Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament 2 camere, Gheorghe Lazar
10
2

apartament 2 camere, Gheorghe Lazar

apartament 2 camere, parter inalt, amenajat recent, mobilat si utilat complet (frigider nou, masina de spalat cu uscator, saltea pat noua) usa intrare metal, geamuri termopan cu rulouri, centrala pe gaz, aparat de aer conditionat zona Gheorghe Lazar, aproape de centru, iulius mall, magazine si mijloace ...

50 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
vanzare 2 camere bloc de 15 ani
7
4

vanzare 2 camere bloc de 15 ani

oferim spre vanzare apartament 2 camere decomandat ,etajul 1,bloc din 2010,gradina,disponibil ,zona mehala.pretul este 97000 euro negociabil.

1764 EUR/m2 | 55 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358
20
4

Apartament 3 camere cu semineu, Bogdanestilor - ID V5358

ID intern: V5358 COMISION 0% Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. ...

2206 EUR/m2 | 102 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
3

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
44

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriez garsoniera cu 25 mpsuprafata utila, etaj 1 4. Garsoniera este mobilata si utilata inclusiv electrocasnice, dispune de aer conditionat , geamuri termopan, baie cu cabina de dus. Incalzirea se face de la reteaua de termoficare a orasului, clasa energetica B, izolat pe interior 10cm polistire ...

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3
35

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Take Ionescu, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 33 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata.Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

33 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Freidorf-5 Min Shopping City-Centrala-Mobilat-Utilat-56MP-79.000 Euro Negociabil !
18

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Freidorf, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 10 minute fata de alte puncte importante ale orasului ...

1420 EUR/m2 | 56 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3
25

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Take Ionescu. Are toate cele necesare pentru a va muta imediat. Este la etajul 5 (nu e ultimu) si are o suprafata de 30mp. Va asteptam la o vizionare. Sunati la numarul de telefon.

30 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 6 camere de vanzare, zona Lipovei
20
13

Casa individuala cu 6 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala formata din 2 apartamente, cu un regim de inaltime Parter, situata in Timisoara, zona Lipovei, avand un numar de 6 camere, cu o suprafata utila de 185 mp si teren 525 mp. ...

1000 EUR/m2 | 185 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Modern
3
142

De inchiriat garsoniera in zona Modern

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata la parter, se accepta animale de companie. Are o suprafata de 20 mp

20 m2

Modern, Timisoara, Timis

Teren Lacul Surduc
10
33

Teren Lacul Surduc

Proprietar ofer spre vânzare o parcela de teren construibil ân noul cartier intravilan de pe marginea lacului Surduc comuna Fardea Jud Timiș Acces facil la parcela ,drum asfaltat , pietruit, cu utilități in fata parcelei : apa , curent , canal . Este o zonă foarte liniștită cu o panoramă deosebită. Parcela ...