Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 cameră, suprafata 36 mp, etaj 2. Locație excelentă pentru acces rapid spre centru. Este mobilata si utilata aragaz,frigider,masina de spalat. Pentru mai multe informații, sunați la numărul afișat.

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 Cam dec-Dedeman!!!
8

3 Cam dec-Dedeman!!!

Apartament cu trei camere decomandat, spatios si luminos, confort 1 extins, utilat si mobilt complet, etaj intermediar, zona buna, la 10 min de mall, 5min de complexul Euro, Dedeman si Kappa, disponibil imediat. Relatii la tel.

70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Mobilat modern, loc de parcare inclus, Liviu Rebreanu Tower.
13
2

Iulius Imobiliare oferă spre închiriere apartament 2 camere, 52 mp – Timișoara, Liviu Rebreanu Tower Localizare: Timișoara – Liviu Rebreanu Tower Un apartament modern și luminos, situat într-un imobil bine întreținut, ideal pentru un stil de viață confortabil, unde te poți bucura de liniște și funcționalitate ...

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial central
15
1

Spatiu comercial central

Estate Group va propune spre inchiriere spatiu comercial generos, ideal pentru o varietate de activitati de business. Situat in zona Mehala, la 3 minute de mers pe jos de Bulevardul Cetatii. Spatiul este structurat astfel: * Etaj: antreu generos, 4 camere(birouri/cabinete), o baie, terasa acoperita Versatilitatea ...

100 m2

mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu  birou  5 camere de inchiriat, Piata Maria
9

Spatiu birou 5 camere de inchiriat, Piata Maria

Închiriez spatiu de birou in Timisoara zona Centrala - Piata Maria- Timotei Cipariu, compus din 5 camere,2 bai, 1 hol ( a se vedea schita pentru mai multe detalii) situat la etajul 1 din 1, cladire istorica renovata total. Are centrala proprie si 5 aparate de aer conditionat, incalzire proprie - centrala ...

140 m2

Timisoara, Timis

Apartament la Vila de inchiriat 3 camere prima inchiriere totul Lux.
20
1

Cautati un loc linistit si confortabil?,Acest apartament situat intr-o vila eleganta este alegerea perfecta. - 3 camere 2 bai,intr-o vila cu 7 apartamente,suprafata utila 107mp,loc de parcare in curte individual, prima inchiriere totul nou decomandat,se inchiriaza fara animale de companie. -Apartamentul ...

107 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cartier Aeroport
16

Apartament 2 camere Cartier Aeroport

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Cartierul Aeroport , confort 1 decomandat, cu o suprafata utila de 58 mp , etaj 2 din 2 , blocul este din caramida, incalzire cu centrală proprie, geamuri termopan, aer condiționat, izolat exterior , podul renovat și izolat, este compus din : living , ...

1760 EUR/m2 | 50 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Elisabetin
5

Apartament 1 camera zona Elisabetin

Apartament cu 1 camera de vanzare situat in zona Elisabetin la etajul 3 din 3 , blocul este maai nou, are o suprafata utila de 46 mp , este amenajat modern, inclzire cu centrala termica a blocului cu contoare separate pe apartament cu incalzire pe calorifere, se vinde mobilat si utilat , are si o boxa ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Blascovici
10
1

Apartament 2 camere zona Blascovici

Vând apartament 2 camere, situat in zona Blascovici la etajul 4 din 4 bloc cu acoperis, confort 2 nedecomandat cu suprafața de 40 mp, instalația electrică este complet refăcută, are geamuri termopan, se vinde complet mobilat la pretul de 60000 euro.detalii tel:0766881167

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Girocului
8

Apartament 3 camere Girocului

In zona Girocului aproape de Judetean se vinde apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla, suprafață utila 53 m2 cu 2 balcone de 7 mp2, incalzire cu centrala proprie pe gaz, clima, gresie si faianta, usa metalica, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de 95000 euro,detalii ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.
15

Apartament 3 camere2 bai 2 balcoane Centrala proprie.

Apartament 3 camere 2 bai 2 balcoanecu vedere pe ambele parti decomandat confort 1 in zona Luneietaj 4 cu podspatiu pentru depozitare pe toata suprafata apartamentului.Incalzirea este prin centrala proprie mai benificiaza de un garajapartamentul a fost renovat in 2023 partial fara bucatariese vinde ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

lunei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dambovita
7
1

Apartament 2 camere zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Dambovita la etajul 4 din 5 nivele bloc reabilitat termic renovat complet confort 1 semidecomandat situat intr-un bloc reabilitat termic compus din : hol bucatarie spatioasa; camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; hol intermediar; ...

1667 EUR/m2 | 45 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Kiriac
7

Apartament 3 camere zona Kiriac

In zona Kiriac apartament cu 3 camere de vanzare confort 2 semidecomandat la etaj 4 din 5 nivele suprafata utila 55 mp cu amenajari clasice pret 74900 euro. ID 11338

1362 EUR/m2 | 55 m2

kiriac, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  Girocului
8

Apartament 2 camere Girocului

Se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat în zona Girocului ,etajul 3 din 5 nivele, blocul este izolat termic , este amenajat modern, dispune de centrala termica , aer conditionat , termopane la camere si balcon , gresie , faianta, parchet stratificat si usi interioare noi, ...

2102 EUR/m2 | 44 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Casă de vânzare
5
2

Casă de vânzare

Casă de cărămidă cu teren de vânzare în comuna Bethausen satul Cutina 3000 de metri pătrați total 3 camere decomandate hol baie bucătărie șpais fântănă artezică șopru și încă o anexă mai multe informații la Nr de telefon

150 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament cu 2 camere la casa
4
31

inchiriez apartament cu 2 camere la casa

Inchiriez un apartament la casă, cu 2 camere decomandate, bucatarie , bae, hol, toate utilitatile, mobilat, , aragaz, gaz, aer conditionat , masina de spalat rufe, combina frigorifica, incalzire centrala gaz, Televizor ,cablu TV, internet - NEFUMATORI, fara animale de companie. Zona Printul Turcesc ...

Lunei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere decomandat zona Girocului
8

De inchiriat apartament cu 3 camere, 2 băi, 70mp, complet mobilat și utilat, centrala proprie, clima, TV, boxa. Este situat la parter pe str Lidia, zona Girocului, lângă scoala generala 25. Pret 400 luna, usor negociabil Nu se accepta animale de companie și copii mici. Prima plata include garantia ...

68 m2

Timisoara, Timis

Vând casă în Făget
10
1

Vând casă în Făget

Ofer spre vânzare o casă mare compusa din 3 apartamente și alte anexe, situată în zonă liniștită pe malul apei în Făget. Această proprietate este pretabilă ca și locuință, pensiune, clinică medicală sau destinație mixtă. Casa este construită din bolțari și izolată cu poliester de 10cm, iar mansarda ...