Promovat
Apartament 3 camere Circuvalatiunii
9
1

Apartament 3 camere Circuvalatiunii

Se oferă spre închiriere un apartament cu 3 camere, complet mobilat, situat în Blocul 38, zona Circumvalațiunii, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul este spațios, bine întreținut și se află într-o locație excelentă, aproape de mijloace de transport, supermarketuri, școli și alte ...

67 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apt cu 2 camere Aradului Torontalului
10
13

Apt cu 2 camere Aradului Torontalului

Spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului Torontalului Agentia Imobiliara Cat Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere, complet mobilat si utilat, amenajat modern. Este compus din: -living -dormitor, -bucatarie -baie -balcon -loc de parcare Pentru alte detalii nu ezitati ...

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,de vanzare, zona Torontalului, Timisoara
10
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament de lux cu 2 camere open space confort 1 in zona Calea Torontalului. Apartamentul se afla la etajul 5 al unui unui imobil cu 5 etaje cu lift. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 80mp si este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

2125 EUR/m2 | 80 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera zona Circumvalatiunii
8
3

1 camera zona Circumvalatiunii

Se vinde apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii la etajul 9 din 10 intr-un bloc cu lift este renovat are termopane inclusiv la balcon gresie si faiantase vinde mobilat la pretul de 66000 euro. Tel 0727307475

1886 EUR/m2 | 35 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat   mobilat complet
7

Apartament 2 camere, semicentral,decomandat, renovat mobilat complet

IMONAC VEST vă propune spre vânzare un apartament care te cucerește de la prima vedere combinația perfectă între locație, confort și investiție sigură! Apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, 49 mp utili, situat la parter înalt, într-o zonă semicentrală extrem de bine conectată ideal pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 49 m2

Semicentral, Timisoara, Timis

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului
5

2 camere mobilat/utilat Cal. Aradului

360gradeimobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Calea Aradului, una dintre cele mai căutate și apreciate zone din Timișoara, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Preț: 89.000 € Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări: Adrian – 0734 ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

aradului, Timisoara, Timis

Caut asociere pe teren calea aradului- 5,88 hectare pt constructii hale industriale
1
8

CAUT ASOCIERE PE TEREN CALEA ARADULUI PENTRU CONSTRUCTII HALE INDUSTRIALE CARACTERISTICILE TERENULUI SUNT: -TIP TEREN- EXTRAVILAN -SUPRAFATA- 5,88 HECTARE -FRONT STRADAL- 78 METRI -LUNGIME- 755 METRI -DESCRIERE- CALEA ARADULUI, 4 BENZI DE CIRCULATIE, VIS A VIS DE DEL BONO, DUPA MAHLE , suprafata ...

58,800 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere, Giroc, langa Esso
5

2 camere, Giroc, langa Esso

Apartament 2 camere etaj 3 , compus din living, bucătărie, dormitor, baie cu geam, terasa, situat la întrarea în Giroc, langa Esso, se inchiriaza mobilat si utilat, dispune de centrala proprie, clima si un loc de parcare. Preț 450 euro+comision Tel

54 m2

Timisoara, Timis

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala
10
4

2 camere, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1, zona Soarelui, langa Scoala, mobilat și utilat, dispune de centrala proprie, suprafață 52 mp utili. PREȚ 105000 euro, comision 0 Tel

2019 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 2 balcoane - parcare inclusa - BLOC NOU - 75.600 Euro
5
8

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou de tip P+3, construit cu structura de rezistenta din beton armat si zidarie din caramida Porotherm, oferind durabilitate si o foarte buna izolatie termica. Locuinta este compartimentata eficient si cuprinde living open ...

1800 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro
10
2

Apartament 2 camere - Bloc nou - 82.000 Euro

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc. Beneficiaza de toate facilitățile necesare în apropiere: transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Este compus din 2 camere, model open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, baie, balcon ( cu iesire ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc cu lift - 53mp - constructie finalizata - parcare inclusa
6
2

Apartamentul este situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona cu acces rapid la transport in comun, hipermarketuri, unitati de invatamant si alte facilitati urbane. Configuratia include doua camere in regim open space, cu posibilitate de inchidere a bucatariei. Proprietatea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Casa noua in triplex- 3 dormitoare+living+birou- 100 mp- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
11
3

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Timisoara, Timis

Vand pamant extravilan  la limita cu intravilanul Timisoarei, zona Freidorf
1
1

Vand pamant extravilan la limita cu intravilanul Timisoarei, zona Freidorf

Proprietar,vand teren in Freidorf ,extravilan la limita cu intravilanul Timisoarei 20000mp .pret 500.000 euro.

Timisoara, Timis

Casa noua in triplex- 100 mp- 3 dormitoare+living+birou- Calea Urseni, langa Zone Cafe- 155.000 euro
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe 2-Pret 155.000 euro (TVA inclus)
19
3

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Casa in triplex-3 dormitoare+living+birou-100 mp-Calea Urseni,langa Zone Cafe-155.000 euro
19

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere  - 2 bai - terasa 8.62 mp -  Timisoara Nord - 125.000 euro
20
1

Apartament 2 camere - 2 bai - terasa 8.62 mp - Timisoara Nord - 125.000 euro

Apartamentul are 2 camere, 2 bai, cu suprafata utila de 59 mp +terasa 8.62 mp, intr-un bloc nou din Timisoara, in zona de Nord a orasului. Apartamentul dispune de toate utilitatile, centrala proprie pe gaz,clima ,si este finalizat. In pretul de vanzare al apartamentului sunt incluse si 2 locuri de parcare. Pret ...

2119 EUR/m2 | 59 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare inclus - 82.000 euro (TVA inclus)
5
1

Apartamentul este situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un bloc nou. Are o suprafata utila de 40 mp si este compus din hol intrare, living+ bucatarie open space, dormitor, baie si balcon de 7 mp. Dispune de finisaje de calitate superioara, gresie, faianta, parchet, usi interioare, geamuri ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - bloc nou (finalizat) - 53mp - 89.000 Euro
10
2

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, cu acces rapid catre oras si toate facilitatile necesare in apropiere: transport in comun, hipermarketuri, gradinita si scoala. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp si este compartimentat astfel: living ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap.3 camere - Bloc nou - 85.000 Euro ( tva 21% inclus) - limita Timisoara-Giroc
6
10

Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat intr-un bloc nou, la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-o zona linistita si bine conectata la toate facilitatile necesare vietii cotidiene. Apartamentul are o compartimentare practica: hol de intrare, dormitor, living cu bucatarie open ...

1604 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Ap 2 camere, vederea pe 3 parti, 54 mp, finisaje premium + parcare inclusa
9
1

Se vinde apartament modern cu 2 camere, tip open space (cu posibilitate de inchidere a bucatariei), cu o suprafata utila de 54 mp, situat intr-un bloc nou, recent intabulat, construit din caramida, cu regim de inaltime P+3E. Compartimentare: hol de intrare, dormitor, baie, living cu bucatarie open space ...

1667 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - Etaj 2 - BLOC NOU - 1 loc parcare - 82.000 euro (TVA inclus)
5
2

2050 EUR/m2 | 40 m2