Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat in Girocului.
7

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Girocului. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, mijloc de transport in comun la o distanta de 5 minute. Imobilul se vinde complet mobilat si utilat precum se observa in imagini. Apartamentul ...

1538 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamentr cu 2 camere terasa de 8 mp la 2 minute de scoala benzinaria ESO BRAYTIM
11
1

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere la parter inalt, zona Sagului, aproape de Pompieri
8
1

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la parter inalt intr-un imobil P+4, cu boxa pentru depozitare cu acces din balconul inchis. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere zona linistita ...

2105 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând terenuri industriale
7
1

Vând terenuri industriale

Proprietar vând două terenuri în zona industrială, situate între Dumbrăvița și Giarmata, în posesia unui certificat de urbanism pentru elaborarea PUZ, valabil. 1) Teren 1 - Suprafață: 25.000 m (2,5 ha) - Front: 81 ml - Locație: la 300 m de DJ 691, în spatele imobilului ALMIRA Trade - Preț: 22 euro ...

25,000 m2

Timisoara, Timis

Vand garsonieră
4
1

Vand garsonieră

Vand garsonieră zona Dâmbovița, recent renovata,baie,bucătărie. Rel la tel .

Timisoara, Timis

Casa Giroc 215000 euro
5

Casa Giroc 215000 euro

ofer spre vânzare casă duplex la cheie P+1 , 4 dormitoare , 3 băi , living bucătărie la cheie toate utilitățile , mobilată cu mobila de bucătărie teren 300 mp în Giroc preț 215000 euro teren

1792 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro
1
1

Teren sanmihaiul roman 5 hectare 8 euro

VAND TEREN IN SANMIHAIUL ROMAN 5HECTARE FRONT STRADAL 100 MP ,LANGA ESTE PUZ FACUT , FRONTUL STRADAL ESTE LA SOSEAUA ASFALTATA ,CU URBANISM PENTRU CARTIER DE CASE, PRET 8 EURO MP TEL 0722535165

Timisoara, Timis

2 camere Eso decomandat
5
1

2 camere Eso decomandat

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere decomandat , etaj 2 , loc parcare , încălzire pardoseală suprafață utila 53 mp + balcon apartamentul este poziționat la intrare în Giroc preț 100000 euro tel 0727516012

1887 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

2 Camere Eso 87000
5

2 Camere Eso 87000

vând apartament cu 2 camere semidecomandat , etaj parter și etaj 3 cu acoperiș si pod suprafața 53 mp plus balcon apartamentul este la cheie toate utilitățile în Giroc în spate la eso preț 87000 euro tel 0727516012

1642 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament cu 2 3 camere
5

inchiriez apartament cu 2 3 camere

Apartament recent renovat cu 2 3 camere. Este mobilat si este dotat cu clima, masina de spalat vase si masina de slapat. Se afla la parter in bloc cu 4 etaje in zona linistita intre Piata Unirii si Iulius Mall

9 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală Torontalului Metro 2
10

Casa individuală Torontalului Metro 2

**Proprietar** **Casa 3 Camere de Vânzare!** Ideală pentru familii sau investitori, această casă spațioasă cu 3 camere oferă confortul și eleganța pe care le căutați. Beneficiezi de: **Încălzire în pardoseală** pentru confortul zilnic, **Parchet** elegant în camere, care se poate alege, ...

2181 EUR/m2 | 160 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez ap. 3 camere
10

Inchiriez ap. 3 camere

Închiriez Ap. 3 camere,zona C. Sagului vis a vis Cinema City Shopping City. Apartamentul este spațios cu centrala proprie, renovat în totalitate, mobilat și are toate electrocasnicele necesare.

80 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Teren Vanzare - Mosnita Veche - str. Murului - 638 mp
4
7

Teren Vanzare - Mosnita Veche - str. Murului - 638 mp

Persoana fizica - Vand teren in Mosnita Veche pe strada Murului cu suprafata totala de 638mp. Dimensiunile parcelei 20.49m * 31.13m. Front stradal 20.49m. In cazul in care se doresc detalii referitor la plan situatie, plan amplasament, plan situatie se pot trimite fisierele pdf.

638 m2

Timisoara, Timis