Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Aradului
5
32

de inchiriat apartament 2 camere zona Aradului

Va oferim spre inchiriere chiar in zona Aradului un apartament cu 2 camere decomandate. Complet utilat si mobilat, are o suprafata utiala de 55mp la etajul 1. Se pot accepta si animale de companie. Pentru mai multe informatii, detalii sunati la numarul afisat.

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Telegrafului
3
236

apartament cu o camera de inchiriat in zona Telegrafului

Apartamentul este situat la parterul imbilului, avaand o suprafata utila de 28 mp. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa. Complet mobilat si utilat

28 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera zona Centrala
4

Apartament 1 camera zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona centrala situat la etajul 3 suprafata de 27 mp2. Apartamentul este mobilat,dispune de masina de spalat si o bucatarie utilata si frigider, are amenajat si un spatiu de luat masa. Exista acces la internet prin router wireless, aer conditionat.

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu destinatie industriala | 10.000mp | Torontalului
3

Teren cu destinatie industriala | 10.000mp | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un teren industrial în suprafață de 10.000 mp, situat într-o zonă strategică, cu acces facil, în vecinătatea depozitului Coca-Cola, pe Calea Torontalului. Terenul beneficiază de utilități (apă, curent electric, canalizare) disponibile la limita proprietății, ...

10,000 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Închiriere casa 2 camere cu curte
10
8

Închiriere casa 2 camere cu curte

Proprietar , închiriez în Timișoara , zona Dâmbovița -Iosefin , casa cu 2 apartamente , unul fiind disponibil , utilități separate , 2 camere , centrală gaz, mobilat , utilat , garaj , curte , grătar .Se închiriază pe termen lung unor persoane serioase , fără animale de companie . Preț : 525 negociabil ...

65 m2

Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Proprietar
10
4

Proprietar

Vând apartament lângă Opera Națională Timișoara ! Totul este nou și utilat ! Informații la nr de telefon : Exclus firme sau comisioane!

2791 EUR/m2 | 67 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare: Vand vila D+P+M in Timisoara
6
3

De vanzare: Vand vila D+P+M in Timisoara

PROPIETAR vand vila D+P+M în Timișoara, Zona Blașcovici Localizare: O zonă liniștită și bine conectată la facilități, aproape de grădiniță și la câțiva pași de stația de tramvai. Caracteristici principale: Suprafață construită: 340 mp Teren: 500 mp Camere: 6 Băi: 3 An construcție: 2003 Fronturi stradale: ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Vând teren 7

Vând teren

Vând teren Capăt de Gradina 1900m.In Sat Sinersig Jud.Timis . preț 8500 euro tel.

Timisoara, Timis

Vând teren 5

Vând teren

Vând teren Capăt de Gradina 1900 M.Sat Sinersig Jd Timiș.pret.8500euro Tel.

Soarelui , Timisoara, Timis

Apartament modern si spatios 80mp, Barytim
10

Apartament modern si spatios 80mp, Barytim

Inchiriem direct de la proprietar apartament modern, spatios si luminos situat la etajul 2, pe strada Claude Debussy. Apartamentul este complet mobilat si este disponibil incepand cu luna Mai 2026. Se intinde pe o suprafata utila de 80 mp si este compartimentat astfel: - hol de acces (cu cuier) - living ...

80 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara | 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

apartament zona lipovei
8
1

apartament zona lipovei

Apartament spatios de 61 mp la etajul 4 cu 3 camere,2 balcoane si boxa de depozitare, mobilat si utilat in care te poti muta imediat , fara investitii suplimentare. La cativa pasi de Scoala Generala Nr. 7, cresa si gradinita, in imediata apropiere de Iulius Mall, statii de transport, parcuri si numeroase ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare | Calea Lipovei | 119.900 EURO
5

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere (2 dormitoare), situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către punctele de interes din oraș. Detalii generale: Suprafață utilă: 55 mp Suprafață balcoane: 7 mp (2 balcoane) Etaj: 1 An construcție: ...

2180 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu curte proprie Braytim | 43 mp utili | Curte 24 mp
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Braytim, ideal pentru cei care își doresc confortul unui apartament combinat cu avantajele unei curți private. Proprietatea este recent finalizată (decembrie 2025) și se prezintă în stare excelentă, fiind complet finisată ...

2442 EUR/m2 | 43 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern 5 camere   120 mp utili  -  (lângă ESO) - construtie 2025
16
2

Duplex modern 5 camere 120 mp utili - (lângă ESO) - construtie 2025

Se vinde o casă tip duplex cu arhitectură modernă, situată la limita dintre Timișoara și Giroc, în apropierea benzinăriei ESO, cu acces rapid la mijloace de transport, școli, grădinițe, supermarketuri și alte puncte de interes. Imobilul are suprafață utilă de 120 mp și teren de 270 mp, fiind construit ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR
5
1

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc ingrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp si beneficiaza de o anexa generoasa ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim
10

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Braytim, Timișoara, la 5 minute de mers pe jos de Lidl si Kaufland de pe Calea Martirilor, intr-o zona linistita, de case, bloc construit in anul 2011 Caracteristici principale: apartament luminos, cu compartimentare practica, finisaje moderne si dotari ...

85 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim
10
3

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere Girocului Braytim

85 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EUR
7

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR
9

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat în zona Calea Lipovei, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru accesibilitate și facilități. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 43 mp Balcon: 4 mp Suprafață totală: 47 mp Compartimentare: ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casă de vânzare în Braytim, Timișoara   Liniște, Confort și Accesibilitate!
10
2

Casă de vânzare în Braytim, Timișoara Liniște, Confort și Accesibilitate!

Locație excelentă Situată într-unul dintre cele mai căutate cartiere ale Timișoarei, Braytim, această casă oferă liniște, acces rapid către oraș și o comunitate prietenoasă. Detalii generale: Suprafață utilă: 140 mp casa si garaj, plus aprox 15mp terase Teren: 337 mp Compartimentare: 3 dormitoare, ...

2393 EUR/m2 | 140 m2