Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat o garsoniera zona Complexului Studentesc
3
29

De inchiriat o garsoniera zona Complexului Studentesc

De inchiriat garsoniera Strada Cluj. Aproape de Complex, Facultati, Carrefour, Centru, Spital Judetean, Mc, Profi, Scoli, transport in comun. Se inchiriaza complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 24mp. Pentu cei interesati pentru o vizionare sunati la numarul de telefon afisat!

24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala 122mp, 879mp teren - Calea Martirilor
19
1

Casa individuala 122mp, 879mp teren - Calea Martirilor

ID Intern: P2571 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala , cu 5 camere, 122 mp utili, 879 mp teren, situata in Timisoara, zona Girocului. -Nivel - P+M -Suprafata teren - 879mp -Front stradal - 10ml -Teren liber - 799mp -Suprafata utila - 122mp -Numar camere - 5 -Numar bai - 2 -Numar ...

2172 EUR/m2 | 122 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
de inchiriat apartament 2 camere zona Buziasului
4
5

de inchiriat apartament 2 camere zona Buziasului

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Buziasului. Apartamentul are o suprafata utila de 50mp si este la etajul 2. Se primesc si animale de companie. Se situeaza pe parte cu Calea Stan Vidrighin. Nu ezitati sa sunati la numarul afisat pentru mai multe informatii.

50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp
8

3 camere, situat în zona Lipovei, 63 mp

360 Grade Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, în imediata apropiere a pieței agroalimentare. Zona este liniștită și bine conectată, la aproximativ 5 minute de școală și de mijloacele de transport în comun. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2276 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 8 camere, de vanzare in zona Mehala
20
1

Casa individuala cu 8 camere, de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Pod, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 8 camere, cu o suprafata utila de 290 mp si 355 mp teren. Anul constructiei ...

2690 EUR/m2 | 290 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu
4

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu

Localizare Strategică: Strada Grigore Alexandrescu, hub-ul de legătură între Calea Torontalului și Bucovina. Specificații Tehnice de Top Înălțime : 4.30 metri, oferind un volum de aer și o senzație de spațiu rar întâlnită. Eficiență Energetică: Izolație exterioară cu polistiren EPS 80 (10 cm). Calitatea ...

120 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa
10

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa

Spatiul comercial are o expunere excelentă: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Trafic pietonal intens: afacerea ta va fi mereu în atenția publicului Acces rapid către transportul public și alte puncte de interes Acces facil: Poziționare ...

105 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

  Spațiu Comercial High-Ceiling | Ansamblul Eliza (Nord)
5

Spațiu Comercial High-Ceiling | Ansamblul Eliza (Nord)

120 m2

Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2195 euro mp VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Mehala, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2