Promovat
Apartament 3 camere, Aradului, zona linistita, aproape de Mall
9

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Aradului, pozitie excelenta, situat la etajul 2, intr-un imobil P+4. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, centre comerciale ...

1780 EUR/m2 | 75 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala. Mobilata si utilata. Garaj.
17

Casa individuala. Mobilata si utilata. Garaj.

Detalii RELEVANTE oferta : - casa individuala in zona Fratelia,cu regim de inaltime Parter, finalizata in 1978. - suprafata utila de 128 mp plus terasa. - teren de 335 mp. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida, termoizolata exterior, acoperis de tigla. - compartimentare: ...

1758 EUR/m2 | 128 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

Promovat
DE VANZARE Apartament 3 camere cu pozitie excelenta si gradina
7
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere , situat in unul dintre cele mai moderne ansambluri din zona de nord a orasului Timisoara, cu accesibilitate excelenta. Suprafata utila: 66.07 mp + 2.98 mp balcon + 49.16 mp gradina Compartimentare eficienta – zona de zi spatioasa, bucatarie ...

2591 EUR/m2 | 66 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat la mansarda inalta a unui bloc format din 4 etaje in zona Girocului, Timisoara, Timis. Desi se afla la mansarda, apartamentul nu are nici o tesitura, iar inaltimea este tipica oricarui etaj. Se vinde ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului

De vânzare garsonieră Calea Șagului, Timișoara Garsonieră la parter, cu balcon, geamuri termopan și baie cu vană. Zonă bună, aproape de transport și magazine. Ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 65.000

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet
6
4

Proprietar, 2 camere decomandat, 70 mp, renovat complet

Apartament foarte luminos, situat într-un bloc solid construit în 1992, cu lift recondiționat. 66,56 mp utili + balcon 4,05 mp Boxă privată aprox. 10 mp Centrală proprie nouă (2024) Termopane noi (2025) Instalații electrice și sanitare complet refăcute Tavane izolate fonic Apartamentul este renovat ...

370 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
10

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez spatiu Birou
4
1

Proprietar inchiriez spatiu Birou

Proprietar inchiriez spațiu pt Birouri 3 spatii birou x 40 mp cu baie si bucatarie proprie 2 spatii birou x 53 mp cu baie și bucătărie proprie intrare separata Cladire Noua suprafață totală 230 mp situata in Zona Lipovei Timisoara Fiecare birouri are baie și bucătărie privată și 2 încăperi Parcare ...

40 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor
7
5

Apartament cu 2 camere de vânzare Calea Bogdăneștilor

Proprietar, vând aparatament cu 2 camere, semidecomandat, situat în Timișoara, zona Bogdăneștilor la etajul 3 într-un bloc cu regim de înălțime pe parter +4 etaje, structură beton +caramida. Suprafața utilă 50mp. Apartamentul este structurat astfel: -hol -debara -bucătărie -sufragerie -hol intermediar -baie -dormitor -boxa Finisaje ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Ronat, Timisoara, Timis

Apartament cu două camere
4
2

Apartament cu două camere

De vânzare apartament cu două camere,50mp,situat la etajul trei din 4,anul construcției 2982.Apartanentul se vinde complet mobilat și utilat ,incluse și electrocasnice. Apartamentul este poziționat excelent cu vedere pe două părți,decomandat,bucătărie spațioasă. Este aproape de mijloace de transport ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare
5
3

Apartament 3 camere de vanzare

Spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la etajul 4 din 4 într-un bloc din beton, în zona Calea Șagului, orientat către Liviu Rebreanu. Acesta se desfășoară pe o suprafață utilă de 52 mp, dispune de două balcoane de 2.5 mp fiecare și o boxă la subsol în CF. Apartamentul are vedere pe ...

1287 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere DECOMANDAT | Etaj 1 | 2 băi | Calea Aradului | FOARTE SPAȚIOS
9
1

Apartament 3 camere decomandat | 2 băi | Etaj 1 | Calea Aradului O oportunitate rară într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Calea Aradului. Acest apartament decomandat se remarcă prin spațiul generos, compartimentarea inteligentă și poziționarea excelentă, fiind alegerea ideală atât ...

1863 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera str Renasterii
7
3

Inchiriez garsoniera str Renasterii

Inchiriez garsoniera str Renasterii , camera, hol, baie, etaj 2, 21 mp, pret 200 euro plus garantie. Detalii la nr de telefon .

21 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei 115.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vanzare | Calea Lipovei | 119.900 EURO
5

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere (2 dormitoare), situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către punctele de interes din oraș. Detalii generale: Suprafață utilă: 55 mp Suprafață balcoane: 7 mp (2 balcoane) Etaj: 1 An construcție: ...

2180 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu curte proprie Braytim | 43 mp utili | Curte 24 mp
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în zona Braytim, ideal pentru cei care își doresc confortul unui apartament combinat cu avantajele unei curți private. Proprietatea este recent finalizată (decembrie 2025) și se prezintă în stare excelentă, fiind complet finisată ...

2442 EUR/m2 | 43 m2

braytim, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR
5
1

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei | 93.000 EUR

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc ingrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai apreciate si accesibile zone rezidentiale din Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp si beneficiaza de o anexa generoasa ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR
9

Apartament de vanzare | Calea Lipovei | 85.000 EUR

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat, situat în zona Calea Lipovei, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, apreciată pentru accesibilitate și facilități. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 43 mp Balcon: 4 mp Suprafață totală: 47 mp Compartimentare: ...

1977 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Închiriez Apartament 2 camere  Zona Steaua
9

Închiriez Apartament 2 camere Zona Steaua

Apartament 2 camere de închiriat Zona Steaua, Timișoara Prima închiriere! Ofer spre închiriere apartament cu 2 camere, 65 mp, situat într-o zonă liniștită din Steaua, ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește confort și acces rapid către toate punctele de interes. Apartamentul ...

55 m2

Timisoara, Timis

Se pune spre vanzare apartament 2 camere, Zona Girocului, direct de la proprietar
7

Apartamentul are 2 camere, semidecomandat, este situat la mansarda etaj 4. Este dotat cu centrala proprie, apartamentul vine mobilat si semiutilat.

1585 EUR/m2 | 41 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vind 7,2ha teren extravilan in Beregsau 12500EURO HA sau schimb cu apartament in Timisoara 3

Vind 7,2ha teren extravilan in Beregsau 12500EURO HA sau schimb cu apartament in Timisoara

Vind 7,2 ha teren agricol in Beregsau 12500 euro ha sau schimb cu apartament in Timisoara

Timisoara, Timis

Teren casa duplex Timisoara zona Metro 2 Torontalului cu toate utilitatile.
5
20

Proprietar vand parcele teren intravilan in Timisoara, zona Metro 2(Torontalului) cu suprafate cuprinse între 649-680mp. Zona rezidentiala noua cu posibilitatea construirii unei case sau a unui duplex.Regim H constructie(S)+P+1E+M Er. H=12m. Strada pietruita cu toate utilitatile executate și funcționale! ...