Promovat
De vanzare  apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu.
4
8

De vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu.

De vanzare un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu. Aproape de Facultatea de Medicina, Centru, Complexul Studentesc, magazine si transport in comun. Apartamentul este chiar la etajul 1 al blocului si dispune de o suprafata de 30mp. Se vinde complet utilat si mobilat ca in poze. Pentru alte informatii ...

2333 EUR/m2 | 30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare Centrul Comercial Alfa Dambovita
12
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala situata in Dambovita, langa Centrul Comercial Alfa. Compartimentare corpul principal: -hol de acces; -camara; -baie; -camera de zi; -dormitor. Constructia este din caramida si este in stare relativ buna, avand in vedere si anul constructiei, ...

1800 EUR/m2 | 100 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse - 107 Mp Utili - Terasa - Vedere Panoramica
14
1

Penthouse - 107 Mp Utili - Terasa - Vedere Panoramica

NEO Imobiliare - Direct Dezvoltator Cum ar fi sa locuiesti intr-un apartament de 107 mp si sa te bucuri de o terasa de 180 mp? Oferim spre vanzare apartament tip Penthouse, situat in Calea Torontalului. Apartamentul are o suprafata utila de 107 mp. -hol de acces; -living; -bucatarie; -2 bai; -dormitor ...

1963 EUR/m2 | 107 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera - Calea Aradului - parter - centrala proprie
6

Vă propunem spre vânzare un apartament cu o camera spațioasă și eficient compartimentată, situată în Timișoara, într-un imobil construit în anul 1980, la parter înalt, ideală atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție. Apartamentul dispune de o suprafață utilă de 36 mp și a fost recent ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vand apartament cu 1 camera in bloc nou, POSIBILITATE RATE pe 10 ani
11
11

Proprietar vand apartament cu 1 camera in bloc nou, in spate la Shopping City, in suprafata de 42,50 mp, balcon 5,31 mp, etaj 2, finisaje premium: gresie, faianta, usa metalica, centrala Berretta,etc. loc de parcare intabulat, este extras de carte funciara individual(cost 3300 euro loc), POSIBILITATE ...

1651 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand 2 spatii comerciale alaturate, Zona Sagului - Freidorf, in spate la Shopping City
10
1

Proprietar vand spatiu comercial, in spate la Shopping City, amplasament bun, acces facil, la cateva sute de metri de Calea Sagului, vitrine, locuri de parcare, se preda la gri, pentru ca utilizatorul sa isi personalizeze spatiul dupa propriile preferinte: gresie, parchet, obiecte de iluminat, grup sanitar, ...

1675 EUR/m2 | 157 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament cu 3 camere, in bloc nou, in spate la Shopping CITY Sagului 1

Proprietar vand apartament cu 3 camere, in bloc nou, in spate la Shopping CITY Sagului

Proprietar vand apartament cu 3 camere, in bloc nou, in spate la Shopping CITY Sagului, pe 2 nivele, cu scara interioara. Finisaje premium. Posibilitate rate direct de la dezvoltator

1612 EUR/m2 | 129 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Zona Freidorf- 5 camere- dormitor la parter
10
1

Zona Freidorf- 5 camere- dormitor la parter

Agentia Imobiliara Primum va ofera spre vanzare un duplex cu regim de inaltime P+1, cu o suprafata utila de 135mp si un teren aferent de 620mp. Compartimentare: -parter: hol acces, living, bucatarie, baie, dormitor, camera tehnica, terasa acoperita. -etaj: 3 dormitoare din care doua au dressing, ...

3043 EUR/m2 | 115 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat

De inchiriat

Persoana fizica ofer spre inchiriere ap cu una camera situat pe cal Torontalului colt cu strTimis.Ap este la et 6 din 8 (cu lift).Incalzirea este cu centrala proprie.Dotari:aragaz,frigider,masina de spalat.Tel.de contact

35 m2

Timisoara, Timis

3 camere de vânzare – Zona Soarelui, Timișoara 65 mp utili
8

3 camere de vânzare – Zona Soarelui, Timișoara 65 mp utili

3 camere de vânzare – Zona Soarelui, Timișoara Preț: 144.999 €– ușor negociabil+ comision agentie Locație Apartamentul este situat în zona Soarelui, o zonă liniștită și foarte căutată, cu acces rapid la școli, magazine, mijloace de transport și alte puncte de interes. Detalii imobil An construcție: ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Vând 2apartamente transformate in spațiu de birouri 2

Vând 2apartamente transformate in spațiu de birouri

Vand 2 apartamente individuale transformate in spațiu de birouri cu legătură prin balcon. Zona centrala vis-a-vis de parcul Carmen Silva (in spate la Acedemia Română)

2273 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

vand sau inchiriez Depozit nou 524 MP, Timisoara, chiar langa noua descarcare autosdrada Sanandrei
8

ivand sau nchiriez depozit constructie noua 2025, la iesirea din Timisoara spre Sanandrei, chiar langa noua descarcare autostrada si centura. Suprafata este de 524 MP. Toate utilitatile. Pret chirie 5 euro MP Pret vanzare 390.000 euro. Info la tel

524 m2

Timisoara, Timis

proprietar inchiriez apartamente cu o camera
10
6

proprietar inchiriez apartamente cu o camera

Descriere PROPRIETAR,FARA COMISION inchiriez in ZONA SOARELUI ,str maresal constantin prezan 86,apartament 1 camera,25-35mp ,mobilat si utilat modern proaspat reconditionat,internet+tv ,aer conditionat,loc parcare incus in pret ,centrala proprie pe gaz,repartitoare montate pe calorifer se plateste caldura ...

39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere, 40 mp utili, etaj 3/4 - Telegrafului
8

Apartament 2 camere, 40 mp utili, etaj 3/4 - Telegrafului

ID: P2476 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, 40 mp utili, situat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime P+4. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - Aproape de mijloacele de transport in comun. - Zona linistita. Detalii ...