Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Bastion
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bastion

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Bastion,la etajul 1,cu o suprafata de 30 mp,se inchiriaza utilata si mobilat complet. Aflat chiar in inima Complexului Studentesc,la 10 minute de facultate si de mijloace de transport in comun. Se accepta animale de companie. Cei interesati ...

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Iulius Mall
5
298

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Iulius Mall

Apartament cu 3 camere, situat aproape de Iulius Mall (la apox 1km), in zona Calea Lipovei langa parc, magazine, farmacie, piata toate la 100m, apartament in bloc cu 4 etaje, situat la parter

68 m2

MALL, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | Iulius Town |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 5 minute de mers pe jos de Iulius Town; - etaj 3/4 -suprafata utila: 40 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 3 mp; - apartement recent renovat complet; -Include o boxă proprie la subsol, foarte ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare P+1+M,teren 900mp,zona Modern Timisoara
20
1

Apostu Estate va propune spre vanzare o proprietate deosebita situata in zona Modern , pe un teren de 854 mp. Casa finalizata in 2022, regim inaltime P+1E+M ,cu o suprafata de 181 mp si este compartmentata astfel: Parter cu suprafata de 89,65 mp care nu a fost renovat: -hol -camera -bucatarie -spatiu ...

1381 EUR/m2 | 181 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera decomandat situat in zona Olimpia- Stadion. Apartamentul este amplasat la etajul 3 intr-un imobil cu 4 etaje si acoperis de tigla. Confortul termic se realizeaza prin intermediul centralei proprii. Cu o suprafata utila de 32mp! Se accepta animale ...

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Fabric
3
14

Garsoniera de inchiriat in zona Fabric

De inchiriat o garsoniera confortabila chiar in zona Fabric a Timisoarei. Are o suprafata utila de 25mp si este la etaju 2. Se primesc 1 sau 2 persoane chiar si cu animal de companie. Se inchiriaza mobilata si utilata ca in poze. Vizionarile le stabilim la telefon.

25 m2

Fabric, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Tipografilor
5
151

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Tipografilor

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera, mobilat, bloc izolat termic, zona Tipografilor. Aproape de facultatea de medicina suprafata 32 mp2 situat la etajul 3.

32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Teren 835 mp. Mehala 5

Teren 835 mp. Mehala

Teren 835 mp.pe colt, front stradal 28 30 m. Mehala, strada Petru Vintila, posibilitate constructie si duplex. Pret 200 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean
4

Apartament cu o camera in zona Spitalului Judetean

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

30 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern
4
22

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Modern

Oferim spre inchiriere un apartament pe termen lung în Timișoara, strada Andrei Saguna (langa casa de pensii), apartament 2 camere, etaj 2, decomandat, 50mp, foarte spatios, bloc construit in anul 1988, mobilat și utilat. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la ...

50 m2

Modern, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
5
2

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere open space la etajul 1 in Dumbravita. Vecinatati: - Profi City - Farmacie Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 56mp. Apartamentul este disponibil imediat pentru inchiriere. Nu se accepta animale de companie. Va asteptam cu drag la o vizionar ...

50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Teren intravilan-zona Industriala
4

Teren intravilan-zona Industriala

De vânzare teren intravilan 50000 mp ,cu un front stradal de 200 m la Drumul Național DN 59 ,localizat pe partea stanga inainte de centura si pasaj. Prețul solicitat de proprietari este de 30 euro/ mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Iulius Mall
3
27

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Iulius Mall, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 35 mp. Etaj 3. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata, aproape de centre comerciale si de mall. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon ...

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Centrala
4
145

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Centrala

Inchiriez apartament cu 1 camera, cu centrala proprie, mobilata si utilata complet la etajul 2 avand o suprafata de 30 mp

30 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Balcescu
5
1

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Balcescu

Se da spre inchiriere un apartament in zona Balcescu Elisabetin. Apartament mobilat si utilat cu cele necesare, este aproape de mijloace de transport, marketuri si chiar si de Politehnica (10-15min de mers pe jos) fiind intr-o zona semicentrala. Apartamentul este format din 2 camere, dormitor + living, ...

48 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in  zona Lipovei
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament mobilat cu 2 camere , baie , bucatarie in zona Lipovei . Apartamentul se afla in apropiere de Mall , Euro , Dedeman. Mobilat recent , bucatarie cu aparate electrice , frigider , aer conditionat , internet , wifi etc. Nu se accepta animale de companie ! Suprafata 53 mp , etat 1

53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
67

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii , mobilat si utilat complet cu o suprafata de 28 mp, situat la etajul 3

28 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Dambovita aproape de Sectia 3 Politie si Profi Arta Textila
7

Va oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, cu suprafața utilă de 50 mp + 1 balcoan deschis cu livingul, semidecomandat, mobilat și utilat, compus din 2 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 balcon închis cu termopan, cu posibilitatea montarii uneicentrale proprieipe gaz, geamuri termopan, ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici
4
11

De inchiriat apartament 2 camere in zona Blascovici

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Blascovici, etajul 2, avand o suprafata de 47 mp. Apartamentul este dotat cu toate cele necesare. Se afla la 2 minute de statiile de trasport, magazine farmacii, scoli si parcuri. Se accepta animale de companie

47 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Aradului- CORA- str București
2
4

Aradului- CORA- str București

De vânzare teren intravilan str București 1505 mp front stradal 34,toate utilitatile, asfalt, str București ( zona Aradului-Cora).Terenul e format din două parcele de 753 mp si 752 mp fiecare având un front stradal de 17 mp.Prețul solicitat de proprietar este de 200 Euro mp.Tel 0745126783.

Timisoara, Timis

Ferma agricola judet Timis 7

Ferma agricola judet Timis

De vanzare ferma agricola in judetul Timis, aproximativ 6000 ha, din care 4000 ha in proprietate, depozit pentru cereale 300.000 tone, cu uscator si statie de incarcat/descarcat tren. Utilaje agricole, cladiri, birouri, etc. Tel 0721-442227.