Promovat
Spatiu comercial în Piața Unirii - 155 mp
20
2

Spatiu comercial în Piața Unirii - 155 mp

Spațiu comercial premium disponibil spre închiriere, situat în una dintre cele mai reprezentative zone istorice ale Timișoarei – Piața Unirii. Proprietatea beneficiază de o poziționare excelentă la parterul unei clădiri monument istoric, oferind vizibilitate bună și acces facil pentru clienți și parteneri. Spațiul ...

155 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere-Future Residence-Zona Torontal-Direct de la Dezvoltator-Lift
13

Apartament 2 camere | 52 mp utili | Terasă 8 mp | Mutare imediată Descriere: Îți prezentăm un apartament cu 2 camere, situat la etajul 4 în corpul C1 din cadrul complexului privat Future Residence Torontal – un proiect modern, aproape finalizat. Cu o suprafață utilă de 52 mp și o terasă generoasă de ...

2191 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ture in cabinete medicale de inchiriat in incinta DENOVOCLINIC - ID C5299
15
2

ID intern: C5299 Cabinete medicale de inchiriat in Timisoara pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4, in incinta DENOVOCLINIC. FOXFORT propune in exclusivitate spre inchiriere cabinete medicale situate pe strada Emanoil Gojdu, nr. 4. Suprafata cabinetelor este de aproximativ 18 mp. Imobilul este utilat conform ...

18 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5
1

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
1

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului 66000 euro
5

1 camera Torontalului 66000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră etaj 2 , balcon , posibilitate de centrală preț 66000 euro

1833 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Ap.2 camere - Bloc nou - parcare inclusa - finisaje premium - 84.500 Euro
8
1

Va propunem un apartament luminos si elegant, cu 2 camere de tip open space, situat intr-un bloc nou, modern, care imbina perfect confortul urban cu linistea unei zone rezidentiale. Apartamentul este compartimentat eficient: hol la intrare, living cu bucatarie open space si acces la balcon, dormitor ...

1965 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
9

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
10

Închiriez apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat - zonă centrală (Olimpia) Situat în zona Olimpia - Stadionul Dan Păltinișanu, la 15-20 minute de mers pe jos de centru. Locație centrală, acces rapid peste tot. Detalii la telefon Dotări: WiFi 2 televizoare smart Centrala, clima Frigider Călcător vertical Mașină ...

52 m2

Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

342 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Închiriez casa zona ștrandului umt
8

Închiriez casa zona ștrandului umt

Proprietar închiriez casa individuala cu regim P+1E situat în zona Umt - Fabrica Continental, Spital Municipal localitatea Timișoara având un număr de 3 camere și o suprafață utilă de 80 mp, teren 600 mp. Casa a fost construita în 1985 structura fiind din cărămidă pereți din cărămidă. Se poate închiria ...

80 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
1

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua
4
3

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua

ID: P2554 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 15 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1976. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - ...

1722 EUR/m2 | 16 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament de închiriat
9
1

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat cu 2 camere: dormitor și bucătărie cu living open-space in Complexul Studențesc Timișoara. Este la prima închiriere după ce a fost renovat. Electrocasnicele inclusiv aerul condiționat sunt noi. Excepție face mașină de spălat rufe. Dispune de centrală termică. Cheltuielile iarna ...

32 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 3 din 9, 48 mp utili - Torontalului
7

ID: P2553 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+9, anul constructie 2019. Apartamentul dispune de balcon de 10.5 mp si posibilitatea achizitionarii locului de parcare. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata apartamentului cu posibilitate de transformare ...

1614 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3  camere -Zona sagului
8

Apartament cu 3 camere -Zona sagului

Apartament 3 camere decomandat – Confort 1 | Luminos și spațios Preț: 98.800 € (negociabil) ✨Voog Development va propune un apartament complet mobilat și utilat, ideal pentru o familie sau investiție, situat într-o zonă liniștită, în apropiere de Parcul Clăbucet Suprafață: 67,2 mp utili 2 ...

1300 EUR/m2 | 76 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spațiu comercial de închiriat pe Bd. Liviu Rebreanu
8
1

Spațiu comercial de închiriat pe Bd. Liviu Rebreanu

Spatiu comercial de inchiriat sau de vanzare pe Bd. Liviu Rebreanu spre Sagului. Suprafata este de 485mp, compartimentat, cu toate utilitatile (gaz, centrala proprie, clima). Spatiul este compus din sali de prezentare si expozitie, birouri si 2 grupuri sanitare. Spatiu comercial are front stradal luminos ...

485 m2