Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament deosebit cu o camera 36 mp si loc de parcare subteran | Aradului
8

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament de lux cu o camera. Apartamentul este situat in zona lipovei intr-un bloc de apartamente finalizat in 2025. Apartamentul este situat la 3/3 si se desfasoara pe o suprafata utila de 36mp. Compartimentarea este urmatoarea: - Living open-space ...

39 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera Olimpia-Stadion
3
42

De inchiriat apartament cu o camera Olimpia-Stadion

Va prezint un apartament cu o camera situat la etajul 2, avand o suprafata de 28 mp, apartamentul este decomandat. Se accepta animale de companie, pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

28 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat  apartament cu 2 camere Lipovei
4
201

De inchiriat apartament cu 2 camere Lipovei

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate la etajul 4 4 in zona linistita Apartamentul este complet mobilat, cu centrala proprie si renovat Apartamentul are loc de parcare individual si balcon. Suprafata utila fiinde de 46mp

46 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera, decomandat,mobilat si utilat,zona Buziasului
8
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situat la etajul 4 si are o suprafata de 37mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie utilata - Dormitor - Baie cu dus Confortul termic este realizat ...

1514 EUR/m2 | 37 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere, decomandat, 58 mp utili, 2 balcoane, Odobescu!
11

2 camere, decomandat, 58 mp utili, 2 balcoane, Odobescu!

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Central, zona , intr-un imobil construit in anul 1988 , disponibil la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 65 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ID intern: ...

Timisoara, Timis

Garsoniera Buziasului centrala gaz clima 200 E
7

Garsoniera Buziasului centrala gaz clima 200 E

GARSONIERA CALEA BUZIASULUI - 200 CENTRALA GAZ CLIMA ferim spre închiriere garsoniera situată in Calea Buziasului langa PROFI , la etajul 5, structurata astfel : hol de acces ; camera ; baie cu cabina de dus ; Puncte de interes : Spitalul Județean - 15 minute pietonal CENTRALA ...

18 m2

Timisoara, Timis

Ap.1 camera COMPLEX studentesc 35 mp bucatarie separata
10
2

Ap.1 camera COMPLEX studentesc 35 mp bucatarie separata

PRETABIL INVESTIȚIEI , AP. 1 CAMERĂ , CENTRALĂ PE GAZ - COMPLEX STUDENȚESC - 52 ferim spre vanzare un apartament cu o camera, situat in Complexul Studențesc in clădire istorică , la demisol inalt și structura astfel : bucatarie separata (are geam) ; camera ; baie cu cadita de dus ; Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

3 CAMERE, 2 BALCOANE, LIVIU REBREANU!
6
1

3 CAMERE, 2 BALCOANE, LIVIU REBREANU!

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort 2, situat in cartierul Sagului, zona LIVIU REBREANU, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 58 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Sagului, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN CITY OF MARA la 149.900 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN CITY OF MARA la 149.900 euro

Apartament 2 camere ultramodern | City of Mara | Locație premium NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în ansamblul rezidențial City of Mara, pe Strada Circumvalațiunii nr. 1, din Timișoara. Apartamentul are o suprafață totală de 46,4 mp (43 mp utili + balcon de ...

3486 EUR/m2 | 43 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Studio cu vedere panoramică în Piața Mărăști, Timișoara
8

Studio cu vedere panoramică în Piața Mărăști, Timișoara

ID: CP2625840 Golden Real Estate îți propune spre vânzare un studio modern, situat într-un imobil recent, la etajul 7/9 cu o priveliște superbă asupra centrului orașului. Apartamentul are 40 mp și este complet mobilat ,mobilier de lux, fiind pregătit pentru mutare imediată sau pentru a fi închiriat. ...

2725 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 CAMERE IN ZONA BUCOVINEI LA 95.000 euro
11
1

2 CAMERE IN ZONA BUCOVINEI LA 95.000 euro

Apartament 2 camere, etaj intermediar, zonă liniștită – Str. Munteniei NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-o zonă liniștită și bine conectată din Timișoara, pe strada Munteniei. Locuința este amplasată la etajul 1 din 4, într-un imobil solid construit în 1989, ...

1696 EUR/m2 | 56 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Casa P+E pentru inchiriat 2

Casa P+E pentru inchiriat

Disponibil pentru închiriat pe termen lung casa P+E: Dotari: toate utilitatile, AC in fiecare incapere, centrala gaz, garaj... compartimentata astfel: - parter living-bucatarie, scara etaj. - etaj doua camere separate: dormitor si birou, hol, baie cu dus. Perfect pentru cine isi permite confort si liniste ...

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren de bloc S+P+7e+1er - 2500mp | Ronat
5

Teren de bloc S+P+7e+1er - 2500mp | Ronat

District Real Estate va propune spre vanzare o parcela de teren intravilan, ideal pentru dezvoltare imobiliara, situat in Timisoara, zona Ronat. Suprafata: 2497mp Regim de inaltime: S+P+7E+1ER P.O.T.: 50% C.U.T. max.: 2.8 Informatiile sunt conform Certificatului de Urbanism. Pretul este de 749.000 ...

2,497 m2

ronat, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE IN COMPLEX NORD ONE-MALL la 187.000 euro
9

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern situat în complexul rezidențial **Nord One**, în imediata apropiere de **Iulius Mall**, într-un imobil construit în anul 2021. ### Detalii apartament: • Suprafață utilă: 58 mp + balcon 5 mp • Compartimentare: semidecomandat • Etaj: 4 / 9 • ...

3224 EUR/m2 | 58 m2

aradului, Timisoara, Timis

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro
8

apartament cu 1 camera in CL ARADULUI LA 76.000 euro

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră, decomandat, mobilat și utilat, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul are o suprafață utilă de 35 mp + balcon de 4 mp și este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, construit în anul 1991. Compartimentare: • hol de acces ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 1 CAMERA IN COMPLEX IRIS-ARMONIEI la 117.900 euro
9

NEO IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament modern cu 1 cameră, situat în Timișoara, zona Aradului, în ansamblul rezidențial IRIS Armonia. Detalii imobil: • Construcție nouă – 2024 • Etaj: 4 / 10 • Suprafață utilă: 38,5 mp • Logie: 4,5 mp • Încălzire în pardoseală prin centrală pe bloc • Aer ...

3103 EUR/m2 | 38 m2

aradului, Timisoara, Timis

Teren Industrial cu PUZ de vanzare pe Calea Torontalului
3

Teren Industrial cu PUZ de vanzare pe Calea Torontalului

Teren intravilan cu destinatie industriala in suprafata totala de 14,4 Ha, situat pe Calea Torontalului DN Timisoara - Szeged, avand un front stradal de 454 m. nbsp;Terenul se afla la aproximativ 3,4 km de inelul V de centura al municipiului Timisoara , si la o distanta de 69 km de vama Cenad. Vecinatati ...

144,250 m2

Timisoara, Timis

Teren INDUSTRIAL cu PUZ de vanzare pe CENTURA Dumbravita
2

Teren INDUSTRIAL cu PUZ de vanzare pe CENTURA Dumbravita

LANDMARK ofera spre vanzare teren INDUSTRIAL cu PUZ, Intravilan in zona DUMBRAVITA, pe strada CENTURA , avand o suprafata de 3002 mp cu o deschidere de 41 ml. Terenul beneficiaza de PUZ industrial POT=60% CUT=2, dispune de curent, iar strada este pietruite. Pretul este 200.000 euro, 67 euro mp negociabil. ...

3,002 m2

Timisoara, Timis

Teren zona Plopi 2

Teren zona Plopi

Proprietar vând teren intravilan în zona de est a Timișoarei fără comision Parcele de aproximativ 550 mp, situate într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces rapid către artere importante, zone comerciale și stații de transport în comun. PUZ finalizat Destinație: locuințe individuale (nu se permit ...

550 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Aradului
8

Apartament cu 2 camere in zona Aradului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat! Suprafață utilă: 47 mp Etaj: 2/4 Compartimentare: • Antreu • Bucatarie inchisa • Living spatios cu iesire pe balcon • Dormitor • Baie cu cada Locuinta este ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in zona Mircea cel Batran
8

Apartament cu 3 camere in zona Mircea cel Batran

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 3 camere in Timisoara. Apartamentul se vinde total mobilat si utilat cu electrocasnice in garantie! Suprafață utilă: 64 mp Compartimentare: • Antreu • Bucatarie • 3 dormitoare • 2 bai Apartamentul este dotat cu centrala proprie si dispune de ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Ansamblu rezidential format din doua case individuale in Timisoara
10

Estate Group pune la vanzare o proprietate exceptionala, un ansamblu rezidential format din doua case individuale, identice ca suprafata 230 mp, situate pe un teren generos de 1200 mp, cu o curte comuna amenajata. Amplasare excelenta, zona Mehala la doar 10 minute de centru. Casa 1 dispune de 5 camere ...