Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie
7
5

3 camere. Zona Lipovei. Ideal pentru investitie

Apartament cu 3 camere, in zona Lipovei, situat langa scoala, gradinita, centru comercial. Este situat la etajul 5 intr-un bloc de 5 5 etaje, dispune de centrala proprie, bloc izolat, acoperis tigla, mobilat si uilat, gata pentru locuit ori dat in chirie. Disponibil imediat! Pret. 88.000 Eur Neg Comision ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat
13
4

3 camere decomandat Araduluiet 2 renovat

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat cu 2 bai 3 balcoane la etajul 2 din 4cu acoperis. Zona Aradului Vest. Dispune de centrala proprie si clima. Se vinde mobilat si utilat. Apartamentul este renovat complet. Total 10 apartamente in scara. Vedere pe 2 parti. Pret solicitat de proprietar ...

2167 EUR/m2 | 66 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 | Spațiu comercial tip birou | Balcescu
6

COMISION 0 | Spațiu comercial tip birou | Balcescu

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial spațios si deosebit, complet renovat in zona Balcescu, foarte aproape de Parcul Crucii, Complexul Studențesc, Sala Olimpia si multe alte puncte de interes. Aceasta proprietate reprezinta o oportunitate unica pentru dezvoltarea afacerii ...

55 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
53

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere in zona Take Ionescu , suprafata 50 mp. Apartamentul este compartimentat astfel:hol intrare , bucatarie , living , baie , dormitor. Imobilul se afla la parter inalt. Pentru mai multe informatii va asteptam cu drag la o vizionare !

50 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz
20
3

Tipografilor - Popa Sapca 3 camere, et 3, centrala gaz

Va propunem spre vanzare in zona semicentrala Tipografilor un apartament cu 3 camere decomandat, model confort 1, situat la etajul 3 al unui bloc de caramida cu 4 nivele si acoperis. Este compus din: hol de acces, living spatios si modificat balconul deschis cu camera, bucătărie cu camara de alimente ...

2160 EUR/m2 | 81 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in  zona Girocului
5
56

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament 2 camere , zona Girocului , confort 1 , etaj 4 termopane, izolat termic, mobilat si utilat. Acces rapid la mijloacele de transport in comun . Suprafata este de 50 mp . Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

50 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
26

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Oferim spre vânzare, un apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului! Aproape de Piata Verde, mijloacele de transport in comun, magazine, farmacii. Apartamentul are o suprafața totala de 55 mp utili, se afla la etajul 2!

1527 EUR/m2 | 55 m2

Aradului%252525252bVest, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale
3
40

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale

Garsoniera de inchiriat , insorita si confortabila , situata langa Punctele Cardinale. Este mobilă și electrocasnice, inclusiv aer condiționat în camera. Se intinde pe o suprafata de 30 mp , situata la etajul 4. Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati!!

30 m2

Punctele%25252bCardinale, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
16

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Apartament cu o cameră zona Dâmbovița Suprafață: 26 mp | Etaj: 2 4 Locuința este complet mobilată și utilată, cu centrală termică proprie și internet disponibil. Zona este liniștită, cu parcuri și magazine la câteva minute de mers pe jos.

26 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Unirii
4
104

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Unirii

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,bucatarie baie,Piata Unirii, Incalzire: Centrala proprie, Etaj: Etaj 1, Confort: 1, numar etaj: 2, numar camere: 1, numar bai: 1, suprafata utila: 40. Apartamentul este situat ultra-central, are bucatarie, o camera mare, dressing. Apartamentul este complet ...

40 m2

Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz
8
6

2 cam confort 1 etaj 2 zona Aradului Restaurant Tinecz

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 47 mp, balcon, posibilitate de montare centrala proprie, etaj 2, zona Aradului langa restaurant Tinecz. Pret: 88000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1872 EUR/m2 | 47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Victoriei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Piata Victoriei

Oferim spre inchiriere 2 camere spatioase, format din dormitor, living, bucatarie, balcon, la fel detine centrala termica proprie. Blocul este unul linistit si curat, langa magazine si market-uri etaj 2, suprafata utila 56 mp2.

56 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere  in zona Buziasului
4
7

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Buziasului

Se vinde apartament cu 2 camere, 46 mp utili, la mansarda, 5 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, ...

1413 EUR/m2 | 46 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
13

Inchiriere apartament cu 2 camere in zona Circumvalatiunii. La parter cu o suprafata utila de 50 mp este aproape si de Iulius Mall dar si de Centrul Timisoarei. Se inchiriaza complet mobilata si utilata. Va asteptam la o vizionare!!

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam centrala proprie Parcul Botanic
6
17

3 cam centrala proprie Parcul Botanic

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp, 2 balcoane inchise, situat la etajul 7, bloc cu lit, bloc anvelopat, centrala proprie, aer conditionat, renovat, partial mobilat, boxă in subsolul blocului înscrisa în CF, zona Ultracentrala-Parcul Botanic-Iulius Mall. Pret: 149000 ...

2159 EUR/m2 | 69 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
17
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 7 Etaje. Destiantia imobilului este SAD, anul constructiei ...

3012 EUR/m2 | 46 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona Lipovei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Lipovei

Spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu
7
14

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu

Avem placerea sa va oferim spre inchiriere un apartament in zona Liviu Rebreanu. Apartamentul este situat într-o zonă liniștită și pașnică, cu o locație excelentă în apropierea stațiilor de transport public. În vecinătate veți găsi tot ce aveți nevoie pentru un stil de viață confortabil. Apartamentul ...

48 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Complexului-Studentesc
3
60

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Complex Studentesc, langa Euro Hotel. Este complet utilat si mobilat, avand o suprafata de 25 mp, fiind situata la etajul 2. Apartamentul este disponibil imediat!

1600 EUR/m2 | 25 m2