Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
34

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, in zona Circumvalatiunii, in proximitatea mijloacelor de transport si a supermarket-urilor. Apartamentul se afla la etajul 2, avand o suprafata de 53 mp

53 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cetatii
4
6

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cetatii

De inchiriat apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Bulevardul Cetatii, utilat si mobilat, dotat cu masina de spalat, frigider, aragaz, cuptor, parchet, faianta, gresie, usa metalica, etc. Se situeaza la etajul 1 si are o suprafata de 48mp utili.

48 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !
10

Apartament Penthouse IRIS Armoniei - Nou si mobilat !

Apartament penthouse complet mobilat, nu a fost locuit , mobila bucatarie la comanda, dotata utilata electrocasnice Samsung, alarma, terasa 50 mp(pregatita cu priza si antena TV) cu marchiza(cu telecomanda si senzor de vant) si dus, balcon 10 mp, 2 locuri de parcare subteran. Apartamentul are un living ...

3429 EUR/m2 | 70 m2

Aradului%2525252bEst, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
6
21

Oferim spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, etajul 3 , situat în Complexul Studenţesc, într-un bloc construit în 2008. Cu o suprafaţă de 45 mp, această proprietate reprezintă o alegere excelentă atât pentru locuinţă, cât şi pentru investiţie.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere la mansarda zona Dambovita
5

Apartament cu 2 camere la mansarda zona Dambovita

Proprietar vând apartament cu doua camere la mansarda de cărămida construit in 2009. A nu se confunda cu altele construite pe structura de lemn. Apartamentul dispune de : - centrală termică -aer condiționat portabil - electrocasnice aproape noi de calitate -mobilier de calitate -amenajare modernă ...

1465 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Vand teren cartier Plopi Timisoara
2
10

Vand teren cartier Plopi Timisoara

Vând teren intravilan, 442 mp, perfect pentru construcția unei case, situat în cartierul Plopi, într-o zonă centrală dar liniștită, pe stradă asfaltată. - Deschidere generoasă la stradă 13,2 m - Toate utilitățile la poartă: curent, apă, canalizare, gaz - Teren curat fără costuri suplimentare de ...

Plopi, Timisoara, Timis

Schimb locuinta

Schimb locuinta

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat etaj 1 bloc cu acoperis str invatatorului zona Matei Basarab amenajari anii 90,gaz contorizat separat,56 mp,98000euro usor negociabil,fara firme

Matei+Basarab, Timisoara, Timis

Camera de camin,de vanzare,16 mp,UMT
2
9

Camera de camin,de vanzare,16 mp,UMT

Camera de camin de vanzare, mobilata,parter, in zona UMT,aproape de Muzeul Satului, suprafata de 16 mp, cu chicineta si baie cu dus, incalzire de la oras, cu butelie la aragaz, pret 30000 euro+comision

1875 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Teren Intravilan 17.700 mp Freidorf Timisoara
5
4

Teren Intravilan 17.700 mp Freidorf Timisoara

Va ofer spre vanzare un teren intravilan neamenajat cu o suprafata de 17.700 mp si un front stradal de 52 m cu iesire la strada Ovidiu Cotrus in intersectare cu strada Vasile Georgevici, situat in zona Freidorf in apropiere de Centura Timisoara Sud cu utilitatile de gaz, apa si canalizare in apropiere ...

17,700 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Proprietar închiriez apartament 3 camere   vilă   zona Ion ionescu
5

Proprietar închiriez apartament 3 camere vilă zona Ion ionescu

Proprietar închiriez apartament 3 camere vilă zona Ion Ionescu Proprietar ofer spre închiriere apartament cu 3 camere decomandate, situat într-o vilă, în zona Ion Ionescu, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul este complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru mutare imediată. ...

105 m2

Timisoara, Timis

Exclus agentii! Proprietar, vand garsoniera zona Aradului
6
6

Exclus agentii! Proprietar, vand garsoniera zona Aradului

Exclus agentii! Proprietar, vand garsoniera zona Aradului, strada Linistei, etaj 4, in stare foarte buna, bucatarie si baie separata, la 2 statii de Iulius Mall. tel.

2273 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Penthouse semimobilat cu 3 camere | Torontalului
12

Penthouse semimobilat cu 3 camere | Torontalului

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere, situat in zona Torontalului. Apartamentul este nou, cu finisaje foarte calitative, si se intinde pe o suprafata utila de 82mp. Beneficiaza de o terasa de 70mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces - Living - Bucatarie ...

2415 EUR/m2 | 82 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COM 0% Apartamente premium cu 1 camera | Torontalului
7

COM 0% Apartamente premium cu 1 camera | Torontalului

District Real Estate vă propune spre vânzare un ansamblu rezidențial premium care redefinește conceptul de locuire modernă în Timișoara. Aici, eleganța urbană se împletește armonios cu liniștea unei oaze verzi, iar fiecare detaliu arhitectural este gândit pentru confortul și rafinamentul celor care caută ...

3157 EUR/m2 | 40 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COM 0% Apartament nou cu 2 camere | Mehala
7

COM 0% Apartament nou cu 2 camere | Mehala

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere in zona Mehala, intr-un complex rezidential de blocuri noi construite. Apartamentul din poze se desfasoara pe o suprafata utila de 51,70mp + balcon 7,62mp. Cu o suprafață generoasă, acest apartament oferă spațiul perfect pentru a ...

2238 EUR/m2 | 52 m2

mehala, Timisoara, Timis

COM 0% Apartament modern cu 3 camere | Torontalului
16

COM 0% Apartament modern cu 3 camere | Torontalului

REDUCERE DE PRET DE LA 159.000 LA 155.000 EURO! District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spatios cu trei camere, situat in complex rezidential XCity Towers, din zona Torontalului, una dintre cele mai dinamice si cautate zone din Timisoara. Apartamentul este situat la etajul 11 din ...

2312 EUR/m2 | 67 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial 178mp, bloc nou | Campeador
11

Spatiu comercial 178mp, bloc nou | Campeador

REDUCERE DE PRET DE LA 350.000 LA 320.000 EURO! District Real Estate va propune spre vanzare un spațiu comercial situat într-o zonă excelentă, mai exact pe str. Samuil Micu, într-un bloc nou, recent construit, ideal pentru diverse tipuri de afaceri: showroom, birouri, cafenea, cabinet medical sau salon ...

1798 EUR/m2 | 178 m2

Timisoara, Timis

Spatiu comercial SAD 150mp | Iosefin
10

Spatiu comercial SAD 150mp | Iosefin

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu comercial la parter, situat in zona Iosefin, pe Bulevardul 16 Decembrie 1989. Caracteristici: - Locatie vizibila cu VAD pietonal si auto - 2 Grupuri sanitare - Spatiu open-space, usor de compartimentat - Toate utilitatile - 4 aparate de aer ...

150 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Casă de vanzare, 3 camere, 80 mp - Iosefin, lângă Bega
3
3

Casă de vanzare, 3 camere, 80 mp - Iosefin, lângă Bega

BLITZ vă propune spre vânzare o casă-apartament complet renovată, situată în zona Iosefin, Timișoara Vă prezentăm o proprietate deosebită, ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid la toate facilitățile orașului. Casa este situată într-o curte comună liniștită, ...

1487 EUR/m2 | 80 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

apartament 3 camere ultracentral 275.000 euro
4

apartament 3 camere ultracentral 275.000 euro

Voog Development va prezinta oportunitatea de a achiziționa o locuință cu totul specială, situată pe strada Ion Ghica, într-o zonă de referință a orașului, la doar câțiva pași de malul râului Bega. Caracteristici principale: Compartimentare Circulară: Un design arhitectural rar, care oferă un flux fluid ...

2750 EUR/m2 | 100 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in Complexul studenteasc Timisoara, pret 90.000 euro
7

De vanzare apartament 2 camere semi-decomandat la parter in Complexul Studentesc, langa fostul Dinar. Pret: 90.000 EURO. Apartamentul are incalzire de la Colterm. Suprafata utila [mp]: hol1 320 130=4,16 bucatarie 330 230=7,59 sufragerie 410 430=17,63 hol2 160 170=2,72 baie 285 162=4,62 dormitor 285 ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament la mansarda in zona Blascovici, Timisoara
6

Apartament la mansarda in zona Blascovici, Timisoara

ID CP2454840 Golden Real Estate te invită să achiziționezi un cămin primitor într-o zonă liniștită și bine conectată. Apartament cu 2 camere Detalii: Suprafață utilă: 41 mp Compartimentare: dormitor, living, bucătărie și baie Amplasat la mansarda unui bloc bine întreținut Mobilat și utilat complet, ...

1366 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

De vânzare direct de la proprietar   Teren intravilan cu casă, în spatele clădirii VOX  Torontal
10
4

De vânzare direct de la proprietar Teren intravilan cu casă, în spatele clădirii VOX Torontal

O oportunitate rară în zona Torontalului: teren intravilan cu o suprafață generoasă de 4.500 m , cu front stradal de 28,5 m și utilități. Locația oferă liniște și intimitate, și în același timp acces rapid la puncte cheie ale orașului: doar 10 minute de Lidl Torontal și 20 de minute de Iulius Mall, ...

4,500 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare, cu camere, 70 mp - Complex Toronto, Timișoara
10
2

Blitz ofera spre vânzare un apartament spațios, cu suprafață utilă de 70 mp, situat în Complexul Toronto, pe Bulevardul Torontalului, vizavi de complexul Ring, într-o zonă cu acces rapid către magazine (Lidl, alte puncte comerciale) și mijloace de transport în comun. Caracteristici principale: • Etaj ...

1650 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis