Promovat
Teren cu vizibilitate excepțională, 3 fronturi stradale | Zona Lunei
4

District Real Estate propune spre vânzare un teren rar disponibil în zona Lunei, pe Strada Nouă nr. 1, cu 3 fronturi stradale generoase: 36 ml / 32 ml / 21 ml, ideal pentru proiecte cu expunere maximă și acces facil. Suprafață totală: 905 mp Terenul este încadrat în subzonă de instituții și servicii ...

905 m2

lunei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
1

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

De inchiriat un apartament cu 1 camera in zona Facultatii de Medicina,la etajul 3,cu o suprafata de 38 mp,este utilat si mobilat complet. Este disponibil imediat,este perfect pt 1 2 studenti sau chiar si pentru o familie,cu contract ANAF. Se accepta si animale de companie. Pentru vizionari,va rugam sa ...

38 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 65 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - ...

2077 EUR/m2 | 65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare, 40 mp, teren 480mp, zona Plopi
6
2

Casa de vanzare, 40 mp, teren 480mp, zona Plopi

Blitz vă propune spre vânzare o casă care necesită renovare, situată în cartierul Plopi din Timișoara, pe o stradă asfaltată, cu acces facil și utilități complete. Imobilul are o suprafață de 40 mp și este amplasat pe un teren de 480 mp, ceea ce îl face ideal pentru mai multe tipuri de proiecte. Proprietatea ...

1823 EUR/m2 | 40 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Casa 5 camere, 150 mp, zona Ronat
5
1

Casa 5 camere, 150 mp, zona Ronat

Blitz va propune spre vanzare o casa in zona Mehala, 5 camere, bucatarie, baie, acces auto in curte. Datorita pozitionarii, aceasta ofera vad comercial, este pretabila pentru clinica, firma, birouri, diverse activitati comerciale cu publicul. Cod ofertă / ID BLITZ: P160822

1527 EUR/m2 | 150 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2
11
1

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2

Blitz,va propune un apartamrnt cu 3 camere,etaj 2 ,zona buna ,miloace de transport in apropiere,supermarchet. Cod ofertă / ID BLITZ: P159835

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 49 mp utili, Calea Aradului,parcare inclusa in pret
3
1

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2352 EUR/m2 | 49 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Manescu Gheorghe
1
13

Manescu Gheorghe

Vind Atelier tapițat ăleia otinului 9a ref parcare carfour torontal 53.pret 40000 eu 48 mp servitute de trecere 3 _15 m

833 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona  Judeteatean
1
1

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona Judeteatean

Spatiu pentru cabinet medical Situate intr-o clinica medicala cu mai multe specialitati Avantaje: - receptie - sala de asteptare Zona Judetean

18 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 20mp, parter - zona Elisabetin
10

Apartament 1 camera, 20mp, parter - zona Elisabetin

ID: P2649 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 20 mp utili, situat la parter, la casa, anul constructiei 1961. Apartamentul dispune de boxa si curte comuna de 158 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Teren de vanzare cu casa,comuna Buteni,jud Arad
5

Teren de vanzare cu casa,comuna Buteni,jud Arad

Direct de la proprietar,fara comision,teren de vanzare cu casa in comuna Buteni judetul Arad, la strada principala,FS 33 ml si 1500 mp teren,pret 40000 euro.Utilitati: fantana in curte,curent,fosa septica. Terenul se afla la 120 km de Timisoara si 80 km de Arad si la 25 km de Moneasa

Timisoara, Timis

Ap de vanzare ,cu 4 camere,Centrul Timisoarei
1
8

Ap de vanzare ,cu 4 camere,Centrul Timisoarei

Apartament cu 4 camere de vanzare în Timișoara,ultracentral situat lângă Opera în suprafață de 130 mp. Apartamentul situat la etajul 3 și este compus din 3 camere și o cameră de serviciu, hol, baie, bucătărie, cămară, WC serviciu. Imobilul are curte interioară și acces auto, gaz curent trifazat în apartament ...

2720 EUR/m2 | 125 m2

Timisoara, Timis

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului
8

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în zona Calea Șagului – Shopping City Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Situat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 3 cam. (112 mp), bloc NOU, zona SPA, Elisabetin
10
2

Apartamentul face parte dintr-un ansamblu cu destinație rezidențial+birouri, construit in anul 2010 (35 de apartamente), fiind situat la etajul al 3-lea și dispunând de o suprafață de 112 mp utili din care: 1. Apartament cu o suprafață de 97 mp; 2. Terasă generoasă cu vedere panoramică asupra cartierului ...

112 m2

Timisoara, Timis

Apartament de închiriat la curte
9

Apartament de închiriat la curte

Se închiriaza apartament decomandat cu 2 camere , la casă cu curte comuna, intrare separată, parter, bucătărie separată (plita cu inducție , airfryer, cuptor cu microunde), balcon, cămară. Apartamentul se află în Dumbrăvița, in spate la Pepco Fropin. Maxim 2 persoane, pe termen lung. Fiind curte comună ...

45 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina Braytim
10
6

Apartament cu 2 camere gradina Braytim

De vanzare apartament în Giroc la casa, etaj 1, casa construita în 2019. În pre?ul de vânzare se include, curte de 120mp si 2 locuri de parcare în fata curtii casei. Apartamentul se afla la cateva minute de HOTEL IQ. Este racordat la : - apa - gaz - curent - aer condi?ionat - cablu tv - internet Apartamentul ...

1259 EUR/m2 | 85 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Braytim
16
8

Apartament cu 2 camere Braytim

De vanzare apartamente cu 2 camere, 3 camere termen de finalizare Septembrie, Noiembrie. Cu suprafețe utile între 39 și 62 mp utili + terase mari, prețuri începând de la 70.000 euro. In apropiere se afla magazine, parcuri, stradă asfaltată. Vă propunem spre vânzare apartamente de 2 camere, zona Braytim ...

1714 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Duplex pe parter cu 4 camere  arhitectura exterioara deosebita mosnita Calea Urseni
7
4

Duplex pe parter cu 4 camere arhitectura exterioara deosebita mosnita Calea Urseni

De vanzare duplex cu o suprafata de 83 mp utili, teren de 331 mp.Compartimentare: 3 dormitoare (unul cu baie proprie), living+bucatarie open space, baie, Amplasat intr-o locatie ferita de zgomotul si poloarea orasului. Proprietatea dispune de o curte frumos amenajata cu plante decorative si arbusti, ...

1904 EUR/m2 | 83 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere etajul 2, boxa, garaj, centrala proprie zona Olimpia-Complex Studentesc
7
4

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, 2 bai, cu o suprafata de 65 mp, situat la etajul 2 din 4, boxa si garaj sub bloc, in zona Olimpia-Complex Studentesc. Balconul si toate ferestrele sunt cu termopan. Apartamentul are centrala-gaz proprie, parchet lemn in toate camerele, aer conditionat. Blocul ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim
17
17

Apartament cu 3 camere 2 terase Braytim

De vanzare apartament cu 3 camere, suprafață de 57mp+ 2 terasă, dressing, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare, inclus in pret, la cateva minute de hotel IQ zona Braytim. Pret: 95000 euro Telefon. 0723674418

1667 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate
10
2

Proprietar vand apartament Central cu 3 camere decomandate

OCAZIE UNICĂ VÂNZARE URGENTĂ -ULTRACENTRAL VALABILĂ DOAR PANA 1 Iunie 2026..pt ca am deja 2 clienți cu oferte si cea mai mare ofertă castigă apartamentul mobilat la cheie+ poate fi folosit ca o afacere prin închiriere.. NU STIU DACA MAI EXISTA ASA OFERTĂ IN TM! GRĂBITI-VĂ! Demisol înalt luminos ...

1457 EUR/m2 | 81 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii
8
5

Apartament cu 2 camere etajul 6 din 10 Bv Cetatii

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, etajul 6 din 10, semidecomandat, fara centrala proprie, fara amenajari recente, mobilat si utilat. Apartamentul este situat pe Bv Cetatii.nu se accepta credit. Pret. 81000 euro Telefon. 0723674418

1620 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou 2024 cu Parcare Calea Aradului - comision 0%
8

Apartament deosebit cu 2 camere situat la etajul 10 11 intr-un bloc nou cu 2 lifturi cu vedere panoramica catre oras. Se inchiriaza complet mobilat si utiat. (fara detalile de decor si lenjerii) Disponibil imediat. Frigider Microunde Plita + cuptor Masina de spalat rufe Clima Smart TV Incalzire ...

55 m2