Promovat
Apartment cu 2 camere, semidecomandat, renovat, zona Lipovei
9

Apostu Estate va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere,semidecomandat, situat la parter in zona Lipovei. Apartamentul dispune de o suprafata de 75 mp si este compartimentat astfel: Living Bucatarie Baie cu dus walk in si geam Dormitor Debara Confortul termic este asigurat de centrala proprie ...

75 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
4
16

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Oferim spre inchiere un apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

60 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita
13

Apartament spatios cu 3 camere | Dambovita

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat in zona Dâmbovița la 5 minute de Shopping City,in apropiere de Rastaurantul Nora,Piata Flavia si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 72mp fiind situat la etajul 2 ...

1639 EUR/m2 | 72 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere  de inchiriat in zona Complex Studentesc
5
226

apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 3 camere suprafata utila 70 mp. Etaj 2 10 bloc turn. Se inchiriaza mobilat si utilat cu frigider, aragaz, masina de spalat, televizor, cuptor cu microunde. Este disponibil imediat Chirie + garantie

60 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Birouri cu retea calculatoare IT, 500 posturi, zona Olimpia  - ID C4606
11
1

Birouri cu retea calculatoare IT, 500 posturi, zona Olimpia - ID C4606

ID intern: C4606 Spatiu birou de inchiriat in Timisoara, cu retea de calculatore 500 posturi IT, zona Olimpia- Complexul Studentesc. FOXFORT Imobiliare propune spre inchiriat, spatiu de birouri in cladire de birouri situat in zona Olimpia- Complexul Studentesc - Timisoara, avand 13 camere, 8 bai, 3 ...

1,200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
10

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Aradului
3
38

De inchiriat apartament cu o camera zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera pe termen lung ,disponibil imediat situat la et 1 in zona Iulius Mall. Complet mobilat si utilat , apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 28 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera  Zona Blascovici
3

Apartament 1 camera Zona Blascovici

Inchiriez apartament 1 camera in zona Blascovici mobilat si utilat . Imobilul este situat la etajul 4 si dispune de o suprafata de 24 mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  langa Antalya in zona Calea Sagului
6
20

De inchiriat apartament 2 camere langa Antalya in zona Calea Sagului

Apartament 2 camere, etajul 2 din 4, decomandat, langa Shaormeria Antalya Renovat complet. Apartamentul are o suprafata de 50 mp. Langa apartament se afla statiile de transport in comun

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere  zona Gari de Nord
8
1

Apartament 2 camere zona Gari de Nord

Apartament 2 camere decomandat, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat complet, renovat recent, curat, spatios 50 mp. Mai multe informatii telefonic.

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion
4
42

Apartament cu 2 camere de inchiriat langa Bastion

Oferim spre inchiriere 2 camere amenajate LUX bucatarie open-space, 53 mp2, etaj 5 in zona ultracentrala langa bastion. Apartamentul este amenajat recent totul e LUX disponibil imediat.

53 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Vand vila in zona Ciarda Rosie , aproape de Calea Buziasului
18
7

Vând vila , parter + mansardă ( inaltă), St - 765 mp, FS - 18 m, Su - 190 mp. Parter : living, dormitor, baie,bucătărie, terasa Mansardă ( înaltă) : 3 dormitoare , unul matrimonial cu baie si dresing, 2 bai, hol , 2 balcoane. Casa a fost construita in anul 2005, este racordata la toate utilitățile, ...

1605 EUR/m2 | 190 m2

Ciarda%252bRosie, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera - zona Garii de Nord
3
2

apartament cu 1 camera - zona Garii de Nord

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera decomandat, mobilat si utilat, situat in zona Garii. Apartamentul este compus din baie, dormitor, bucatarie.Apartamentul are bransament la gaz, cu centrala termica proprie si aparat de aer conditionat. Suprafata utila este de 35 mp , etaj 2.

35 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Garii
3
107

De inchiriat apartament 1 camera in zona Garii

Inchiriez apartament o camera , renovat , dotat cu tot ce trebuie , aproape de Gara de Nord , autogara , toate mijloacele de transport si foarte aproape de Centru . Suprafata utila este 27 mp si este la etajul 1.

27 m2

Garii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Soarelui
3

Garsoniera zona Soarelui

INCHIRIEZ GARSONIERA IN ZONA SOARELUI LA 10 min de mers pe jos de complexul studentesc 5 min de stadion Dotat cu aragaz frigider masina de spalat televizor

28 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui
4
221

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Soarelui

Inchiriez apartament zona Soarelui 50mp, etaj 2 cu centrala proprie si loc de parcare inclus, de preferabil o familie cu maxim 2 copii sau cuplu !

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
8

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
6

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Aradului, la etajul 1,cu o suprafata de 53 mp,foarte aproape de mijloacele de transport in comun. Este utilat si mobilat,recent renovat si intr-o zona linistita. Se primesc pentru cei interesati si animale de companie. Va asteptam la o vizionare.

53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Olimpia
4
43

De inchiriat apartament 2 camere in zona Olimpia

Inchiriez apartament 2 camere semidecomandat etaj 4, 45 mp. Pentru mai multe detalii contactati-ma telefonic.

45 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Badea Cartan
4
121

De inchiriat garsoniera zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera, utilata si mobilata complet avand o suprafata de 20 mp, fiind situata la parter

20 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea