Promovat
3 camere, 77 mp suprafata utila + logie de 7 mp, str Stuparilor, nr.6, Timisoara
6
4

Pretul de 189600 euro este un pret final care include TVA de 21% Ansamblul Ana Residence este situat pe str Stuparilor nr. 6, în partea de Est a orasului Timișoara, la doar 1,5km de Iulius Mall și zona Take Ionescu și 3 km de Piata Unirii si reprezintă un nou standard în ceea ce privește confortul ...

2462 EUR/m2 | 77 m2

Est, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
15

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Inchiriez garsoniera in zona Lipovei, la 5 minute de Iulis Mall. Apartamentul este situat la etajul 2 si are o suprafata de 23 mp.

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu
7
1

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu

Avem placerea sa va oferim spre inchiriere un apartament in zona Liviu Rebreanu. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită și pașnică, cu o locație excelentă în apropierea stațiilor de transport public. În vecinătate veți găsi tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil. Apartamentul ...

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie
17
4

Aradului/Torontalului-3 Camere-Centrala Proprie

IMOMADAX vă prezintă spre vânzare direct de la dezvoltator apartamente cu 2-3 camere situate pe strada Augustin Coman nr 2 in complexul 109 Corner. Apartamentele beneficiază de centrală proprie pe gaz,incalzire prin pardoseala,aer condiționat,termostate de temperatura in fiecare camera,videointerfon,2 ...

1812 EUR/m2 | 69 m2

aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2
11
1

Apartament 3 camere,in zona linistita,etaj 2

Blitz,va propune un apartamrnt cu 3 camere,etaj 2 ,zona buna ,miloace de transport in apropiere,supermarchet. Cod ofertă / ID BLITZ: P159835

1635 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 49 mp utili, Calea Aradului,parcare inclusa in pret
3
1

Blitz va propune la vanzare apartamente exclusiviste cu 1, 2 și 3 camere într-o locație de vis din nordul Timișoarei. Proiectul ansamblului se remarcă prin confort modern și sustenabilitate, fiind conceput pentru cei care își doresc un stil de viață superior sau caută o investiție inteligentă. Acest ...

2352 EUR/m2 | 49 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Manescu Gheorghe
1
13

Manescu Gheorghe

Vind Atelier tapițat ăleia otinului 9a ref parcare carfour torontal 53.pret 40000 eu 48 mp servitute de trecere 3 _15 m

833 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona  Judeteatean
1
1

Spatiu pentru cab. medical de inchiriat zona Judeteatean

Spatiu pentru cabinet medical Situate intr-o clinica medicala cu mai multe specialitati Avantaje: - receptie - sala de asteptare Zona Judetean

18 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, 20mp, parter - zona Elisabetin
10

Apartament 1 camera, 20mp, parter - zona Elisabetin

ID: P2649 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 20 mp utili, situat la parter, la casa, anul constructiei 1961. Apartamentul dispune de boxa si curte comuna de 158 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

2200 EUR/m2 | 20 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului
8

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului

Mobilat/Utilat – 2 camere – Calea Sagului 360GRADE IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat în zona Calea Șagului – Shopping City Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție! ✨ Situat la etajul 4 din 5 al unui imobil construit ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

sagului, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 3 cam. (112 mp), bloc NOU, zona SPA, Elisabetin
10
2

Apartamentul face parte dintr-un ansamblu cu destinație rezidențial+birouri, construit in anul 2010 (35 de apartamente), fiind situat la etajul al 3-lea și dispunând de o suprafață de 112 mp utili din care: 1. Apartament cu o suprafață de 97 mp; 2. Terasă generoasă cu vedere panoramică asupra cartierului ...

112 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou 2024 cu Parcare Calea Aradului - comision 0%
8

Apartament deosebit cu 2 camere situat la etajul 10 11 intr-un bloc nou cu 2 lifturi cu vedere panoramica catre oras. Se inchiriaza complet mobilat si utiat. (fara detalile de decor si lenjerii) Disponibil imediat. Frigider Microunde Plita + cuptor Masina de spalat rufe Clima Smart TV Incalzire ...

55 m2

Timisoara, Timis

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara
10

Vânzare - Apartament 3 Camere, Zona Lipovei, Timișoara

De Vânzare 3 Camere Zona Lipovei, Timișoara Zonă frumoasă și liniștită Parcare Amenajată Recent Dotări: - Interfon - Ușă Metalică - Centrală Proprie (pe gaz) - Termostat Ambiental WIFI - Aparat De Aer Condiționat - Iluminat Cu Led (ConsumRedus) Hol 1 - Cămară - Vinotecă - Cuier Închis - Frigider Samsung ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, piscina privata, Future Residence Torontal
8

Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 în corpul C3 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat situat in zona Torontal pe strada Grigore Alexandrescu nr.169. Cu o suprafață utilă de 53,67 acest apartament oferă un echilibru excelent ...

2150 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Aradului-Linsitei-o camera decomandat-CT-et3
10

Aradului-Linsitei-o camera decomandat-CT-et3

IM Imobiliare ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera decomandat, spatios, pe strada Linistei, Calea Aradului cu acces facil catre diverse facilitati precum : mijloace de trasport in comun, Piata Verde, Profi, Iulius Town, Auchan, Selgros, Facultatea de Agronimie si altele. Apartamentul se afla ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament cu o camera
9
3

Proprietar închiriez apartament cu o camera

Am de închiriat apartament o camera spațios,42 mp.Este utilat,mobilat,electrocasnice noi,internet,cablu tv, centrală pe gaz,.Este situat in vila la etaj 2,totul separat,contoare separate,in zonă Shopping City-Piata Aurora.Cheltuieli mai mici ca la bloc.Pret 260 plus garanția 260.

42 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall
16
2

Inchiriez apartament cu 3 camere aproape de Iulius Mall

Imobilul se află pe situat pe strada Leandrului la etajul 2 și este compus din: - hol - living - bucătărie - 2 dormitoare cu pat matrimonial - 2 bai - 2 balcoane Confortul ...

70 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 camere Zona Soarelui Generala 30 / Parter
8

2 camere Zona Soarelui Generala 30 / Parter

360gradeimobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Soarelui – una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara. Preț: 117.000 Euro Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Locuința are o suprafață utilă de 50 ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 camere Zona Judetian mobilat/utilat
7

2 camere Zona Judetian mobilat/utilat

360gradeimobiliare vinde apartament cu 2 camere, confort 1, situat în zona Girocului, în apropiere de Spitalul Județean. Preț: 99.000 Euro Pentru detalii și vizionări: Adrian – 0734 124 679 (disponibil inclusiv în weekend) Apartamentul este amplasat la parter înalt al unui bloc izolat cu regim de înălțime ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Proprietar ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere zona Dacia
6
2

Inchiriez apartament cu 3 camere, semidecomandat, în zona de nord a Timișoarei, zona Dacia, etaj 2. Apartamentul este compartimentat astfel: 2 dormitoare + 1 living, baie, bucătărie, hol, balcon, fiind complet mobilat și utilat (mașină de spălat haine și uscător, masină de spălat vase, TV, frigider, ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament compact, 1 camera, etajul 2, 22 mp utili - Dambovita
5

ID: P2647 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 1 camer, 22 mp utili, situat la etajul 2, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Casa de inchiriat
10
2

Casa de inchiriat

Ofer spre inchiriere pe termen lung, in Elisabetin, casa mobilata, cu gradina si garaj, parter inalt plus demisol, compusa din: 3 camere, hol, bucatarie, camara, baie - la parter si 2 camere, hol, baie - la demisol.

120 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Vand garsoniera confort 3
9
5

Vand garsoniera confort 3

Vând garsonieră pe Labirint 10, confort 3, cameră, hol, baie, fara bucătărie, mobilat. - frigider - cuptor cu microunde