Apartament cu o camera in zona Aradului
3

Apartament cu o camera in zona Aradului

Inchiriez apartament cu 1 camera, aproape de facultatea de Agronomie, mobilat, utilat si cu centrala proprie. Se afla la etajul 2, cu o suprafata de 32 mp.

32 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim - Calea Urseni. Finisaje superioare. Disponibil imediat.
10
4

Vand duplex in zona Braytim - Calea Urseni, aproape de restaurantul Zone2, cu regim de inaltime Parter + Etaj. Suprafata utila de 88 mp + terasa de 20 mp + curte proprie. Se vinde cu bucatarie complet mobilata si utilata, mobila din living si mobila din dormitorul matrimonial. DETALII CONSTRUCTIE: - ...

1875 EUR/m2 | 88 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0
7

Teren 5.000 mp centura Calea Sagului- Freidorf. Comision 0

Teren 5.000 mp – la iesire de pe Calea Sagului spre Freidorf, Timișoara | Aproape de Centură Detalii principale: Suprafață: 5.000 mp Lățime: 14,5 m Lungime: 345 m Categoria: extravilan Situat aproape de Șoseaua de Centură Zonă cu potențial pentru activități agricole, depozitare, parcări, investiții Terenul ...

5,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare, bloc anvelopat, Aradului, Timisoara
8
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, amplasat la etajul 5 din 5 al unui bloc izolat exterior, situat in zona Calea Aradului Apartamentul are o suprafata utila de 54 mp, fiind compartimentat astfel: - hol acces - living spatios - bucatarie mobilata cu loc de luat masa si utilata ...

1611 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar inchiriez spatiu Birou
4

Proprietar inchiriez spatiu Birou

Proprietar inchiriez spațiu pt Birouri 3 spatii birou x 40 mp cu baie si bucatarie proprie 2 spatii birou x 53 mp cu baie și bucătărie proprie intrare separata Cladire Noua suprafață totală 230 mp situata in Zona Lipovei Timisoara Fiecare birouri are baie și bucătărie privată și 2 încăperi Parcare ...

40 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 2 camere
9
1

Vând apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere ,în Calea Sagului,Timisoara,et.4,aproape de școală, grădiniță,la 3 min.de piata Flavia și de Mall.Apartamentul are aer conditionat.Se vinde mobilat.Pret 73500 euro negociabil.Blocul are acoperiș.

1709 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor
7
3

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor

Proprietar, vând aparatament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Timișoara, zona Bogdăneștilor la etajul 3 într-un bloc cu regim de înălțime pe parter +4 etaje, structură beton +caramida. Suprafața utilă 50mp. Apartamentul este structurat astfel: -hol -debara -bucătărie -sufragerie -hol intermediar -baie -dormitor -boxa Finisaje ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Complexul Studențesc
10
2

Apartament 1 camera - Complexul Studențesc

Persoana fizica ofer spre închiriere apartament cu 1 camera, situat in Complexul Studențesc, într-o zonă foarte bună, aproape de universități, mijloace de transport, magazine si alte puncte de interes. Apartamentul este mobilat si utilat, pregătit pentru mutare imediata si dispune de: - centrala proprie ...

36 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere
4
2

Apartament cu două camere

De vânzare apartament cu două camere,50mp,situat la etajul trei din 4,anul construcției 2982.Apartanentul se vinde complet mobilat și utilat ,incluse și electrocasnice. Apartamentul este poziționat excelent cu vedere pe două părți,decomandat,bucătărie spațioasă. Este aproape de mijloace de transport ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere DECOMANDAT | Etaj 1 | 2 băi | Calea Aradului | FOARTE SPAȚIOS
9
1

Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Etaj 1 | Calea Aradului O oportunitate rară într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Calea Aradului. Acest apartament decomandat se remarcă prin spațiul generos, compartimentarea inteligentă și poziționarea excelentă, fiind alegerea ideală atât ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera str Renasterii
7
2

Inchiriez garsoniera str Renasterii

Inchiriez garsoniera str Renasterii , camera, hol, baie, etaj 2, 21 mp, pret 200 euro plus garantie. Detalii la nr de telefon .

21 m2

Timisoara, Timis

Casa de tip duplex în Giroc!
10
2

Casa de tip duplex în Giroc!

De vânzare, casa de tip duplex, P+1E,cu posibilitate de mansardare,3 dormitoare foarte spațioase , 3 bai, living și bucătărie inchisa, pe strada cu drum asfaltat, cu toate utilitățile, în zona noua, între Timișoara și Giroc, foarte aproape de școală, parc și magazine, cu amenajări deosebite, 140mp +terasa, ...

1821 EUR/m2 | 140 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Vând apartament
7
2

Vând apartament

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat situat la et.5 mansardă în zona Liviu Rebreanu intrarea Muntilor.Cu vedere pe doua părți cu 2 balcoane.Apartamentul se vinde mobilat.Suprafata utila 62.02 mp. Are centrală proprie si doua aparate de aer condiționat. Preț.95.000 Euro Contact: sau ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare | Calea Lipovei | 119.900 EURO
5

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere (2 dormitoare), situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către punctele de interes din oraș. Detalii generale: Suprafață utilă: 55 mp Suprafață balcoane: 7 mp (2 balcoane) Etaj: 1 An construcție: ...

2180 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu curte proprie Braytim | 43 mp utili | Curte 24 mp
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Braytim, ideal pentru cei care își doresc confortul unui apartament combinat cu avantajele unei curți private. Proprietatea este recent finalizată (decembrie 2025) și se prezintă în stare excelentă, fiind complet finisată ...

2442 EUR/m2 | 43 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR
5
1

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc ingrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp si beneficiaza de o anexa generoasa ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR
9

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat în zona Calea Lipovei, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru accesibilitate și facilități. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 43 mp Balcon: 4 mp Suprafață totală: 47 mp Compartimentare: ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Închiriez Apartament 2 camere  Zona Steaua
9

Închiriez Apartament 2 camere Zona Steaua

Apartament 2 camere de închiriat Zona Steaua, Timișoara Prima închiriere! Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, 65 mp, situat într-o zonă liniștită din Steaua, ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește confort și acces rapid către toate punctele de interes. Apartamentul ...

55 m2

Timisoara, Timis

Se pune spre vanzare apartament 2 camere, Zona Girocului, direct de la proprietar
7

Apartamentul are 2 camere, semidecomandat, este situat la mansarda etaj 4. Este dotat cu centrala proprie, apartamentul vine mobilat si semiutilat.

1585 EUR/m2 | 41 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vind 7,2ha teren extravilan in Beregsau 12500EURO HA sau schimb cu apartament in Timisoara 3

Vind 7,2ha teren extravilan in Beregsau 12500EURO HA sau schimb cu apartament in Timisoara

Vind 7,2 ha teren agricol in Beregsau 12500 euro ha sau schimb cu apartament in Timisoara

Timisoara, Timis

Teren casa duplex Timisoara zona Metro 2 Torontalului cu toate utilitatile.
5
20

Proprietar vand parcele teren intravilan in Timisoara, zona Metro 2(Torontalului) cu suprafate cuprinse între 649-680mp. Zona rezidentiala noua cu posibilitatea construirii unei case sau a unui duplex.Regim H constructie(S)+P+1E+M Er. H=12m. Strada pietruita cu toate utilitatile executate și funcționale! ...