Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
12
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un apartament spectaculos de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, dotat cu lift si loc de parcare inclus. Cu o suprafata generoasa de 63 mp, locuinta se remarca printr-un design contemporan, realizat cu atentie la detalii si finisaje de cea mai ...

2302 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu o camera de inchiriat in zona Telegrafului
3
236

apartament cu o camera de inchiriat in zona Telegrafului

Apartamentul este situat la parterul imbilului, avaand o suprafata utila de 28 mp. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa. Complet mobilat si utilat

28 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie
14
1

Garsoniera de vanzare-ideala pentru locuit sau investitie

De vanzare garsoniera situata in zona Lipovei la parterul unui bloc de patru nivele.Este amenajata pentru a oferi confort intr-un spatiu compact.Ideala pentru o persoana sau un cuplu,are toate facilitatile necesare pentru a locui.Spatiul eficient compartimentat,usor de intretinut este o investitie foarte ...

2350 EUR/m2 | 14 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara
18

Casa individuala de vanzare zona Ghirodei Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o proprietate situata in zona Ghirodei din Timisoara judetul Timis, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare rezidentiala. Proprietatea se afla pe un teren generos de 716 mp, cu front stradal de 19 ml si este compusa din doua constructii functionale si bine ...

1290 EUR/m2 | 186 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap Sagului 3 camere
8

Ap Sagului 3 camere

Apartament 3 camere de închiriat – Calea Șagului Se oferă spre închiriere apartament cu 3 camere, situat la etajul 2 din 4, în zona Calea Șagului, într-un cartier liniștit și plin de verdeață. Localizare excelentă: * La doar 1 minut de loc de joacă și grădiniță La doar 5 minute de scoala

65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament complet renovat | zona Modern-Dorobantilor | 109.000 EUR
10

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet renovat, situat în Timișoara, zona Modern – Calea Dorobanților, în apropiere de Parcul Uzinei. Apartamentul are o suprafață utilă de 56 mp și este situat la parterul unui imobil construit în anul 1987. Locuința este bine compartimentată ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

apartment de inchiriat aproape de Iulius Mall
5
2

apartment de inchiriat aproape de Iulius Mall

apartament cu o camera langa Iulius Mall 32 mp balcon inchis cu termopan de sus pana jos baie , bucatarie, hol larg, camera mare etc

32 m2

Timisoara, Timis

Vând teren inravilan
3
2

Vând teren inravilan

Vând teren intravilan Seceani, Orțișoara 4200 m2 ,aproape de autostradă ,apă rețea ,curent trifazic ,pruni împrejur preț 20 E m2 .Relații la telefon

Timisoara, Timis

vănd sau schimb
5
2

vănd sau schimb

PF.vand sau schimb ap 3cam spatios 74mp ( balcoane incluse),etj 2 10,bloc anvelopat, lift, încălzire Colterm, vedere pe 3părti. pe Martirilor ( kaola) preț 1600 mp- 118400 sau schimb cu ap 1-2 cam (35-42mp) cu balcon etj 1-2 același zonăGirocului- județean + diferenta.

1600 EUR/m2 | 74 m2

Timisoara, Timis

De Inchiriat Garsoniera 16mp zona UMT
5

De Inchiriat Garsoniera 16mp zona UMT

Agenția Grand Mobilis Imobiliare oferă spre închiriere o garsonieră situată la parter, complet mobilată și utilată, ideală pentru o persoană sau un cuplu. Preț: 200 euro/lună + garanție Zonă liniștită, aproape de natură ID intern CP3055480

16 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989
8

Apartament 3 camere, 70 mp, Bulevardul 16 Decembrie 1989

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Bulevardul 16 Decembrie 1989, foarte aproape de centru, cu acces facil către mijloace de transport, magazine și alte puncte de interes, foarte bun si ca investitie, fiind inchiriat pana de curand. Apartamentul este situat ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat
8

Apartament spațios 70 mp în zona Torontal mobilat/utilat

360Grade Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat în zona Torontal – una dintre cele mai căutate zone din oraș, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Se vinde ca in poze mobilat/utilat. Cu o suprafață utilă generoasă de 70 mp, locuința impresionează prin spațiu, ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Vanzare teren agricol
2
12

Vanzare teren agricol

Vand 10.000 mp teren agricol in Timisoara, judetul Timis, zona industriala Freidorf, situat in spate la metro.

10,000 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere de vânzare – Zona UMT, Timișoara| 105 mp
14

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament spațios cu 5 camere, situat în zona UMT, într-o locație liniștită și bine conectată la principalele puncte de interes ale orașului. Localizare Imobilul beneficiază de o poziționare excelentă: În apropiere de Muzeul Satului Bănățean La câteva ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

umt, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2
20

Apartament 3 camere de vânzare – Calea Lipovei, etaj 2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere situat în zona Calea Lipovei, într-o locație apreciată pentru accesul facil către magazine, școli, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii generale: Suprafață utilă: 54 mp Suprafață balcoane: aproximativ 7 mp Compartimentare: ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|
5

Apartament 2 camere de vânzare – Zona Lipovei|93.000euro|

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc îngrijit din zona Lipovei, una dintre cele mai accesibile și apreciate zone rezidențiale din Timișoara. Caracteristici principale Tip imobil: Apartament Număr camere: 2 Compartimentare: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | Calea Lipovei | 47 mp | 84.000 EURO|
7
2

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Calea Lipovei, o zonă apreciată pentru accesul facil către puncte de interes, mijloace de transport, magazine și servicii. Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui imobil construit în anul 1986 ...

1787 EUR/m2 | 47 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3  camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa
7

Apartament 3 camere -Zona mehala-etaj 1-parcare inclusa

Voog Development va prezinta un apartament ideal pentru un stil de viață modern, situat la etajul 1, cu suprafață utilă de 65 mp + terasă generoasă de 12 mp 3 camere decomandate 2 dormitoare confortabile ️️ Living luminos și primitor ️ Baie modernă Terasă spațioasă – perfectă pentru relaxare ...

1800 EUR/m2 | 65 m2

mehala, Timisoara, Timis

teren ghilad

teren ghilad

teren intravilan ghilad cu casa bătrânească caut suprafață 3000,4,5000 mp mai pe la margine

3,000 m2

Timisoara, Timis

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro
13

APARTAMENT 2 CAMERE ZONA DACIA -MALL la 78.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, la etajul 4/4 al unui bloc anvelopat,situat pe str Burebista . Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 50 mp, dispune de bucătărie închisă și necesită renovare. Datorită amplasării, este pretabil atât pentru ...

1560 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Inchiriez camera
5

Inchiriez camera

Închiriez o camera la casă în zona Calea Șagului. Camera este mobilata, cu intrare separată, iar baia și bucătăria sunt comune. Prețul este de 1200 de lei cu tot cu cheltuieli incluse (curent, apa calda, analog și gunoiul, încălzire). Nu percep garantie, doresc sa se păstreze lucrurile așa cum sunt. ...

12 m2

Timisoara, Timis

 Vand casa zona Modern, Timisoara, amplasata pe un teren de 550 m patrati, 2 fronturi stradale
5
51

Este o casa din caramida, de aproximativ 110 metri patrati utili, construita in anul 1951 si este amplasat pe un teren de 550 metri patrati. Este pozitionata la intersectia strazii Lorena cu Aleea Padurea Verde, deci are 2 fronturi stradale de aproximativ 25 22 m. Casa necesita renovare si recompartimentare ...

1909 EUR/m2 | 110 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - langa Eso - constructie finalizata - 85.000 Euro
5
8

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, intr-un imobil nou, constructie caramida. Toate materiale folosite atat la realizarea constructiei cat si finisaje interioare sunt de calitate: parchet laminat, usi Porta Doors, obiecte sanitare incluse.Incalzirea se realizeaza ...

1809 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa  zona Freidorf
8
14

Casa zona Freidorf

Agentie ofer spre vanzare casa caramida batraneasca gen duplex(perete comun) 3 camere,bucatarie,baie,camara,centrala gaz,gradina,acces auto,anexe,suprafata 314 mp. din 628 mp.Casa necesita renovari,ocupabila imediat,strada linistita,Freidorf.

1549 EUR/m2 | 71 m2