casa este individuală, dispusă pe regim de înălțime D+P+E+Pod. Dispune de o suprafață utilă de 270 mp, la care se adaugă o terasă și două balcoane, fiind ...

1574 EUR/m2 | 270 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

1 camera Giroc principala
5
4

1 camera Giroc principala

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră , etaj 2, balcon , centrală proprie , loc parcare preț 65000 euro în Giroc lângă Primărie

1857 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

3 camer Girocului 96000
5

3 camer Girocului 96000

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere Cf 1 , etaj 4 cu acoperiș de țiglă Bloc izolat preț 96000 euro suprafața 77 mp tel 0727516012

1247 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 350 Euro
5

2 camere Giroc 350 Euro

ofer spre închiriere apartament cu 2 camere decomandat mobilat și utilat preț 350 euro

55 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat

Apartament de inchiriat

Apartament 2 dormitoare,1 bucatarie cu living,2bai,centrala proprie,încălzire in pardoseala,clima,masina spălat rufe,aparate casnice bucătărie , mobilat complet, etaj 1, două locuri de parcare.

78 m2

Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
5

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
10

Apartament 2 camere zona Dacia

Se oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Labirint. Parter, Pereți exteriori izolați încălzire colterm Mobilat și utilat, conform fotografiilor Curat, bine întreținut, disponibil imediat Preț 360 euro pe lună+ Garanție 360 euro Se închiriază pe termen lung, ...

33 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2