Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
186

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 45mp, la etajul 3, utilat si mobilat

45 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
15

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Prezentam un apartament cu o camera in zona Aradului pe o strada linistita in apropierea magazinelor, spitalului Regina Maria, statiei de autobuz, Vox, facultatea de Medicina Veterinara. Apartamentul este situat la etajul 3, avand o suprfata de 30 mp.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei
15
2

4 camere, suprafata generoasa, etajul 1, zona Bucovinei

Apartamentul este situat la etajul 1/1, al unei case/vile, cu o suprafata de 134 mp utili, in zona Bucovinei, configurat, astfel: - hol de acces - casa scarii - antreu - 4 camere - baie cu cada - baie cu dus - bucatarie - loc de luat masa - balcon Spatiul de locuit a fost construit in 1995, podul fiind ...

1045 EUR/m2 | 134 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Hala industriala cu birouri, 500 mp utili, Torontal
20

Hala industriala cu birouri, 500 mp utili, Torontal

Hala industrială clasa A cu spații de birouri – acces facil TIR | Timișoara – Torontal Vă prezentăm spre închiriere un spațiu industrial modern, cu multiple posibilități de utilizare – producție, depozitare, logistică sau showroom – amplasat într-o zonă strategică din Timișoara, în apropierea Lidl Torontal, ...

500 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
3

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Pet friendly , se accepta fumatori , Take Ionescu !!!
13
1

Pet friendly , se accepta fumatori , Take Ionescu !!!

Apartament de inchiriat , 3 camere decomandat , mobilat , utilat , etaj 2 , incalzire de la retea , costuri mici , garaj , zona Take Ionescu - Vasile Lucaciu . Pret 450Euro negociabil , fara garaj , 490Euro cu garaj . Comision agentie 200Euro . Se accepta animale de companie . Se accepta fumatori ...

65 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Casa zona Crisan
5
5

Casa zona Crisan

Vând casa zona Crisan, Timișoara, toate utilitățile trase. Încălzirea se face cu centrala proprie pe gaz și calorifere. Apa rețea, canalizare și curent. Casa este locuita. 4 camere, bucătărie, baie, cămară garaj acoperit, 2 locuri de parcare în fata casei, gradina amenajata și anexe. Teren 350 mp, ...

2000 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30  Parc
4

Inchiriez , caut colega apartament - Zona Soarelui ,Scoala 30 Parc

Propietar doresc sa inchiriez camera complet decomandata in apartament .Caut o colega pentru un apartament cu 4 camere decomandate complet , 3 grupuri sanitare , centrala termica pe gaz , geamuri termopan , frigider , aragaz , masina spalat spalat automata , camara si debara depozitare .Camera are 16 ...

16 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Teren Uliuc
3

Teren Uliuc

De vânzare teren în comuna Uliuc jud Timiș, la întrare în sat, înainte de calea ferata pe partea stânga, 1900 mp. Preț 20 EUR neg

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50 mp utili plus balcon, etaj 4 din 5 - Girocului
7

ID: P2555 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 50 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4+mansarda. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp si se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casă în Cartier Ghiroda Nouă
9
10

Casă în Cartier Ghiroda Nouă

Vând casă individuală cu curte și grădină,total teren 376 mp, suprafață construită 100 mp utili. Are ca utilități apă,gaz,canalizare, electricitate. Acces auto ptr autoturism mic.

1650 EUR/m2 | 100 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere
10

Închiriez apartament 2 camere

Apartament 2 camere de închiriat - zonă centrală (Olimpia) Situat în zona Olimpia - Stadionul Dan Păltinișanu, la 15-20 minute de mers pe jos de centru. Locație centrală, acces rapid peste tot. Detalii la telefon Dotări: WiFi 2 televizoare smart Centrala, clima Frigider Călcător vertical Mașină ...

52 m2

Timisoara, Timis

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar
1
3

Vind Casa cu Teren direct de la proprietar

Vind casa cu teren de 1600m2

Timisoara, Timis

Închiriez casa zona ștrandului umt
8
1

Închiriez casa zona ștrandului umt

Proprietar închiriez casa individuala cu regim P+1E situat în zona Umt - Fabrica Continental, Spital Municipal localitatea Timișoara având un număr de 3 camere și o suprafață utilă de 80 mp, teren 600 mp. Casa a fost construita în 1985 structura fiind din cărămidă pereți din cărămidă. Se poate închiria ...

80 m2

Timisoara, Timis

Vand casa în zona Mehala
10
2

Vand casa în zona Mehala

Proprietar vând casa confort 1 decomandat cu gradina cu acces auto în curte pentru 2 mașini în zona Mehala, aproape de catedrala veche compusa din 4 camere, 3 bai sufragerie mare 70 mp terasa on partea din spate a casei. Suprafață utilă este de 170 mp. Preț 210000 euro.

1235 EUR/m2 | 170 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua
4
3

Apartament 1 camera, parter, 15 mp - Steaua

ID: P2554 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu o camera, 15 mp utili, situat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructie 1976. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - ...

1722 EUR/m2 | 16 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament de închiriat
9
1

Apartament de închiriat

Apartament de închiriat cu 2 camere: dormitor și bucătărie cu living open-space in Complexul Studențesc Timișoara. Este la prima închiriere după ce a fost renovat. Electrocasnicele inclusiv aerul condiționat sunt noi. Excepție face mașină de spălat rufe. Dispune de centrală termică. Cheltuielile iarna ...

32 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 3 din 9, 48 mp utili - Torontalului
7

ID: P2553 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 48 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+9, anul constructie 2019. Apartamentul dispune de balcon de 10.5 mp si posibilitatea achizitionarii locului de parcare. Puncte forte : - Pozitionat excelent, ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata apartamentului cu posibilitate de transformare ...

1614 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Apartament  cu 3  camere -Zona sagului
8

Apartament cu 3 camere -Zona sagului

Apartament 3 camere decomandat – Confort 1 | Luminos și spațios Preț: 98.800 € (negociabil) ✨Voog Development va propune un apartament complet mobilat și utilat, ideal pentru o familie sau investiție, situat într-o zonă liniștită, în apropiere de Parcul Clăbucet Suprafață: 67,2 mp utili 2 ...

1300 EUR/m2 | 76 m2

sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Inchiriez apartament la parterul casei
10
2

Proprietar Inchiriez apartament la parterul casei

Inchiriez apartament 3 camere (living, dormitor, camera) , baie, bucatarie, totul echipat si mobilat. Incalzire la centrala proprie pe gaz, 60 mp, zona linistita, vedere spre gradina. Preferabil studenti, nefumatori, fara animale de companie, pretul e pt. 1-2 persoane. Fara agenti imobiliari.

60 m2