Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Calea Aradului
4
252

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Calea Aradului

Oferim apartament cu 2 camere decomandat, 50 mp2, baie, bucatarie inchisa, complet utilata, situat in Calea Aradului la 10 minute de mers fata de Iulius Mall, la etaj 3 5 in bloc izolat recent. Apartamentul este mobilat si utilat complet: masina de spalat, frigider, aragaz, TV, cablu TV+internet, incalzire ...

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona  Complexul Studentesc
3
329

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Inchiriez garsoniera fiind situata la etajul 3 4, avand o suprafata de 29 mp, utilata si mobilata complet cu centrala proprie

29 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
77

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

1667 EUR/m2 | 27 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Fabric
5
1

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Fabric

APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, open space la etajul 2 al unui imobil dispus pe 2 niveluri in zona Fabric. Disponibil din 01.06.2026 Garantie 1 luna de chirie Imobilul are o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat astfel: - hol spatios - living spatios ( o sa ...

50 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Investitie ideala-Apartament cu 2 camere-bloc izolat termic-zona Lipovei
14
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje + mansarda. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat -Aradului- ideal pentru investitie!
19
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53,4 m² in care este inclus si un balcon inchis de 3,6 m². Apartamentul ...

1697 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876
13
5

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876

ID intern: V4876 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere si 2 bai-complet mobilat si utilat- Lipovei-124.400 Euro
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 72m² care include si un balcon inchis de ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
8
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2007, structura din lemn, ...

1363 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
4

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...