Promovat
Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat
15

Apartament 3 camere,parter,confort sporit,bloc izolat

De vanzare apartament cu 3 camere,situat la parterul unui bloc izolat termic,ideal atat pentru locuit ,cat si pentru investitie sau activitate de birou/cabinet. Locuinta este compartimentata eficient si dispune de: -living cu iesire pe balcon inchis -doua dormitoare -bucatarie generoasa -hol generos -baie ...

1790 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall
3
26

De inchiriat apartament 1 camera in zona Iulius Mall

Oferta de inchiriere apartament. Apartamentul esti situat la 5 min de Iulius Mall, aproape si de centrul orasului. Are o suprafata utila de 32mp, decomandat, cu centralar proprie. Etajul este unul intermediar, etajul 2. Se pot accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon ...

32 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
6

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10 intr-un loc anvelopat termic, cu lift, si are o suprafata de 50 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living spatios - Dormitor - Debara - ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb Take Ionescu
19

Apartament superb Take Ionescu

Va oferim un apartament superb amenajat intr-o locatie excelenta Apartamentul este compus din 2 camere Bucatarie complet mobilata si utilata Dormitor complet mobilat Baie utilata si mobilata Loc de parcare inclus in pret Aer conditionat Incalzire prin pardoseala cu centrala proprie Disponibil imediat Pentru ...

50 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere
4

Apartament 4 camere

OCAZIE- Va propun spre vanzare APARTAMENT CU 4 CAMERE la preț de 3 CAMERE ! Situat pe BULEVARDUL CETĂȚII ( pe artera)! Detalii : 60mp, etaj 4/4, semidecomandat,1 balcon , pregătit pt centrala ,acoperiș, îmbunătățiri : gresie și faianță model placă mică , parchet masiv , parțial mobilat, boxă!!ZONA ...

dacia, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere

Proprietar Inchiriez apartament cu 2 camere

Proprietar inchiriez apartament decomandat,Etaj 3 din 10, Lift Apartament mobilat și utilat, incalzire centrala proprie, zona Dacia, apartament situat la 50 m de mijloace de transport in comun, scoli in apropiere 19,26,18 si Iulius Mall.

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Închiriez apartament
6

Închiriez apartament

Închiriez apartament 2 camere lângă Zone Cafe 2 calea urseni.Apartamentul este decomandat are centrala proprie, încălzire in pardoseala, loc parcare.

45 m2

Calea+Urseni, Timisoara, Timis

Vând casă. 8

Vând casă.

Casa parter plus etaj. Toate utilitățile.

1355 EUR/m2 | 203 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, zona Freidorf, de la proprietar, fără comision
6
3

Se oferă spre vânzare un apartament luminos și bine compartimentat, situat în zona Freidorf, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

1280 EUR/m2 | 25 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Garsoniera renovata, 13 mp, complet mobilata si utilata - Soarelui
6

ID: P2556 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camere, 13 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, cu acoperis. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona ...

2992 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 61mp utili
5
3

Inchiriez apartament 61mp utili

Apartament de 61mp utili inaltime 3.15 etaj 1 cu balcon 7m dotat cu videointerfon aer conditionat mobilat si dotat cu tot ce este necesar...

10 EUR/m2 | 61 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
1

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Pet friendly , se accepta fumatori , Take Ionescu !!!
13
1

Pet friendly , se accepta fumatori , Take Ionescu !!!

Apartament de inchiriat , 3 camere decomandat , mobilat , utilat , etaj 2 , incalzire de la retea , costuri mici , garaj , zona Take Ionescu - Vasile Lucaciu . Pret 450Euro negociabil , fara garaj , 490Euro cu garaj . Comision agentie 200Euro . Se accepta animale de companie . Se accepta fumatori ...

65 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 dormitoare
5

Apartament 2 dormitoare

Proprietar, închiriez apartament cu 2 dormitoare decomandate, în zona Aradului, în apropiere de Iulius Town și Vox. Un dormitor este mai mare, iar celălalt mai mic, dar cu balcon închis în termopan. Are spații de depozitare generoase. Amenajat modern, cu o baie, bucătăria amenajată în balcon și cu ...

54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
4

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
8
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2