Promovat
Apartament 2 camere zona Medicina
12

Apartament 2 camere zona Medicina

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Medicinei la etajul 2 din 2 confort 1 semidecomandat suprafata utila 54 mp complet renovat mobilat si utilat. incalzire autonoma cu panouri aer conditionat masina de spalat vase masina de spalat rufe cuptor cu microunde pret 149000 euro. Tel 0743100796 ID ...

2759 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera, de vanzare, zona Blascovici, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 1 camera, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Blascovici. Apartamentul are o suprafata de 33mp utili+ balcon si este situat la parter intr-un bloc anvelopat termic, cu 4 etaje. - Hol de acces - Bucatarie - ...

1879 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera Piata Unirii
3

Apartament o camera Piata Unirii

Inchiriez apartament o camera , piata Unirii . Este decomandat si este compus din hol intrare , baie , bucatarie , camera . Mobilat si utilat , zona foarte buna , in apropiere de Centru si Iulius Town . Suprafata totala este de 30 mp , etajul 2.

Unirii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar închiriez apartament 2 camere complex Kara Residence
10
1

Proprietar închiriez apartament 2camere, complex Kara Residence, între zonele Lipovei și Aradului, langa British School, școala Babel, facultatea de Medicină Veterinară. Apartamentul este situat la etajul 5, este semidecomandat și are bucătărie separată. Este mobilat și utilat, mașina de spălat vase, ...

57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament modern, 2 camere, 43 mp, decomandat, mobilat si utilat - Lipovei
10

ID: P2533 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 43 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp, se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 camere parter bloc nou aradului 137000 euro +tva
19

3 camere parter bloc nou aradului 137000 euro +tva

Vand 3 camere in bloc nou, lux, parter( 2 dormitoare, living cu bucatarie, baie), incalzire in pardoseala, 70 utili, finisat complet, centrala individuala a blocului, merita banii , aradului, 137000 euro + tva, tel.0745230405

1957 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera practica, ideala pentru investitie sau locuit, 24 mp, zona Blascovici
3
1

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră practică, situată într-o zonă liniștită, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul beneficiază de o compartimentare eficientă și oferă un spațiu ușor de adaptat în funcție de nevoile viitorului proprietar. Un avantaj important îl reprezintă ...

1833 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

3 Camere confort 1 Favorit, centrala propie, et 2
15

3 Camere confort 1 Favorit, centrala propie, et 2

Vand 3 camere confort 1, etajul 2, centrala proprie, climatizare, luminos,mobilat si utilat, 65 mp utili, zona deosebit de linistita, mobilat si utilat complet,baie cu geam, merita vazut, la 3 minute de piata unirii, piata 700, piata libertatii, acte la zi, accept credit bancar,131900 euro neg, favirit-circumvalatiunii, ...

2029 EUR/m2 | 65 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Vand 9000 mp industrial Freydorf
3
2

Vand 9000 mp industrial Freydorf

Vand parcela de 9001 mp, la asfalt, pretabila pentru depozitare, fabrica, parcari, cladire mixta (birouri+depozitare), schrot auto,PUZ in lucru, 39 euro mp,m tel.0745230405

9,001 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

3 camere bucovina et 2
16

3 camere bucovina et 2

Vand 3 camere confort 1 semidecomandat, etajul 2.mobilat si utilat complet,85 mp, pozitie linistita, 137000 euro, bucovina, tel.0745230405

1612 EUR/m2 | 85 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament renovat integral | Ultracentral | C.D. Loga Design & Calitate Premium
20

Va prezentam un apartament cu adevarat special, situat in una dintre cele mai exclusiviste zone din Timisoara – C.D. Loga, in imediata proximitate a centrului orasului, dar ferit de agitatia bulevardelor principale. Apartamentul a fost renovata integral de la structura, cu o atentie exceptionala la ...

3147 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

De vanzare casa pentru demolare in Denta
1
2

De vanzare casa pentru demolare in Denta

Casa pentru demolare cu 2840m teren,curent apa,canalizare,sosea asfaltata,in zona neinundabila f aproape de centru cu 34 000 euro,negociabil.

Timisoara, Timis

Închiriez apartament 2 camere decomandate zona Bălcescu
6

Închiriez apartament 2 camere decomandate zona Bălcescu

Proprietar închiriez apartament ( decomandat ) cu 2 camere spațioase în apropierea facultății de Mecanică, Electrotehnică, Costrucții(3 minute pe jos). Sunt doar câteva minute de mers pe jos până la Universitate, Facultatea de Mecanică , Electrotehnică și Construcții. Apartamentul este într-o zona ...

40 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

vind apartament 2

vind apartament

vînd apartament doua camere dimbovita ,aproape de generala 27 apartament amvelopat , geamuri termopan ,nu este modernizat

1600 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Închiriere apartament 3 camere   Zona Aradului, str. Felix
8

Închiriere apartament 3 camere Zona Aradului, str. Felix

Se oferă spre închiriere un apartament modern, 3 camere (living cu bucătărie open space + 2 dormitoare), situat în zona Aradului str. Felix, într-o zonă liniștită și bine conectată la mijloacele de transport, magazine și servicii. Complet mobilat și utilat Living spațios cu bucătărie open space ...

62 m2

Timisoara, Timis

de vinzare teren intravilan Murani timis 2

de vinzare teren intravilan Murani timis

vindem teren intravilan 1300 mp în Murani,timis asfalt,utilități la poarta.pozitionat ultracentral Sunt posibilități de extindere prin concesiune 1000 mp disponobil

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 50.34 mp, zona Badea Carțan
8

Apartament 2 camere, 50.34 mp, zona Badea Carțan

Blitz vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, ideal pentru investiție datorită locației centrale: Locație: aproape de piața Badea Cârțan. Suprafață: 50,34 mp utili, situat la demisol . Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan, scară interioară. Potențial: Pretabil pentru conversie în SAD ...

1748 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere+Bucatarie_Parcare inclusa_TVA inclusa_Chisoda_Bloc nou
10

Proprietar vind apartament 2 camere+Bucătărie in Bloc Nou. Parter, 50 mp. TVA Inclusa. Loc de Parcare.Centrala proprie. Asfalt. Chisoda. Aproape de stație de autobuz, grădinița, școala, parcuri, magazine etc. Zonă liniștită, centrala. Apartamentul dispune de: -Hol acces -Dormitor mare cu geamul mare -Living ...

1840 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand o parcela teren intravilan,Timisoara,Torontalului,cu utilitati in apropiere
10

Proprietar vand o parcela de 652 mp teren pt locuinte, in Timisoara, front stradal 20m, zona Torontalului, Metro 2, str. Ioan Isac, nr. 23, cu utilitati in apropiere. Zona de locuinte cu functiuni complementare, regim de inaltime construibil D+P+1E+M, POT 35%.

652 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren de BLOC P+2E+Er de vanzare zona Braytim - Girocului
2
1

LANDMARK ofera spre vanzare cu COMISION 0% teren Intravilan pentru BLOC P+2E+Er in zona GIROCULUI - BRAYTIM, pe strada GHIOCEILOR, avand o suprafata de 1318 mp cu 2 deschideri de 31 ml si 45.9. Terenul beneficiaza de PUZ rezidential cu POT=35% CUT=1.4 si dispune detoate utilitatile, iar strada este asfaltata. ...

1,318 m2

Timisoara, Timis

vand apartament

vand apartament

vand apartament 2 camere decomandat in zona Braytim la pretul de 160000euro. suprafata utila 63,8mp

2500 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Timisoara

Inchiriez apartament 2 camere Timisoara

Inchiriez Apartament 2 camere decomandat , utilat complet, etaj 3, Timisoara , zona Dorobantilor , str Lalelelor, suprafata 50 mp

50 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera zona Badea Cartan renovata 250 euro
5
2

Garsoniera zona Badea Cartan renovata 250 euro

Oferim spre inchiriere garsoniera spatioasa, mobilata cu dulap incapator, canapea extensibila, mobilier modern, bucatarie separata, baie cu cabina de dus , balcon inchis cu termopan, etaj 3 4, utilata complet, libera din data de 20 aprilie, pret 250 euro chirie+garantie+comision agentie

30 m2