Apartament in zona Balcescu
3

Apartament in zona Balcescu

ferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Balcescu, situat la etajul 1, cu o suparafata de 44 mp. Acesta este situat in apropierea statiilor de tramvai si autobuz. Dispune de un loc de parcare inclus in pret si se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Complex Studentesc
3
27

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Va propunem spre inchirere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc,aflat in apropiere de restaurantul Dinar,Profi. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 25mp,situat la etajul 3. Pentru mai multe detalii,ne puteti contactati telefonic!

25 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
In Bloc Nou,Cu Centrala Proprie și Loc parcare Privat,Liber, Mobilat Nou,De Vazut
10

Am Acum de Închiriat langa Benzinaria Esso din Giroc,Intr.un bloc Nou ,Cu Centrala Termica Proprie și cu 1 Loc de Parcare Privat, un apartament cu 2 camere confort 1 ,are 57 no,FORMAT DIN Living și Bucătărie Open Space+Hol+Balcon+ Baie cu Vana+Dormitor Matrimonial,Etajul 3 ,Este MODELUL MARE , TERMOPAN,TIFEL,ESTE ...

57 m2

Braytim - Timișoara Sud, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Take Ionescu aproape de mijloacele de transport, centre comerciale, Facultatea de Medicina, scoli, grădinițe, piața Badea Cartan, etc. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje. Avand o suprafata utila de 32 mp

32 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Inchiriere apartament2 camere
9
3

Inchiriere apartament2 camere

Inchiriez apartament (penthouse) cu 2 camere in Timisoara .Terasa mare(70m) . Proprietar.

70 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei 3

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei

Proprietar ofer spre vânzare apartament decomandat cu 1 cameră,bucătărie,baie,hol și balcon cu o suprafață de 32m2 ,în zonă Lipovei (lângă pizzeria Talia) cu toate utilitățile necesare.

1656 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, 51mp, Centrala Prop, Zona Girocului
9
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere semidecomandat, având o suprafață de 51 mp utili + balcon 4 mp, situat în zona Girocului / Soarelui – Calea Martirilor, vis-a-vis de Spartan și lângă Spitalul Județean. SPECIFICAȚII: -Suprafață utilă: 51 ...

1686 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Apartament 2 Camere, Decomandat, Etaj 5, Sagului, Turist
7
1

COMISION 0% pentru cumparator! Va propun spre vânzare, cu Comision 0%, un apartament cu 2 camere decomandate, situat în Calea Șagului, la doar 2 minute de Școala Gimnazială nr. 13 si 10 minute de Shopping City Timișoara — zonă liniștită, cu acces rapid la toate punctele de interes. DETALII TEHNICE: -Suprafață: ...

1844 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
11

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4
4

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4

apartament cu 2 camere.. semidecomandat încălzirea de la colterm calorifere schimbate baie cu duș și ventilator mobilat și utilat modern etaj 4 școală grădiniță piața mijloace de transport în comun în zonă suprafața utilă 32 mp preț 280 +280 garanție+100 E comision

32 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat
10

Apartament de inchiriat

Închiriem apartament decomandat cu 3 camere în zona Lunei, aproape de Complexul studențesc, Piața Traian. Apartamentul are centrală proprie și cheltuieli mici la încălzire pe timp de iarnă. Acesta vine mobilat și utilat. Prețul este de 450 lună + o lună garanție.

70 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat | Zona Olimpia - Soarelui| Mobilat & Utilat |
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe B-dul Liviu Rebreanu, într-o zonă accesibilă și bine conectată a orașului Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și are o suprafață utilă de 64 mp, fiind compartimentat eficient pentru un confort optim. ...

64 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Spatiu comercial 485 mp | Stradal | ISU | 3 intrari | L Rebreanu
16

Spatiu comercial disponibil pentru vanzare, cu suprafata utila de 485 mp, situat la parter, cu acces stradal si acces secundar marfa, trafic pietonal intens, potrivit pentru o gama variata de activitati: showroom, retail, clinica, fitness, sau alte concepte comerciale, situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu- ...

1546 EUR/m2 | 485 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere | City of Mara
7

Apartament 2 Camere | City of Mara

Apartament modern compus din 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3, in Ansamblul Rezidential City of MARA- Calea Circumvalatiunii, supravegheat video 24/24. Compartimentarea include hol de acces, living, dormitor, bucatarie si baie cu dus walk-in, balcon de 5 mp. Locuinta se inchiriaza complet ...

50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.
10
1

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Hotel Arizona, 53 mp utili + un balcon de 8 mp, Parter, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, baie cu geam, geamuri tripane, zona asfaltata, un loc de parcare inclus in pret. Pret: 109.000 eur. Negociabil; Tel: 075 ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Zona Braytim. Etaj Intermediat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
8
6

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de biserica de pe strada Tosca, 48 mp utili si un balcon de 6 mp, etaj 2 din 3, complet mobilat si utilat, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, rulouri de aluminiu, un loc de parcare. Pret:90.000 eur.; Tel:0756322131

368 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia
5
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia

La parter cu pod toate facilitatile curte individuala balcon exterior

60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home
14

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home

Un apartament modern, bine gandit, intr-unul dintre cele mai cautate complexe din Timisoara – ideal daca vrei confort real si acces rapid la tot ce conteaza. Spatiul este echilibrat, luminos si flexibil – perfect atat pentru locuire, cat si pentru work-from-home. De ce merita: Locatie premium – la ...

68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand SAD zona Dorobanților 135 mp +demisol 129 mp
4
3

De vanzare SAD zona Dorobanților, format din 2 spatii cu intrari diferite---ideal pentru investitie SAD 1 este situat pe colt si are o suprafata de 85m+demisol 129 m cu acces din interior SAD 2 este de 50m patrati ambele au intrare dinspre linia de tramvai Renovat fatada+acoperis in 2024,centrala ...

966 EUR/m2 | 264 m2