Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta
3
3

Teren Ciarda Rosie, pozitie excelenta

Estate Group prezinta spre vanzare teren in Ciarda Rosie, pozitie excelenta, la asfalt, cu toate utilitatile, zona dezvoltata, avand suprafata de 522 mp,cu front stradal 17 ml, pretabil pentru casa individuala sau duplex. Pret: 150.000 euro (TVA inclus)+comision agentie. Pentru detalii suplimentare sau ...

522 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa superba cu 4 camere | Ciarda Rosie
16

Casa superba cu 4 camere | Ciarda Rosie

District Real Estate va prezinta spre inchiriere, un duplex superb cu 4 camere si 2 bai, situat in Ciarda Rosie. In proximitate avem Lidl, Centura Timisoarei, parcuri si o sala de Fitness. Vila se desfasoara pe o suprafata utila de 140mp și este amplasat pe un teren de 300mp. Compartimentarea se prezinta ...

142 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei
3

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei

Garsoniera de inchiriat in zona Medicinei!! Garsoniera se inchiriaza exact ca in poze. La 10-15min de Facultatea de Medicina. Este decomandata, formata din camera, baie, bucatarie. Se inchiriaza urgent. Situata la etajul 2, are o suprafata utila de 40mp. Va asteptam la o vizionare.

40 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Gara - 2 Camere - 3 Balcoane - Etaj 4 cu LIFT
6

Gara - 2 Camere - 3 Balcoane - Etaj 4 cu LIFT

Agentia imobiliara Primum are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Garii, la aproximativ 1 km de centrul orasului, cu acces facil la mijloace de transport in comun si magazine. Detalii generale: Suprafata utila: 55 mp + 3 balcoane Etaj: 4 din 10 Imobil ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

garii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, zona Isho, langa Bega, aprope de P-ta Badea Cartan
6

Apartament de vanzare compus din: - 2 dormitoare - 2 bai - Balcon cu vedere la Bega - Living - Bucatarie deschisa Suprafata utila 102 mp + balcon de 7,56 mp Pret 280.000 euro+tva Proprietar pers juridica. Locatie str Meletie Draghici, langa Isho, cu vedere spre Bega, et 1.

2745 EUR/m2 | 102 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

6

Apartament de inchiriat compus din: - 2 dormitoare - 2 bai - Balcon cu vedere la Bega - Living - Bucatarie deschisa - 1 garaj subteran Suprafata utila 108 mp. Pret 1.000 euro luna + garantie 1.000 euro. Proprietar pers juridica.

108 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vila 180 mp rezidential si birou, zona Fabrica de Bere
6

Vila 180 mp rezidential si birou, zona Fabrica de Bere

ID CP2754170 Golden Real Estate vă propune o locație excelentă, aproape de centru și Complexul Studențesc, ideală pentru locuință/reședință de familie/ birou. Detalii proprietate: Suprafață totală: 180 mp(parter + etaj) Compartimentare: Parter: living generos / birou, chicinetă, baie + 2camere/birouri ...

180 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, etaj 1, 42 mp, zona Piața Doina
6
1

Apartament 3 camere, etaj 1, 42 mp, zona Piața Doina

ID: CP2841117 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 1, într-o zonă liniștită și foarte accesibilă – în apropierea Pieței Doina. Apartamentul are o suprafață utilă de 42 mp, fiind compartimentat eficient pentru a oferi confort și funcționalitate. Este ...

1667 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere, bloc nou, zona Sagului
10
1

Apartament 3 camere, bloc nou, zona Sagului

ID: CP2860713 Golden Real Estate vă propune spre închiriere un apartament situat la etajul 5/5 al unui bloc nou din Zona Șagului. Detalii apartament: 3 camere spațioase, 65 mp Mobilat complet și dotat cu electrocasnice noi Centrală nouă pentru un confort optim Parcare acoperită inclusă Bloc construit ...

65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Spațiu de închiriat – 63 mp + balcon 3 mp – Vitrine luminoase
2

ID: CP2939653 Golden Real Estate oferă spre închiriere spațiu comercial / birouri cu suprafața de 63 mp, la care se adaugă balcon de 3 mp, situat într-o zonă accesibilă și vizibilă. Caracteristici: Suprafață totală: 63 mp Balcon: 3 mp Compartimentare: 3 birouri Vitrine luminoase Posibilitatea montării ...

63 m2

mehala, Timisoara, Timis

Birou 70 mp cu vedere la bulevard, lângă Parcul Regina Maria
5

ID: CP2977589 Golden Real Estate oferă spre închiriere un spațiu de birouri generos și luminos, situat într-o clădire monument istoric complet renovată, pe Bulevardul 13 August 1919 din Timișoara. Zona Băile Neptun, cu vedere directă la bulevard, acest spațiu oferă vizibilitate excelentă și un cadru ...

70 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

ARADULUI - 4 CAM - BLOC NOU - ETAJ 2 - 2 BAI - LIFT - DECOMANDAT
12

Agentia Imobiliara PRIMUM - Timisoara are placerea de a va prezenta spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat, PARTIAL MOBILAT SI UTILAT, situat in Timisoara, Zona ARADULUI, zona linistita, usor accesibila, aproape de principalele puncte de interes: multiple mijloace de transport in comun; ...

1822 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren de BLOC P+2E+Er de vanzare zona Braytim - Girocului
2

LANDMARK ofera spre vanzare cu COMISION 0% teren Intravilan pentru BLOC P+2E+Er in zona GIROCULUI - BRAYTIM, pe strada GHIOCEILOR, avand o suprafata de 1284 mp cu 2 deschideri de 31.3 ml si 38.8. Terenul beneficiaza de PUZ rezidential cu POT=35% CUT=1.4 si dispune detoate utilitatile, iar strada este ...

1,248 m2

Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 2 camere complex Kara Residence
10
1

Proprietar închiriez apartament 2camere, complex Kara Residence, între zonele Lipovei și Aradului, langa British School, școala Babel, facultatea de Medicină Veterinară. Apartamentul este situat la etajul 5, este semidecomandat și are bucătărie separată. Este mobilat și utilat, mașina de spălat vase, ...

57 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament modern, 2 camere, 43 mp, decomandat, mobilat si utilat - Lipovei
10

ID: P2533 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 43 mp utili, situat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp, se vinde mobilat si utilat. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2000 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Shopping City proprietar inchiriez 2cam, 350eur, bloc nou, totul nou, liber din 01.07.2026
10
2

Proprietar închiriez apartament 2 camere, in bloc recent construit, modern, etaj 5 cu lift modern marca Schindler Apartamentul se afla pe str.Bujorillor 49, la 500m de Shopping City. Apartamentul are 33mp și este compus din: - 1 dormitor, - 1 living cu bucatarie openspace, - 1 baie. Apartamentul este ...

33 m2

Fratelia, Timisoara, Timis

3 camere parter bloc nou aradului 137000 euro +tva
19

3 camere parter bloc nou aradului 137000 euro +tva

Vand 3 camere in bloc nou, lux, parter( 2 dormitoare, living cu bucatarie, baie), incalzire in pardoseala, 70 utili, finisat complet, centrala individuala a blocului, merita banii , aradului, 137000 euro + tva, tel.0745230405

1957 EUR/m2 | 70 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera practica, ideala pentru investitie sau locuit, 24 mp, zona Blascovici
3
1

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră practică, situată într-o zonă liniștită, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul beneficiază de o compartimentare eficientă și oferă un spațiu ușor de adaptat în funcție de nevoile viitorului proprietar. Un avantaj important îl reprezintă ...

1833 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

3 Camere confort 1 Favorit, centrala propie, et 2
15

3 Camere confort 1 Favorit, centrala propie, et 2

Vand 3 camere confort 1, etajul 2, centrala proprie, climatizare, luminos,mobilat si utilat, 65 mp utili, zona deosebit de linistita, mobilat si utilat complet,baie cu geam, merita vazut, la 3 minute de piata unirii, piata 700, piata libertatii, acte la zi, accept credit bancar,131900 euro neg, favirit-circumvalatiunii, ...

2029 EUR/m2 | 65 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Vand 9000 mp industrial Freydorf
3
2

Vand 9000 mp industrial Freydorf

Vand parcela de 9001 mp, la asfalt, pretabila pentru depozitare, fabrica, parcari, cladire mixta (birouri+depozitare), schrot auto,PUZ in lucru, 39 euro mp,m tel.0745230405

9,001 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere la casa
9
7

Apartament 2 camere la casa

ap. 2 camere în curte comună. Se află într-o zonă liniștită la 5 minute de centru, gară, Facultatea de medicină. are podul amenajat, are centrală proprie, aer condiționat. imobilul este pretabil atât pentru investiție cat și pentru locuință personală. Având în vedere poziția excelentă a apartamentului ...

1398 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

3 camere bucovina et 2
16

3 camere bucovina et 2

Vand 3 camere confort 1 semidecomandat, etajul 2.mobilat si utilat complet,85 mp, pozitie linistita, 137000 euro, bucovina, tel.0745230405

1612 EUR/m2 | 85 m2