Promovat
inchiriez apartament 2 camere Aradului 330 euro
5
1

inchiriez apartament 2 camere Aradului 330 euro

Inchiriez apartament cu doua camere Aradului piața verde, decomandat , mobilat si utilat , centrala, termopane, balcon inchis, 330euro,

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 82.000 euro (TVA inclus)
5
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament o camera zona Aradului
4
19

de inchiriat apartament o camera zona Aradului

Apartamentul are o suprafata de 33 mp si se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 8. Bucataria este mobilata si utilata complet , dotata cu toate electrocasnicele necesare. Apartamentul este situat la 600 de metri de mers pana la Iulius Mall

33 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc
12
1

Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc

Cat Estate vă propune spre vânzare un apartament strategic poziționat în inima polului universitar al Timișoarei, ideal pentru cei care caută un randament garantat prin închiriere sau o locuință spațioasă într-o zonă vibrantă. Detalii Principale: Configurație inteligentă: 3 Dormitoare decomandate, ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
8
1

Lux 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat deosebit, este la prima inchiriere, su: 50 mp, etaj 3 din 3, centrala proprie, aer conditionat, termostat wifi de pe telefon, televizoare mari, masina de spalat cu uscator, aspirator robot, masina de vase. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. ...

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Garii de Nord Timisoara
4

Apartament 1 camera zona Garii de Nord Timisoara

Apartament cu o camera, decomandat. Apartamentul este complet renovat. Zona garii de Nord Timisoara. Etaj 2 in bloc cu 4 etaje.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Oportunitate- 2 Etaje a cate 6 studiouri, de inchiriat- ID C4071
10
5

ID intern: C4071 Vrei sa iti investesti banii intr-un bussines de viitor, Ai nevoie de un start favorabil. FOXFORT Imobiliare iti propune spre inchiriere o locatie cu totul NOUA, situata intr-o zona cu VAD, in partea de SUD a Timisoarei, fiind dispusa pe parter + 2 etaje + mansarda inalta, proiectat ...

500 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc
3
1

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat confort 1, situat in zona Calea Girocului, langa Parcul Adolescentei. Apartamentul se afla la etajul 2, avand o suprafata de 50 mp Apartamentul este situat intr o zona linistita,avand parc in fata blocului,cu acces la mijloace de transport ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament  zona Take Ionescu
4
3

Apartament zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la 3 minute de mers pe jos de piata Badea Cartan. Situat la etajul 2,suprafata de 48 mp. Apartamentul este recent zugravit . Zona este linistita,avand acces la supermarketuri,piete,farmacii,restaurante,cofetarii,parcuri,mijloace de ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere  situat in Timisoara,zona Aradului
4
1

Apartament cu 2 camere situat in Timisoara,zona Aradului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere 50mp semidecomandat situat in Timisoara,zona Aradului, Et 1 compus din living, dormitor, bucatarie, baie,hol.Aproape de Iulius Mall si alte centre principale comerciale din Timisoara. Disponibil cu data imediata.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Iulius Mall
9

Apartament cu 2 camere, decomandat, bucătărie închisă, mobilat și utilat, centrala proprie, are condiționat, su: 50 mp, situat la parter înalt. Disponibil imediat. La 2 minute de Iulius Mall. Preț: 499 Euro plus ...

50 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Steaua
3
46

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Steaua

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 3, cu o suprafata de 50 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
88

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Inchiriem garsoniera in zona Girocului , str Martir Dumitru Juganaru , decomandata , semimobilata , etaj 1 . Suprafata 24 mp.

24 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Umt
4

Garsoniera zona Umt

Inchiriez garsoniera,in zona UMT,pret inchiriere 150 euro plus 150 euro garantie.

UMT, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Garsoniera de inchiriat in zona centrala
3
52

Garsoniera de inchiriat in zona centrala

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona centrala , la 5 min de Mc Donalds , situata în apropierea stațiilor de troilebuz , tramvai,magazinelor și diverselor instituții. Este situată la etajul 4 și are o suprafață de 27 mp. Este complet mobilata cu tot ce aveți nevoie pentru a locui. Nu ezitati sa ne ...

27 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere zona Sagului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere zona Sagului

Inchirirez apartament cu 2 camere 44 mp, mobilat si utilat complet , la etajul 3 cu centrala proprie

44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2