Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Oferim sppre inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului,la etajul 2, cu o suprafata de 25mp, fiind recent renovat. Apartamentul este utilat si mobilat complet. In apropierea sa se afla diverse puncte de interes precum mijloace de transport in comun, farmacii, magazine si centre comerciale. Disponibilitatea ...

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Andrei Saguna. Etaj 2. Centrala. Mobilat si utilat.
14

Andrei Saguna. Etaj 2. Centrala. Mobilat si utilat.

Detalii RELEVANTE oferta : - etaj 2 / 4 + ACOPERIS, 3 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 2 parti - model cu 2 balcoane - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea lavabila, ...

1680 EUR/m2 | 57 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
5

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere si finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Braytim, BLOC NOU, apartament 3 camere decomandat, etaj 1, 70 mp utili, preț 2100 euro mp
15

Vând apartament 3 camere în BLOC NOU zona Braytim, regim de înălțime P+2E+ Pod, etaj 1, 2 apartamente pe nivel, decomandat, suprafață utilă 70 mp, compus din living cu bucătărie open space cu posibilitate de a închide bucătăria, acces în terasa din living, 2 dormitoare, 2 băi, amenajat cu gresie, faianță, ...

30 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietate privata pe colț, la bulevard,  spațiu comercial, ideal investiție
5
2

Proprietate privata pe colț, la bulevard, spațiu comercial, ideal investiție

Se oferă spre vânzare proprietate situată într-o zonă foarte bine poziționată pe Bulevardul Cetății, ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, birouri, cabinete sau dezvoltare imobiliară. Caracteristici: teren total 535 mp Casă cărămidă, locuibilă, 4 camere, bucătărie, cămară, baie, anexă ...

1962 EUR/m2 | 237 m2

Mehala, Timisoara, Timis

inchiriez casa individuala zona Balcescu pentru cabinete   birouri
5
2

inchiriez casa individuala zona Balcescu pentru cabinete birouri

Proprietar inchiriez casa individuala pentru birou spatiu comercial zona Balcescu pe coltul strazilor Odobescu si Rusu Sireanu Curte privata imprejmuita cu leylandii maturi Acces auto Subsol pentru depozitare amenajat Casa a trecut printr-o renovare completa in urma cu doi ani ( instalatie incalzire ...

70 m2

Timisoara, Timis

COMISION O% APARTAMENT 4 camere, 2 nivele,cu lift, Dumbravita Kaufland
3
1

LANDMARK ofera spre vanzare COMISION 0% apartament pe 2 nivele tip mezanin,fiind compartimentat: hol acces, camera de zi + bucatarie, 4 dormitoare (2 + suprapuse tip Samantha - mezanin),2 bai,nbsp; 2 terase acoperite de 12 mp + 5 mp, la intrare in Dumbravita, situat la etajul 3 din 3 cu lift . Apartamentul ...

Timisoara, Timis

Inchiriere apartament2 camere
9
3

Inchiriere apartament2 camere

Inchiriez apartament (penthouse) cu 2 camere in Timisoara .Terasa mare(70m) . Proprietar.

70 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

vind ap.1cam decomandat
5

vind ap.1cam decomandat

Proprietar vinde ap.cu o cam în zona Calea Buziașului mobilat cu încălzire centrală pe gaz hotă aer condiționat metri utili34 totul pt. ce ai nevoie aragaz frigider congelator mașină de spălat+uscător balcon inchis direct din cameră fără agenții imobiliare comision 0 preț negociabil 63000euro tel.

1853 EUR/m2 | 34 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei 3

Apartament cu 1 cameră zona Lipovei

Proprietar ofer spre vânzare apartament decomandat cu 1 cameră,bucătărie,baie,hol și balcon cu o suprafață de 32m2 ,în zonă Lipovei (lângă pizzeria Talia) cu toate utilitățile necesare.

1656 EUR/m2 | 32 m2

Timisoara, Timis

Casa Freidorf 76 mp
3
12

Casa Freidorf 76 mp

Se vinde casa din caramida in Timisoara, str. Baba Novac, nr. 28, suprafata utila 76 mp, an constructie 1971, pe un teren in proprietate de 150 mp. Casa se compune din 3 camere, baie, bucatarie, camara si o mica pivnita. Pret 120.000 euro negociabil.

1579 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa
3
6

De vanzare apartament 3 camere girocului vladeasa

Proprietar vand apartament 3 camere girocului strada vladeasa living mare 2 dormitoare 2bai bucatarie apartamentul este decomandat mobilit la parter are si Teresa

1350 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4
4

Intrarea Sabinei ,ap cu 2 csmere,utilat si mobilat,etaj 4

apartament cu 2 camere.. semidecomandat încălzirea de la colterm calorifere schimbate baie cu duș și ventilator mobilat și utilat modern etaj 4 școală grădiniță piața mijloace de transport în comun în zonă suprafața utilă 32 mp preț 280 +280 garanție+100 E comision

32 m2

Timisoara, Timis

Apartament de inchiriat
10

Apartament de inchiriat

Închiriem apartament decomandat cu 3 camere în zona Lunei, aproape de Complexul studențesc, Piața Traian. Apartamentul are centrală proprie și cheltuieli mici la încălzire pe timp de iarnă. Acesta vine mobilat și utilat. Prețul este de 450 lună + o lună garanție.

70 m2

Lunei, Timisoara, Timis

Vand fanete Brasov
1

Vand fanete Brasov

Vand fanete in Ardeal in jur de 5 hectare la pret negociabil. Rog seriozitate.

Timisoara, Timis

Spatiu comercial 485 mp | Stradal | ISU | 3 intrari | L Rebreanu
16

Spatiu comercial disponibil pentru vanzare, cu suprafata utila de 485 mp, situat la parter, cu acces stradal si acces secundar marfa, trafic pietonal intens, potrivit pentru o gama variata de activitati: showroom, retail, clinica, fitness, sau alte concepte comerciale, situat pe Bulevardul Liviu Rebreanu- ...

1546 EUR/m2 | 485 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere | City of Mara
7

Apartament 2 Camere | City of Mara

Apartament modern compus din 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 3, in Ansamblul Rezidential City of MARA- Calea Circumvalatiunii, supravegheat video 24/24. Compartimentarea include hol de acces, living, dormitor, bucatarie si baie cu dus walk-in, balcon de 5 mp. Locuinta se inchiriaza complet ...

50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei
10
1

Proprietar vand Apartament cu 3 camere Zona Lipovei

Proprietar vand apartament cu 3 camere 2 bai ( din care una tranformata in dressing , se poate reveni la forma initiala ) model decomandat , bucataria spatioasa si deschisa . Situat in zona Lipovei una dintre cele mai apreciate si accesibile zone din Timisoara , in apropriere de Iulius Mall , scoala ...

2064 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.
10
1

Zona Braytim. Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc Nou.

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de Hotel Arizona, 53 mp utili + un balcon de 8 mp, Parter, bloc nou, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, decomandat, baie cu geam, geamuri tripane, zona asfaltata, un loc de parcare inclus in pret. Pret: 109.000 eur. Negociabil; Tel: 075 ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere. Zona Braytim. Etaj Intermediat. Bucatarie inchisa. Mobilat.
8
6

Apartament cu 2 camere in zona Braytim aproape de biserica de pe strada Tosca, 48 mp utili si un balcon de 6 mp, etaj 2 din 3, complet mobilat si utilat, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, rulouri de aluminiu, un loc de parcare. Pret:90.000 eur.; Tel:0756322131

368 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere. Etaj intermediar.Garaj. Boxa. Bloc Izolat. Zona Soarelui- Girocului.
6

Apartament 3 camere in zona Soarelui- Girocului, 65 mp utili + 2 balcoane 9 mp, etaj 3 din 4, doua bai, bloc izolat, garaj in cf sub bloc, boxa, geamuri termopane, bacoane inchise in geam termopan,complet mobilat. Pret: 134.990 Eur.; Tel: 0756322131

2077 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia
5
2

Inchiriez apartament 2 camere zona Sinaia

La parter cu pod toate facilitatile curte individuala balcon exterior

60 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home
14

Apartament 3 camere | Nord One | Parcare, | Smart home

Un apartament modern, bine gandit, intr-unul dintre cele mai cautate complexe din Timisoara – ideal daca vrei confort real si acces rapid la tot ce conteaza. Spatiul este echilibrat, luminos si flexibil – perfect atat pentru locuire, cat si pentru work-from-home. De ce merita: Locatie premium – la ...

68 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Proprietar vand SAD zona Dorobanților 135 mp +demisol 129 mp
4
3

De vanzare SAD zona Dorobanților, format din 2 spatii cu intrari diferite---ideal pentru investitie SAD 1 este situat pe colt si are o suprafata de 85m+demisol 129 m cu acces din interior SAD 2 este de 50m patrati ambele au intrare dinspre linia de tramvai Renovat fatada+acoperis in 2024,centrala ...

966 EUR/m2 | 264 m2