Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Spitalului Judetean

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Spitalului Judetean, aflat la 5 minute de mers pe jos de spital, se afla langa magazine alimentare, scoli, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata imobilului. Garsoniera se afla la etajul 4 si are o suprafata de 26 mp

26 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Aparatment cu 2 camere in zona Steaua
4
5

Aparatment cu 2 camere in zona Steaua

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Steaua,la etajul 1,suprafata de 46 mp,se vinde utilat si mobilat complet. Apartamentul este situata in apropierea centrelor comerciale,magazine,scoli,gradinite,etc. Se ofera o parcare in pret si este usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic !

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament modern 2 camere, 57 mp, etaj 3, Nord One
11
1

Apartament modern 2 camere, 57 mp, etaj 3, Nord One

Descoperă rafinamentul urban într-un apartament premium situat în ansamblul rezidențial Nord One Brediceanu, una dintre cele mai exclusiviste dezvoltări din inima Timișoarei, în apreciatul „cartier Vienez”. Situat la etajul 3, acest apartament cu 2 camere impresionează printr-o suprafață utilă de 57 ...

57 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Teren cu autorizatie de bloc 10 Ap + 2 Sad | PIATA TRAIAN
7

Teren cu autorizatie de bloc 10 Ap + 2 Sad | PIATA TRAIAN

REDUCERE DE LA 498.000 EURO LA 479.000 EURO! District Real Estate va propune spre vanzare o oportunitate rara in inima cartierului Traian! Va prezentam un teren cu pozitionare exceptionala, aflat in zona istorica a Timisoarei, care dispune deja de autorizatie de construire. Proprietatea ofera cadrul ...

698 m2

traian, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de inchiriat | Zona Olimpia - Soarelui| Mobilat & Utilat |
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe B-dul Liviu Rebreanu, într-o zonă accesibilă și bine conectată a orașului Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și are o suprafață utilă de 64 mp, fiind compartimentat eficient pentru un confort optim. ...

64 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Afacere la cheie
4

Afacere la cheie

Se vinde magazin alimentar complet echipat ideal pentru afacere la cheie Se oferă spre vânzare magazin alimentar complet funcțional, aflat la început de drum, organizat sub franciză ideal pentru cineva care dorește să preia o afacere deja pusă pe picioare. Detalii spațiu: - Suprafață magazin: ...

174 EUR/m2 | 144 m2

Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Proprietar unic vând casă în Timișoara
10
5

Proprietar unic vând casă în Timișoara

Ofer spre vânzare casa individuală in zona Dâmbovița, Timișoara Dispune de curte și grădină Teren 450 m2 Posibilitate de mansardare, extindere Zonă rezidențială, liniștită, aproape de mijloace de transport, centre comerciale, scolii, grădinițe.

1906 EUR/m2 | 139 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 485 mp | Stradal | ISU | 3 intrari | Bld. L Rebreanu
16

Spatiu comercial disponibil pentru inchiriere, cu suprafata utila de 485 mp, situat la parter, cu acces stradal si acces secundar pentru aprovizionare, intr-o zona cu trafic pietonal intens – Bulevardul Liviu Rebreanu (Calea Sagului). Potrivit pentru showroom, retail, clinica, fitness sau alte activitati ...

485 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 485 mp | Stradal | ISU | 3 intrari | L Rebreanu
16

Spatiu comercial disponibil pentru vanzare, cu suprafata utila de 485 mp, situat la parter, cu acces stradal si acces secundar marfa, trafic pietonal intens, potrivit pentru o gama variata de activitati: showroom, retail, clinica, fitness, sau alte concepte comerciale, situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu- ...

1546 EUR/m2 | 485 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere | City of Mara
7

Apartament 2 Camere | City of Mara

Apartament modern compus din 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3, in Ansamblul Rezidential City of MARA- Calea Circumvalatiunii, supravegheat video 24/24. Compartimentarea include hol de acces, living, dormitor, bucatarie si baie cu dus walk-in, balcon de 5 mp. Locuinta se inchiriaza complet ...

50 m2

Timisoara, Timis

Proprietate deosebita pe COLȚ-626 mp-Blascovici,500 de metri de bulevardul Bogdanestilor
3
4

Proprietar,vând teren intravilan în suprafață de 626 mp,situat strategic în zona Blascovici,la intersecția străzii Dunărea nr.30 cu strada semicerc,la 500 metri de bulevardul Bogdanestilor. Proprietate prezintă o oportunitate rara de investiție,beneficiind de o poziționare privilegiata pe colt,cu gard ...

626 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament decomandat 3 camere + pod cât toată suprafața apartamentului,BRAYTIM
9
1

Proprietar vând apartament mobilat si utilat ,3 camere decomandat +pod cât toată suprafața apartamentului la limita teritoriala dintre Timișoara și Giroc. Apartamentul face parte dintr-un complex rezidențial din Giroc an constructie 2020, iar accesul se face de pe Calea Urseni în apropiere de Zone cafe ...

2000 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.
10
1

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Hotel Arizona, 53 mp utili + un balcon de 8 mp, Parter, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, baie cu geam, geamuri tripane, zona asfaltata, un loc de parcare inclus in pret. Pret: 109.000 eur. Negociabil; Tel: 075 ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Zona Braytim. Etaj Intermediat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
8
6

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de biserica de pe strada Tosca, 48 mp utili si un balcon de 6 mp, etaj 2 din 3, complet mobilat si utilat, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, rulouri de aluminiu, un loc de parcare. Pret:90.000 eur.; Tel:0756322131

368 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia
5
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia

La parter cu pod toate facilitatile curte individuala balcon exterior

60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home
14

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home

Un apartament modern, bine gandit, intr-unul dintre cele mai cautate complexe din Timisoara – ideal daca vrei confort real si acces rapid la tot ce conteaza. Spatiul este echilibrat, luminos si flexibil – perfect atat pentru locuire, cat si pentru work-from-home. De ce merita: Locatie premium – la ...

68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand SAD zona Dorobanților 135 mp +demisol 129 mp
4
3

De vanzare SAD zona Dorobanților, format din 2 spatii cu intrari diferite---ideal pentru investitie SAD 1 este situat pe colt si are o suprafata de 85m+demisol 129 m cu acces din interior SAD 2 este de 50m patrati ambele au intrare dinspre linia de tramvai Renovat fatada+acoperis in 2024,centrala ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Modern, Timisoara, Timis

 Apartament 3 Camere | Decomandat | 2 Băi | Parter | Zonă Excelentă
20

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, ce se evidențiază prin poziționarea excelentă și versatilitatea sa. Localizare premium: Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ferită de agitație, dar cu acces rapid către ...