Promovat
Teren Calea Aradului 3053mp 3 Fronturi - Zona Comerciala Premium
6

Renaissance Estate va ofera spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan situat in Calea Aradului – zona cu vizibilitate foarte buna, trafic intens si acces direct din asfalt, dispus pe trei fronturi stradale,
Situat in imediata apropiere de Hornbach, Auchan si Selgros – pol comercial consacrat, ...

3,053 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1
10

2 camere .. 5 min de Fac de Medicina etajul 1

Acest apartament in suprafata de 48 mp se află la etajul 1 al unui bloc din 1970 construit din cărămidă. Are două camere, o bucătărie separată, un balcon și multiple spatii de depozitare. Incalzirea centralizată asigură confort în sezonul rece. Tâmplăria este din lemn, iar pardoselile sunt din lemn în ...

1823 EUR/m2 | 48 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
NORD ONE BREDICEANU-Apartament 2 camere , parcare- Zona Centrala
8
1

ROYALITY ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament modern in COMPLEX NORD ONE BREDICEANU , SITUAT LA etajul 3 intr-un bloc ( constructie 2025 ) de 10 etaje cu lift, in Zona Centrala. Apartamentul are o suprafata de 56 mp + o terasa de 7 mp. Compartimentarea este astfel: - hol - living si bucatarie ...

56 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere| Girocului| 70 mp| centrala proprie| apartament spatios|
20

Iulius Imobiliare ofera inspre închiriere un apartament de 70 mp, 3 camere: 2 dormitoare, 1 baie, bucatarie, balcon inchis, ideal pentru cei care caută liniște, costuri mici de întreținere și acces rapid la facilități. Este la doar 3-5 minute de mers pe jos de intersecția Lidia cu Martirilor. Avantaje ...

70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 Camere | Etaj 4 | Bucovina
20

Apartament 3 Camere | Etaj 4 | Bucovina

Disponibil acum pentru inchiriere, un apartament compus din 3 camere, modern, situat la etajul 4 in zona Bucovina. Apartamentul are o suprafata utila de 58mp si este compartimentat astfel: Hol Acces, Living, Chicineta, Hol distributie, Dormitor, Baie si al doilea Dormitor+Balconul inchis. Confortul ...

58 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Terasa 15mp | Fructus Plaza
14

Apartament 3 Camere | Terasa 15mp | Fructus Plaza

Disponibil pentru inchiriere, un Apartament semi-decomandat, compus din 3 Camere, situat la Etajul 10 in cadrul Ansamblului Rezidential Fructus Plaza din Zona Gheorghe Lazar. Compartimentare: Hol Acces, Bucatarie+Living open-space -iesire la Terasa de 15mp, Hol Distributie, Dormitor 1, Dormitor 2, ...

67 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere | Terasa 10mp | Fructus Plaza
19
1

Apartament 3 Camere | Terasa 10mp | Fructus Plaza

Disponibil pentru inchiriere, un Apartament semi-decomandat, compus din 3 Camere, situat la Etajul 9, in cadrul Ansamblului Rezidential Fructus Plaza din Zona Gheorghe Lazar. Compartimentare: Hol Acces, Bucatarie+Living open-space -iesire la Terasa de 10mp, Hol Distributie, Dormitor 1, Dormitor 2, ...

60 m2

Timisoara, Timis

Caut sa inchiriez casa care trebuie reparata

Caut sa inchiriez casa care trebuie reparata

Familie cu un copil de 15 ani,caut sa închiriez O casa care trebuie reparata,având o chirie mica.

60 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez ap cu 3 camere calea sagului
10

Proprietar închiriez ap cu 3 camere calea sagului

De închiriat apartament 3 camere Calea Șagului, Timișoara Bună! Proprietar, ofer spre închiriere un apartament spațios și luminos, aflat la etajul 2 într-un bloc cu lift. Zona: Calea Șagului Compartimentare: 3 camere Dotări: Aer condiționat și centrală termică Frigider, hotă, plită pe ...

53 m2

Timisoara, Timis

Spațiu comercial cu vad bun  cu destinatie din construcție
1

Spațiu comercial cu vad bun cu destinatie din construcție

Spațiu comercial în Timișoara str .Marsall Alex. AVERESCU,fost Lidia de _ 60 mp ( spațiu comercual 2 în poza) sală mare de vanzare cu vitrina lumunoasă ,parcare în fata !

2119 EUR/m2 | 59 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului
5

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Aradului, una dintre cele mai căutate și apreciate zone din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 89.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Caut asociere pe teren calea aradului- 5,88 hectare pt constructii hale industriale
1
8

CAUT ASOCIERE PE TEREN CALEA ARADULUI PENTRU CONSTRUCTII HALE INDUSTRIALE CARACTERISTICILE TERENULUI SUNT: -TIP TEREN- EXTRAVILAN -SUPRAFATA- 5,88 HECTARE -FRONT STRADAL- 78 METRI -LUNGIME- 755 METRI -DESCRIERE- CALEA ARADULUI, 4 BENZI DE CIRCULATIE, VIS A VIS DE DEL BONO, DUPA MAHLE , suprafata ...

58,800 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 2 balcoane - parcare inclusa - BLOC NOU - 75.600 Euro
5
8

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou de tip P+3, construit cu structura de rezistenta din beton armat si zidarie din caramida Porotherm, oferind durabilitate si o foarte buna izolatie termica. Locuinta este compartimentata eficient si cuprinde living open ...

1800 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10
2

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc cu lift - 53mp - constructie finalizata - parcare inclusa
6
2

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa noua in triplex- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
3

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Vand pamant extravilan  la limita cu intravilanul Timisoarei, zona Freidorf
1
1

Vand pamant extravilan la limita cu intravilanul Timisoarei, zona Freidorf

Proprietar,vand teren in Freidorf ,extravilan la limita cu intravilanul Timisoarei 20000mp .pret 500.000 euro.

Timisoara, Timis

Casa noua in triplex- 100 mp- 3 dormitoare+living+birou- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe 2-Pret 155.000 euro (TVA inclus)
19
3

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe-155.000 euro
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  - 2 bai - terasa 8.62 mp -  Timisoara Nord - 125.000 euro
20
1

Apartament 2 camere - 2 bai - terasa 8.62 mp - Timisoara Nord - 125.000 euro

Apartamentul are 2 camere, 2 bai, cu suprafata utila de 59 mp +terasa 8.62 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt incluse si 2 locuri de parcare. Pret ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
10
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2