Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 53mp - Zona Girocului
9

Apartament 3 camere, decomandat, 53mp - Zona Girocului

ID: P2675 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 53 mp utili, situat la etajul 3 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+3, anul constructiei 2022. Apartamentul dispune de balcon de 6 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2188 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Va oferim o garsoniera situata la etajul 4 cu o suprafata de 25mp, mobilata si utilata conform pozelor. Se inchiriaza ca si in poze. Se afla in apropierea mijloacelor de transport in comun, facultatilor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon aflat in anunt.

25 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern
3
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Modern

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat la etajul 2 cu o suprafata de 34 mp. In fata blocului se afla mijloacele de transport in comun

34 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 53.4 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
4

ID Intern: P674 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2528 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Turist
8
1

Apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, recent renovat in totalitate, centrala proprie, eu: 49 mp, balcon inchis cu geamuri termopan, baie cu dus si geam, etaj 2 din 4, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, Magazine, Farmacii, Shopping City, mijloacele de transport, ...

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat Aradului etaj 3 Piata Verde amenajat LUX centrala proprie liber
16

Apartament cu 3 camere la etajul 3 din 4 in cadrul unui bloc cu acoperis tigla,zona Aradului in fata,str.Orsova aproape de Torontal,decomandat,vedere pe 3 parti,scara cu 2 apartamente pe etaj,luminoasa si foarte curata.Apartamentul este model mare,cu suprafata de 67 mp utili, structurat in: 2 holuri, ...

2161 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului
3
25

De inchiriat apartament cu o camera in zona Calea Sagului

Închiriem un apartament cu 1 camera, decomandat, confort 1, situat in zona Șagului, pe intrarea Aleea Gornistilor, disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata de 35 de metri patrati utili. Blocul este izolat termic, dispune de interfon si cartela la intrare fiind situat langa Scoala 27 cu parcare mare ...

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere Dambovita  65000 euro
5
1

2 camere Dambovita 65000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 semidecomandat etaj 2 , posibilitate de centrală preț 65000 euro tel 0727516012

1444 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3  Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului
8
4

Apartament 3 Camere 2 Bai Decomandat Centrală Proprie Zona Aradului

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 bai, centrala proprie, su: 64mp, situat la parter, cu 2 balcoane, la 10 minute de mers pe jos de IULIUS MALL Pret: 113900 euro usor negociabil Tel ; 0726649775

1780 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Caut spațiu locativ buletin Timisoara 1

Caut spațiu locativ buletin Timisoara

Caut spațiu locativ pentru buletin în Timișoara, ofer 500 lei.

10 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Schimb cu apartament
12
6

Schimb cu apartament

Vând sau schimb casă la sat in Localitatea Stamora -Germană județul Timiș cu apartament. Casa este compusă din 2 clădiri: prima clădire are 3 dormitoare,2 sufragerii si 1 baie,a 2-a clădire are o camera ,baie,bucătărie,cămară si terasă.Casa nu este finalizata in totalitate. Pentru mai multe detalii va ...

72 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat Giroc
5

2 camere decomandat Giroc

ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012

1873 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Complexul-Studentesc
4

Apartament cu 2 camere in zona Complexul-Studentesc

Inchirirez apartament cu 2 camere, la etajul 3 si o suprafata de 40 mp cu centrala proprie

40 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament LUX 3 Camere Centrală Proprie Zona Splaiul Nistrului
10
1

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat deosebit, 2 bai, centrala proprie, incalzire in pardoseala si calorifer, aer conditionat, su: 130 mp, fiind compartimentat astfel: 1 bucatarie complet mobilata si utilata cu masina de spalat vase, cuptor, frigider, cu living mare open- space, 2 dormitoare, unul ...

2885 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

 Se inchiriaza apartamanet cu 1 camera in zona Punctele Cardinale
4

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera in zona Punctele Cardinale, LED LIGHT, totul mobilat si utilat. Suprafata de 30 mp2, situat la etajul 2 disponibil imediat

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
8

De inchiriat apartament cu o camera situat in zona Complexului Studentesc, fiind situat la etajul 3 avand o suparafata de 25 mp. Se inchiriaza mobilat si utilat complet. Se accepta animale de companie !

25 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis