Promovat
Calea Lugojului Senator | Teren Intravilan 5000mp | Deschidere 120ml
2

RENAISSANCE ESTATE va ofera spre vanzare in exclusivitate, un teren intravilan, aproape de Calea Lugojului, situat in spatele hotelului Senator.    ••• Terenul se intinde pe o suprafata totala de 10.000mp (5000 PE CARE SE POATE CONSTRUI) are toate utilitatile in apropiere, cu o deschidere dubla, de 120ml, ...

5,000 m2

aeroport, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului
16

Apartament decomandat cu 3 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape de sensul giratoriu Iuliu Maniu, situat la etajul 2 intr-un imobil P+10, cu lift. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea ...

2182 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc
3
6

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complex Studentesc

Ofer spre inchiriere pe termen lung garsoniera in Complexul Studentesc str Miorita , etaj 3 compusa din bucatarie , baie , camera complet mobilata . Garsoniera dispune de masina de spalat , aragaz , frigider etc. Suprafata utila este de 28 mp.

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Freidorf 76 mp
3
7

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4
4

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4

apartament cu 2 camere.. semidecomandat încălzirea de la colterm calorifere schimbate baie cu duș și ventilator mobilat și utilat modern etaj 4 școală grădiniță piața mijloace de transport în comun în zonă suprafața utilă 32 mp preț 280 +280 garanție+100 E comision

32 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat
10

Apartament de inchiriat

Închiriem apartament decomandat cu 3 camere în zona Lunei, aproape de Complexul studențesc, Piața Traian. Apartamentul are centrală proprie și cheltuieli mici la încălzire pe timp de iarnă. Acesta vine mobilat și utilat. Prețul este de 450 lună + o lună garanție.

70 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat | Zona Olimpia - Soarelui| Mobilat & Utilat |
8

Proconstruct Imobiliare vă propune spre închiriere un apartament modern cu 2 camere, situat pe B-dul Liviu Rebreanu, într-o zonă accesibilă și bine conectată a orașului Timișoara. Apartamentul este semidecomandat și are o suprafață utilă de 64 mp, fiind compartimentat eficient pentru un confort optim. ...

64 m2

olimpia-stadion, Timisoara, Timis

Afacere la cheie
4

Afacere la cheie

Se vinde magazin alimentar complet echipat ideal pentru afacere la cheie Se oferă spre vânzare magazin alimentar complet funcțional, aflat la început de drum, organizat sub franciză ideal pentru cineva care dorește să preia o afacere deja pusă pe picioare. Detalii spațiu: - Suprafață magazin: ...

174 EUR/m2 | 144 m2

Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Spatiu comercial 485 mp | Stradal | ISU | 3 intrari | L Rebreanu
16

Spatiu comercial disponibil pentru vanzare, cu suprafata utila de 485 mp, situat la parter, cu acces stradal si acces secundar marfa, trafic pietonal intens, potrivit pentru o gama variata de activitati: showroom, retail, clinica, fitness, sau alte concepte comerciale, situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu- ...

1546 EUR/m2 | 485 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere | City of Mara
7

Apartament 2 Camere | City of Mara

Apartament modern compus din 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3, in Ansamblul Rezidential City of MARA- Calea Circumvalatiunii, supravegheat video 24/24. Compartimentarea include hol de acces, living, dormitor, bucatarie si baie cu dus walk-in, balcon de 5 mp. Locuinta se inchiriaza complet ...

50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.
10
1

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Hotel Arizona, 53 mp utili + un balcon de 8 mp, Parter, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, baie cu geam, geamuri tripane, zona asfaltata, un loc de parcare inclus in pret. Pret: 109.000 eur. Negociabil; Tel: 075 ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Zona Braytim. Etaj Intermediat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
8
6

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de biserica de pe strada Tosca, 48 mp utili si un balcon de 6 mp, etaj 2 din 3, complet mobilat si utilat, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, rulouri de aluminiu, un loc de parcare. Pret:90.000 eur.; Tel:0756322131

368 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia
5
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia

La parter cu pod toate facilitatile curte individuala balcon exterior

60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home
14

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home

Un apartament modern, bine gandit, intr-unul dintre cele mai cautate complexe din Timisoara – ideal daca vrei confort real si acces rapid la tot ce conteaza. Spatiul este echilibrat, luminos si flexibil – perfect atat pentru locuire, cat si pentru work-from-home. De ce merita: Locatie premium – la ...

68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand SAD zona Dorobanților 135 mp +demisol 129 mp
4
3

De vanzare SAD zona Dorobanților, format din 2 spatii cu intrari diferite---ideal pentru investitie SAD 1 este situat pe colt si are o suprafata de 85m+demisol 129 m cu acces din interior SAD 2 este de 50m patrati ambele au intrare dinspre linia de tramvai Renovat fatada+acoperis in 2024,centrala ...

966 EUR/m2 | 264 m2

Modern, Timisoara, Timis

 Apartament 3 Camere | Decomandat | 2 Băi | Parter | Zonă Excelentă
20

Grand Mobilis Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui imobil cu 4 etaje, ce se evidențiază prin poziționarea excelentă și versatilitatea sa. Localizare premium: Proprietatea este amplasată într-o zonă liniștită, ferită de agitație, dar cu acces rapid către ...