Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu pentru birouri de 53 mp, 2 camere, Etajul 1, zona centrala
3
1

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri, la etajul 1 al unei cladiri de birouri, cu suprafata de 53 mp utili, in zona centrala, Elisabetin Timisoara. Spatiul este compartimentat in 2 incaperi si un grup sanitar propriu. (Consultati planul de compartimentare ...

53 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
5
68

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona de nord a Timisoarei, Calea Aradului. Se inchiriaza pe o termen lung. Este complet mobilat si utilat cu cele necesare, dispune de o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Zona este linisita, aproape de mijloace de transport in comun. ...

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
16

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Apartament de inchiriat, 2 camere, etajul 2, 50 mp foarte frumos, cochet, modern, foarte aproape de Iulius Mall, Kappa, Euro, Dedeman, Galeria1, la 3 minute cu masina de Centru. Vedere chiar la Calea Lipovei, in fata este un parc mare si o parcare mare, doar pentru locatarii blocului. Ideal pentru medici ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta
8

2 CAMERE | BLOC 2022 Gata de mutare – Confort si eficienta

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 2 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2022, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Localizare ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

torontalului, Timisoara, Timis

casa de vacanta 60km de Timisoara
5
22

casa de vacanta 60km de Timisoara

casa de vacanță Teren în suprafață de 3200mp Livadă pomi fructiferi 7-10 ani Construcție aproape finalizată , curent trifazic tras până în locuință. acces cu orice tip de mașina , drum pietruit. Localitatea Șiștarovăț județul Arad

9 EUR/m2 | 3,200 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică  Dezvoltator imobiliar.
10

Apartament 3 camere PREMIUM| Încălzire în pardoseală | Eficiență energetică Dezvoltator imobiliar.

Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente, premium cu 3 camere, situate într-un ansamblu rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică sporită. Apartamentele situate pe strada Grigore Alexandrescu ...

Mehala, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat 1

Spatiu comercial de inchiriat

Sevil Imobiliare va propune pentru inchiriere 2 spatii cu alta destinatie, situate la parterul complexului rezidential Sunbelt , in zona Mehala, str. Grigore Alexandrescu nr.111, Timisoara, astfel: 293 mp situati in corpul A -cu vedere la strada 67 mp situati in Corpil B Pret 13 Euro mp + TVA

297 m2

Timisoara, Timis

Apartament nou cu 2 camere  izolație exterioară cu vată bazaltică de 10 cm.
8
3

Apartament nou cu 2 camere izolație exterioară cu vată bazaltică de 10 cm.

Descriere: Sevil SRL dezvoltator imobiliar vă propune spre vânzare apartamente premium cu 2 camere noi, situate într-un complex rezidential nou, compus din 2 corpuri de imobil A si B, cu regim de înălțime S+P+3E+ER, conceput pentru confort și eficiență energetică. Apartamentele situate pe strada Grigore ...

2786 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

3 Camere cofort unu Girocului-Spital Judetean Garaj sub Bloc Boxa total amenajat
8
19

Vand apartament 3 camere confort unu spatios 67 mp plus balcon 4m Zona Girocului aproape de Spital Judetean bancii parc market scoala mijloace de transport etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul usi interioare noi Garaj sub bloc boxa cu acte Mobilat Utilat modern ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu  etaj 3
9
4

2 cam confort1 unu spatios Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu etaj 3 spatios plus balcon Zona Take Ionescu aproape de Iulius Mall scoala market piata mijloace de transport cu parchet faianta gresie termopane inclusiv balconul Centrala gaz bloc cu acoperis pret 99500 euro neg

2073 EUR/m2 | 48 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 cam dec Soarelui langa Sus Plaza etaj 2 Centrala gaz Clima Mobilat Utilat totul nou
10
4

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere decomandat spatios Zona Soarelui langa Sud Plaza ,Spital Judeteam piata parc scoala market mijloace de transport foarte multe locuri de parcare amenajate etaj 2 total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima pozitie foarte buna Complet ...

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane
10
8

3 cam decomandat Zona Lipovei Centrala gaz 2 balcoane

Ofer spre vanzare apartament 3 camere confort unu decomandat Lipovei etaj 1 aproape de Piata Lidl cu parchet termopane 2 balcoane Centrala gaz pret 98000 euro

1581 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 2 camere, gata de mutare   lângă Aeroport, Ghiroda, Giarmata Vii, Jumbo
10
3

Proprietar vând apartament 2 camere, gata de mutare lângă Aeroport, Ghiroda, Giarmata Vii, Jumbo

Proprietar vând apartament 2 camere, 45 mp, Cartier Aeroport Timisoara Etaj 2 din 2, bloc de cărămidă, complet mobilat și utilat. -Apartament de 45 mp, situat la etajul 2 2 într-un bloc din cărămidă, în zona Aeroportului din Timișoara. Locuința este complet mobilată și utilată, pregătită pentru mutare ...

1889 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Teren 1050 mp Curti Constructii  Plopi -Ciarda intre case utilitatii
2
18

Teren 1050 mp Curti Constructii Plopi -Ciarda intre case utilitatii

Vand teren intravilan Curti Constructii Plopi-Ciarda pozitie foarte buna aproape de Drumul Boilor Soseaua de Centura intre case suprafata de 1086mp 2 FS utilitati langa teren apa gaz curent ideal si duplex pret 80 euro mp total 86880 euro neg

Plopi, Timisoara, Timis

2 camere Zona Girocului-Spital Judetean Centrala gaz Clima total amenajat nou
10
11

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere etaj 3 Zona Girocului langa Sp Judetean aproape piata scoala market mijloace transport Complex total amenajat nou cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat Prima Inchiriere . Fara animale de Companie pret 450 euro luna

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean 4

2 camere Calea Martirilor Spital Judetean

Vand apartament 2 camere semidecomandat spatios 56 mp Zona Girocului langa Spitalul Judetean , Kaufland Lidl Penny etaj 4 cu acoperis cu parchet faianta gresie termopane bloc izolat Centrala gaz Complet Mobilat Utilat pret 88000 euro

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

4 cam  Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane  bloc izolat
10
8

4 cam Girocului Spital Judetean cu parchet termopane 2 balcoane bloc izolat

Vand apartament 4 camere Zona Girocului aproape de Spital Judetean 58 mp utili etaj 1 cu parchet faianta gresie termopane 2 balcoane bloc izolat pret 110000 euro

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz
5
8

2 camere confort unu Zona Take Ionescu etaj 3 Centrala gaz

Vand apartament 2 camere confort unu spatios plus balcon Zona Girocului -Calea Martirilor aproape de Iulius Mall piata scoalla market mijloace de transport etaj 3 bloc cu acoperis tigla parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Mobilat pret 105000 euro neg

2143 EUR/m2 | 49 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

3 camere  decomandat  Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz  totul nou
5
2

3 camere decomandat Girocului- Spital Judetean Martirilor Centrala gaz totul nou

Vand apartament 3 camere decomandat spatios 65mp Girocului Spital Judetean aproape de Complex mijloace de transport market scoala piata total amenajat cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz bloc izolat usi interioare noi toate instalatiile noi bloc izolat parter pret 125000 euro

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Zona Lunei Centrala gaz Clima
8
8

Zona Lunei Centrala gaz Clima

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera decomandat spatios Zona Lunei aproape de Complexul Studentesc mijloace de transport market Lidl profi etaj 1 amenajat recent cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz Clima Complet Mobilat Utilat pret 330 euro luna

35 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp  35 euro mp
1
5

Teren Calea Urseni extravilan 7000mp 35 euro mp

Vand teren Calea Urseni langa Cartier Vile 7500 mp extravilan cu utilitatiile langa Pret 30 euro mp

Timisoara, Timis

Teren, 370-2877mp, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zone rezidentiale limitrofe
1
10

Teren de vanzare, pentru casa, duplex sau bloc in Timisoara si zonele rezidentiale limitrofe: Timisoara: -370mp, teren cu casa de demolat, 370mp, fs 13m, Ronat, 80.000euro -502mp, front stradal 12,5m, situat intre strada Aries si Balcescu, cu o casa veche pe teren, cu 4 camere, apa, canal, curent, gaz, ...

Timisoara, Timis

Timisoara, Liviu Rebreanu  TEREN 854 mp FS 18m + casa 8

Timisoara, Liviu Rebreanu TEREN 854 mp FS 18m + casa

Teren de 854 mp , front stradal 18 m la B-dul Liviu Rebreanu cu casa demolabila. Pret 550 euro mp. Regim PUG recent scos (1-1-5S)+P+7+1R POT max 50%, CUT max 2,4 ,inaltime max 29 m. Destinatie mixta (locuinte si servicii complementare; bancar, comert, alimentatie publica, servicii, administratie, cultura, ...