De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
18

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Oferim spre inchiriere garsoniera pe strada Sever Bocu in zona Lipovei, confort 1 avand o suprafata de 25 mp, se afla la parter. Mobilata si utilata complet.

25 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere bloc nou zona Aradului
20
2

Apartament 3 camere bloc nou zona Aradului

Apartament 3 camere situat in imobil nou, cu parcare supraterana cu bariera.

90 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera zona Gheorghe Lazar
4
3

garsoniera zona Gheorghe Lazar

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente,la etajul 4 ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile ti dotarile necesare.

30 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere -Zona Girocului -Etaj 3 - Complet mobilat
8

Apartament cu 3 camere de vânzare în zona Girocului – confort și funcționalitate ✨ Suprafață utilă: 67 mp Etaj 3 din 4, într-un imobil bine întreținut Compartimentare semidecomandată (confort 1) – echilibru ideal între spațiu și utilitate Balcon închis și integrat în suprafața utilă – spațiu suplimentar ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

girocului, Timisoara, Timis

Vand duplex Sanandrei
4

Vand duplex Sanandrei

De vanzare duplexuri pe un nivel, 75 mp utili, gaz, localitatea Sânandrei , zona linistita , pret 118000 euro. Contact .

1653 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez ap 2 camere chiar lângă Medicină
9
2

Proprietar inchiriez ap 2 camere chiar lângă Medicină

Proprietar, inchiriez un apartament spatios, cu 2 camere, situat la 2 min de Medicina si de mijloacele de transport in comun. Apartamentul e situat intr-o zona linistita (strada Dimitrie Paciurea), absolut rezidentiala, intr-un bloc de caramida cu putine apartamente. Incalzirea se face cu centrala termica ...

70 m2

Timisoara, Timis

Teren intravilan Timisoara | 11.273 mp | Front 40 ml | 0% comision
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan cu PUZ, situata in Timisoara, cu potential excelent pentru dezvoltare imobiliara. Terenul are o suprafata de 11.273 mp si beneficiaza de front stradal de 40 ml, oferind multiple posibilitati de parcelare, dezvoltare rezidentiala ...

11,273 m2

plopi, Timisoara, Timis

Teren cu casa pe colt 701 mp | Zona Blascovici | 169.900 EUR
17
1

Proconstruct Imobiliare va prezinta o proprietate cu un potential deosebit, ideala pentru cei care cauta o locatie strategica in zona Blascovici. Punctul forte al acestei proprietati este terenul pozitionat pe colt, care ofera o vizibilitate si un acces remarcabil. Locatie: Zona Blascovici, o zona linistita ...

1465 EUR/m2 | 116 m2

Timisoara, Timis

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta
8

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2022, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Localizare ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

torontalului, Timisoara, Timis

casa de vacanta 60km de Timisoara
5
22

casa de vacanta 60km de Timisoara

casa de vacanță Teren în suprafață de 3200mp Livadă pomi fructiferi 7-10 ani Construcție aproape finalizată , curent trifazic tras până în locuință. acces cu orice tip de mașina , drum pietruit. Localitatea Șiștarovăț județul Arad

9 EUR/m2 | 3,200 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică  Dezvoltator imobiliar.
10

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică Dezvoltator imobiliar.

Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente, premium cu 3 camere, situate într-un ansamblu rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică sporită. Apartamentele situate pe strada Grigore Alexandrescu ...

Mehala, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat 1

Spatiu comercial de inchiriat

Sevil Imobiliare va propune pentru inchiriere 2 spatii cu alta destinatie, situate la parterul complexului rezidential Sunbelt , in zona Mehala, str. Grigore Alexandrescu nr.111, Timisoara, astfel: 293 mp situati in corpul A -cu vedere la strada 67 mp situati in Corpil B Pret 13 Euro mp + TVA

297 m2

Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere  izolație exterioară cu vată bazaltică de 10 cm.
8
3

Apartament nou cu 2 camere izolație exterioară cu vată bazaltică de 10 cm.

Descriere: Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente premium cu 2 camere noi, situate într-un complex rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil A si B, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică. Apartamentele situate pe strada Grigore ...

2786 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

3 Camere cofort unu Girocului-Spital Judetean Garaj sub Bloc Boxa total amenajat
8
19

Vand apartament 3 camere confort unu spatios 67 mp plus balcon 4m Zona Girocului aproape de Spital Judetean bancii parc market scoala mijloace de transport etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul usi interioare noi Garaj sub bloc boxa cu acte Mobilat Utilat modern ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec Soarelui langa Sus Plaza etaj 2 Centrala gaz Clima Mobilat Utilat totul nou
10
4

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere decomandat spatios Zona Soarelui langa Sud Plaza ,Spital Judeteam piata parc scoala market mijloace de transport foarte multe locuri de parcare amenajate etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima pozitie foarte buna Complet ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane
10
8

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat Lipovei etaj 1 aproape de Piata Lidl cu parchet termopane 2 balcoane Centrala gaz pret 98000 euro

1581 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 2 camere, gata de mutare   lângă Aeroport, Ghiroda, Giarmata Vii, Jumbo
10
3

Proprietar vând apartament 2 camere, gata de mutare lângă Aeroport, Ghiroda, Giarmata Vii, Jumbo

Proprietar vând apartament 2 camere, 45 mp, Cartier Aeroport Timisoara Etaj 2 din 2, bloc de cărămidă, complet mobilat și utilat. -Apartament de 45 mp, situat la etajul 2 2 într-un bloc din cărămidă, în zona Aeroportului din Timișoara. Locuința este complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 camere Zona Girocului-Spital Judetean Centrala gaz Clima total amenajat nou
10
11

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere etaj 3 Zona Girocului langa Sp Judetean aproape piata scoala market mijloace transport Complex total amenajat nou cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat Prima Inchiriere . Fara animale de Companie pret 450 euro luna

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2