Promovat
Spatiu comercial 78 mp, de inchiriat, zona Soarelui, Timisoara.
6

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere spatiu comercial 78 mp, parter, Soarelui- Uranus Plaza, Timisoara. Spatiul are o suprafata utila de 78 mp si beneficiaza de o vitrina generoasa de aproximativ 9 M. Compartimentarea este open space cu un singur grup sanitar. Confortul termic este asigurat de ...

78 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 cam, 44mp utili, balcon 4mp - zona Circumvalatiunii
8
7

ID: P1132 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Apartament cu 2 camere, 44 mp utili, situat la etajul 10. Acest bloc dispune de lift. Deasupra de etaj este o terasa, reconditionata, nu sunt infiltratii. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului
8
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat in zona Girocului

Estate Group va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4/4 al unui imobil aflat in zona Girocului, cu acces rapid către transport, scoala si magazine Apartamentul este renovat si se vinde total mobilat si utilat Suprafață utilă: 56 mp + balcon inchis Compartimentare: • Antreu ...

1571 EUR/m2 | 56 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
3
8

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Dacia, 31 mp utili, situat la etajul 2. Zona este liniștită, cu acces rapid la magazine, școli și mijloace de transport. Locuința este potrivită pentru un stil de viață echilibrat și comod. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

31 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu
4

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu

Localizare Strategică: Strada Grigore Alexandrescu, hub-ul de legătură între Calea Torontalului și Bucovina. Specificații Tehnice de Top Înălțime : 4.30 metri, oferind un volum de aer și o senzație de spațiu rar întâlnită. Eficiență Energetică: Izolație exterioară cu polistiren EPS 80 (10 cm). Calitatea ...

120 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de benzinaria ESO. Casa cu 5 camere. Cu dormitor la parter.
10
8

De vanzare, duplex la intrare in Giroc, langa benzinaria ESO, 5 camere, spatios, 120 mp utili, 4 dormitoare din care unul la parter, 3 bai, bucatarie inchisa, terasa acoperita, placa de beton peste etaj si spatiu de depozitare in pod, finisat la cheie, incalzire in pardoseala pe ambele niveluri, 220.000 ...

1833 EUR/m2 | 120 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa
10

Spatiu de inchiriat - str. Grigore T. Popa

Spatiul comercial are o expunere excelentă: ideal pentru retail, showroom, agenție, salon, cafenea, cabinet medical, clinica medicala, ș.a.m.d. Trafic pietonal intens: afacerea ta va fi mereu în atenția publicului Acces rapid către transportul public și alte puncte de interes Acces facil: Poziționare ...

105 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.
11

Bloc nou. 55 mp utili. Etajul 2. Mobilat si utilat.

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, Giroc, zona Calea Urseni, in imediata apropiere a restaurantului Zone Cafe 2, la etajul 2, model mare, 55 mp utili+balcon, bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon spatios, centrala proprie, clima, rulouri exterioare, loc de parcare inclus in pret, 105.000 ...

1909 EUR/m2 | 55 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

  Spațiu Comercial High-Ceiling | Ansamblul Eliza (Nord)
5

Spațiu Comercial High-Ceiling | Ansamblul Eliza (Nord)

120 m2

Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2195 euro mp VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
8

Dorești un cămin nou, spațios, gata de mutat, care să-ți ofere confort premium și costuri reduse? Eliza Residence, dezvoltat de VreauCasaNoua în zona de nord a Timișoarei, îți oferă soluția ideală. Descoperă apartamente moderne de 2 camere, perfect compartimentate și cu dotări de lux. De Ce să alegi ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Mehala, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
7

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

2233 EUR/m2 | 58 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro tva !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
9

Cauți un apartament nou cu două camere, spațios și pregătit pentru mutare imediată? Complexul Rezidențial ELIZA, dezvoltat de VreauCasaNoua, situat în partea de nord a Timișoarei, este alegerea perfectă! Aici găsești apartamente luminoase, cu compartimentări moderne și suprafețe optimizate pentru confortul ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

8

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa in Braytim. Cu dormitor la parter. Mobilata si utilata.
19
7

Braytim, casa cu 5 camere de vanzare, P+E+POD, 4 dormitoare din care unul la parter, 2 balcoane, 2 terase, bucatarie separata cu debara, acces auto in curte cu posibilitate de carport, gradina amenajata, spatiu de depozitare in pod, incalzire in pardoseala, clima, mobilata si utilata, 245.000 Euro, negociabil. ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

8

2276 EUR/m2 | 55 m2