Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Garaj Boxa Centrala Proprie Zona Centrala
14
8

Apartament cu 3 camere decomandat, 1 baie cu posibilitate de a doua baie, centrala proprie, su: 68 mp ,balcon , situat la parter înalt, vedere pe 2 părți, plus boxa, si garaj sub bloc, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Scoala, Gradinita, la 7 minute de mers pe jos de Iulius Mall, ...

2206 EUR/m2 | 68 m2

Gheorghe%2bLazar, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu pozitionare excelenta-bloc 25 apartamente
1

Teren cu pozitionare excelenta-bloc 25 apartamente

REX Imobiliare, va ofer acum oportunitatea achizitionarii unui teren generos cu destinatie rezidentiala pentru 25 apartament in zona Torontalui. Terenul in suprafata de 1450mp, cu un front generos de 40ml, cu, certificat de urbanism cu urmatorii coeficienti regim de inaltime S+P+2E+Er, POT: 35%, CUT:1.3 ...

1,450 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera situat in zona Girocului
4
1

Apartament 1 camera situat in zona Girocului

De inchiriat apartament cu o camera, decomandat, situat in zona Girocului, aproape de generala 25 si liceul azur, renovat, etaj 3, toate utilitatile.

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Dezvoltator: Rafinament pe Parter - Cartier Privat - Alpha City Residence, Remetea Mare
10
52

COMISION 0% - Alpha City Residence - afla avantajele de a face parte din cel mai mare cartier rezidential privat din vestul tarii: -acces privat din sens giratoriu cu bariera cu recunoasterea numarului de la masina -2 parcuri de 6500mp prevazute cu teren de fotbal tenis, piscina naturala cu filtrare ...

1361 EUR/m2 | 85 m2

Aeroport, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat ap 1 cam, Zona Lipovei
5
6

De inchiriat ap 1 cam, Zona Lipovei

De închiriat ap cu 1 cameră in zona Lipovei, et2 4 , mobilată si utilată, compusa din cameră, bucătărie si baie cu vană, suprafață utila 18mp. Dotată cu frigider, mașină de spălat, aragaz, mobilier nou. Preț 170 Eur Contact

18 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere
5
5

Apartament 4 camere

Vand apartament 4 camere semidecomandat etaj 2 din 4 situat str. Labirint zona Dacia dotat cu centrală termică climă geamuri salamander tripan ușă metalică intrare boxa subsol 5 mp trecută în cf se vinde complet mobilat și utilat zonă de interes școli grădinițe Iulius Mall supermarket piața transport ...

1615 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere
6
1

Apartament 3 camere

Vilă ,ultracentral, 3 camere la mansardă, terasă, bucătărie +living +birou, dormitor 1 cu baie cu vană, dormitor 2 cu baie cu duș, centrală proprie, AC., bucătăria utilată.

100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 53.40 mp, zona Aradului
5

Apartament 2 camere, 53.40 mp, zona Aradului

BLITZ vă prezintă un apartament modern de 2 camere, situat la etajul 4 din 8 al unui imobil bine întreținut, prevăzut cu o casă a scării spațioasă și 2 lifturi, oferind confort și acces facil. Apartamentul dispune de aproximativ 54 mp utili, la care se adaugă un balcon deschis de 6 mp, ce oferă o vedere ...

2388 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului
10

Apartament 3 camere, 48 mp, zona Sagului

BLITZ îți propune dacă îți dorești un apartament cochet, într-o zonă liniștită, dar aproape de tot ce contează, acesta poate fi exact ce cauți! Situat în zona Șagului, într-o locație retrasă de la strada principală, apartamentul oferă liniște, intimitate și confort, fiind perfect atât pentru o familie, ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 55 mp, zona Spitalul Judetean
7

Apartament 2 camere, 55 mp, zona Spitalul Judetean

BLITZ va propune un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă excelentă, în imediata apropiere a Spitalului Județean, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința beneficiază de o poziționare foarte bună, cu acces rapid la mijloace de transport în comun, facilitând deplasarea către ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara
5

Vand apartament cu 1 camera, Zona Bucovina, Timisoara

Persoana fizica ofer spre vanzare apartament cu 1 cameră, situat într-o zonă liniștită și bine conectată, în Bucovina, pe Strada Pantelimon Halippa nr. 3, la etajul 4 al unui imobil cu acoperiș. Apartamentul este luminos, bine întreținut și complet utilat, Dotări incluse: Smart TV Aragaz Frigider Mașină ...

2673 EUR/m2 | 26 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Garsoniera Complex Studentesc UVT etaj 1
8
1

Garsoniera Complex Studentesc UVT etaj 1

GARSONIERA ETAJ 1 - 200 luna COMPLEX STUDENTESC ferim spre închiriere o garsoniera situată in Complexul Studențesc , aproape de Universitatea de Vest , la etajul si structurata astfel : hol de acces ; minibucatarie separata ; camera ; baie cu dus . Garsoniera este mobilată ...

18 m2

Complex Studențesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Lipovei | Et 2 | Investitie
9
1

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament superb cu 3 camere, decomandat, situat în zona Lipovei, în apropiere de Strada Holdelor – o locație excelentă, apreciată pentru accesibilitate, liniște și proximitatea față de toate punctele importante ale orașului. Apartamentul este amplasat ...

1966 EUR/m2 | 61 m2

lipovei, Timisoara, Timis

spatiu de birou 10

spatiu de birou

spatiu format din 4 incaperi , cu gresie , grup sanitar , termopane in suprafata utila de 73mp (90 mp construiti), numar camere: 4, suprafata utila: 73, suprafata totala: 100, suprafata construita: 90

1667 EUR/m2 | 75 m2

Traian, Timisoara, Timis

spatiu comercial 11

spatiu comercial

spatiu format din 4 incaperi , amenajat recent , gresie , termopane , grup sanitar vitrina la strada , doau intrari, incalzire: Altele, numar camere: 4, suprafata utila: 73

75 m2

Traian, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare   zona Circumvalațiunii   etaj 2
10
1

Apartament 3 camere de vânzare zona Circumvalațiunii etaj 2

Vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Circumvalațiunii, într-un bloc clasic, la etajul 2. Apartamentul este semidecomandat, confort 3, cu o suprafață utilă de 42 mp. Compartimentare: 3 camere bucătărie baie hol balcon închis Apartamentul este luminos și oferă posibilitatea de amenajare ...

384 EUR/m2 | 42 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

 Apartament 3 camere | Zona Girocului   Pădurice
12

Apartament 3 camere | Zona Girocului Pădurice

Apartament cu 3 camere, confort 2, nedecomandat, cu o suprafață de 60 mp, situat în zona Girocului, în imediata apropiere a parcului Pădurice. Imobilul dispune de centrală termică proprie, este liber și necesită modernizare. Poziționarea permite utilizarea atât ca locuință, cât și pentru activități ...

1600 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5   Lipovei
11

Apartament 2 camere, semidecomandat, clasă energetică A, etaj 4 5 Lipovei

Propunem spre vânzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 5 al unui bloc mansardat, în zona Lipovei. Aproape de artera principală, cu acces rapid la stația de transport în comun și cu posibilitatea găsirii locurilor de parcare în zonă. Apartamentul este izolat atât la interior, ...

1575 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare
18
3

Vanzare Apartament pe 2 Nivele, 3 Camere, COBALT Imobiliare

COBALT imobiliare va prezinta un apartament cu 2 nivele, situat intr-un bloc ANL construit in 2003, cu suprafata utila de aproximativ 70 mp. Acest apartament ofera un spatiu generos si o configuratie practica pentru a satisface toate nevoile dumneavoastra. Caracteristici principale: Suprafata utila: ...

1357 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat   ultracentral, aproape de  Hotel Continental și Fac. de Medicinia
9
4

Apartament 2 camere, decomandat ultracentral, aproape de Hotel Continental și Fac. de Medicinia

De vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 dintr-un bloc recent anvelopat, cu o suprafață utilă de 45 mp. - Bloc anvelopat termic - Geamuri termopan - Pardoseli laminate -Poziționare excelentă Intercontinental și Facultatea de Medicină la câțiva pași Preț: 95.000 euro Închirierea ...

2111 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat  2.
12

Apartament 2 camere decomandat | Zona Bucovina | 2 balcoane | Etaj 3 | Mobilat 2.

COBALT Imobiliare oferă spre închiriere apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3, în zona Bucovina, cu acces rapid către VOX, Iulius Town și Circumvalațiunii. Apartamentul este renovat, complet mobilat și utilat, amenajat modern. Compartimentare: living dormitor bucătărie mobilată ...

53 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului   bulevard
9

Apartament 2 camere semidecomandat | Calea Șagului bulevard

COBALT Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 7 din 10, într-un imobil solid. Suprafață utilă: 51,5 mp Living spațios Dormitor luminos Bucătărie separată Baie cu geam Balcon închis Clasă energetică: B Confort: centrală termică proprie aer condiționat izolație ...

1667 EUR/m2 | 51 m2

Timisoara, Timis

 Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!
6

Imobil Central de Închiriat, Ideal pentru Afacerea Ta!

Descoperă o proprietate deosebită de închiriat, situată într-o locație premium, aproape de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română! Acest imobil renovat recent în 2024 și mobilat în mare parte pentru a deveni o pensiune cu 15 camere, oferă oportunități vaste pentru dezvoltarea ...

600 m2

Timisoara, Timis

Proprietate premium de vânzare
1
1

Proprietate premium de vânzare

ideală pentru investiții comerciale sau dezvoltare hotelieră Preț: 1.250.000 euro COBALT Imobiliare vă prezintă un imobil deosebit, situat într-o zonă ultracentrală, în imediata apropiere de Facultatea de Economie, Facultatea de Chimie și Televiziunea Română. Proprietatea a fost renovată complet în ...

2083 EUR/m2 | 600 m2