Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Cazare muncitori Inchiriez casa cu 3 camere
11
6

Cazare muncitori Inchiriez casa cu 3 camere

Inchiriez casa în zona Traian, cu 3 camere, 2 bai, bucătărie mare, pentru 6 persoane. În camere sunt 2 paturi de o persoana cu saltele. Preț 25 lei pe zi de om cheltuieli incluse, contract și factura. Telefon 0733056373

80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera acesta se afla in zona Balcescu, una dintre cele mai dorite locatii din Timisoara. Se inchiriaza complet mobilat si utilat la etajul 2, cu o suprafata utila de 30 mp2, langa facultatii si zona de centru.

30 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala, plan parter - la 10 minute de Iulius Mall
15

Casa individuala, plan parter - la 10 minute de Iulius Mall

Casă individuală, plan parter, consolidata si amenajata în 2019, cu un fs de 22,45 ml, situată în zona Lipovei - Dedeman, la 10 minute de Iulius Mall. Structura casei este formata din doua corpuri principale, dar separate: Corp principal - PARTER - 96 mp utili: - antreu - 3 camere - bucatarie inchisa - ...

2111 EUR/m2 | 199 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 Duplex cu 4 camere  parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc
6
3

Duplex cu 4 camere parc, magazin la doar 3 minute Braytim Giroc

Va propunem spre vanzare jumatate de duplex, construit în 2019 (caramida Porotherm, foarte bine izolat), cu o suprafata de 92 mp utili, 327 mp teren. Acoperis si terasa sunt acoperite cu tigla, podul este izolat, mansardabil. Încalzire prin centrala proprie 2 locuri de parcare în fata casei. Parter: ...

2380 EUR/m2 | 92 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Dezvoltator,vand case individuale in Sanandrei
9
44

Dezvoltator,vand case individuale in Sanandrei

Proprietar, vand vila (P+M), proiect deosebit, suprafata construita 156 MP si terenul aferent constructiei de 466 MP, situata in vatra veche a satului, strada asfaltata. Casa este prevazuta cu centrala pe gaz, la parter incalzire in pardoseala iar la etaj calorifere, termopane antracit cu profile Rehau ...

1416 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Apartament 4 camere complet renovat- Amenajat lux- Pozitie excelenta
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 4 camere complet mobilat si utilat, ultrafinisat si amenajat cu designer, situat in Timisoara, zona Lipovei la 5 minute de Iulius Mall. Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un imobil de 4 etaje si dispune de o suprafata utila de 84 m2. Compartimentarea ...

2964 EUR/m2 | 84 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa  zona Girocului langa Spitalul Judetean
11

Apartament cu 3 camere cu centrala+ boxa zona Girocului langa Spitalul Judetean

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, situat lângă Spitalul Județean și piață, la parterul blocului. Apartamentul sste alcatuit din: - 3 camere - 1 bucatarie - 1 baie - 1 hol - 1 balcon Dispune de centrală termică proprie iar blocul este anvelopat Zona este foarte bine conectată, cu acces ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Investitie ideala-Apartament cu 2 camere-bloc izolat termic-zona Lipovei
14
2

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje + mansarda. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53 m². Compartimentarea este semidecomandata oferind ...

1547 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 5 camere GIROCULUI
10
17

Apartament cu 5 camere GIROCULUI

De vanzare apartament structurat pe 2 niveluri cu scara interioara (tip Penthouse) cu suprafata utila de 110 mp, 5 camere, 2 bai cu vana si geam, bucatarie, hol, spatii de depozitare la etaj, balcon de 5 mp, mobilat si utilat, in zona Girocului, etaj superior. Pereti din zidarie BCA, izolati termic ...

908 EUR/m2 | 110 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat -Aradului- ideal pentru investitie!
19
1

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Aradului. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter + 4 etaje. Apartamentul are o suprafata utila totala de 53,4 m² in care este inclus si un balcon inchis de 3,6 m². Apartamentul ...

1697 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere mobilat Girocului
8
4

2 camere mobilat Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere, cu balcon , zona Girocului, decomandat mobilat utilat ,suprafata utila 55 mp, Bucatarie mare , hol mare , mobila sufragerie si Bucatarie aproape nou cumparate de la staer si Momax....etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla izolat pe interior , apartament foarte calduros ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim
3
2

1 camere ideal pentru investitie zona Braytim

De vanzare apartament cu o camera 37 mp in Giroc. decomandat. Un loc de parcare este in pretul apartamentului. Finisaje de cea mai buna calitate Pret. 64.000 euro Telefon.0723674418

1730 EUR/m2 | 37 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876
13
5

Apartament cu 3 camere si 2 balcoane, Sagului - ID V4876

ID intern: V4876 Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1977, structura ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere Calea Urseni
8
2

2 camere Calea Urseni

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 2 din 3, suprafata 44 mp, balcon logie mare,cladire noua, an 2023, bucatarie închisa, centrala pe gaz, aer conditionat, încalzire în pardoseala, complet mobilat si utilat. Pret. 84999 euro negociabil . Telefon. 0723674418

1932 EUR/m2 | 44 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

 Apartament cu 3 camere si 2 bai-complet mobilat si utilat- Lipovei-124.400 Euro
20

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet mobilat si utilat, situat in Timisoara, zona Lipovei. Apartamentul se afla la etajul 4 intr-un imobil compus din Parter+4 etaje. Blocul are acoperis. Apartamentul are o suprafata utila totala de 72m² care include si un balcon inchis de ...

1728 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat  Giroc Braytim
5

Apartament cu 1 camere mobilat si utilat Giroc Braytim

De vanzare apartament tip studio (1 camera), 36 mp utili + 1 balcon (6mp), complet mobilat . Apartamentul este aproape de magazine (lidl, penny, profi, mega), stație de autobuz. loc de parcare trecut in CF. Pret. 68500 euro Telefon. 0723674418

1903 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso
16
11

2 camere la 2 minute de benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 52 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 80000 euro Telefon. 0723674418

1538 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 mobilat si utilat Calea Urseni la cateva minute de Uzina de Apa
9
2

De vanzare apartament decomandat cu 2 camere, cu o suprafata de 47 mp, situat la etajul 1 din 3. Apartamentul este compartimentat, cu 1 dormitor living bucatarie inchisa baie hol terasa deschisa. Apartamentul se vinde complet utilat si mobilat si dispune de un loc de parcare. Apartamentul este ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
8
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2007, structura din lemn, ...

1363 EUR/m2 | 44 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat LUX TERASA DE 28 MP Braytim Uzina de Apa
10
4

De vanzare apartament luminos si modern, situat la etajul 3 din 3 (etaj retras), într-un bloc nou, construit în 2023, izolat termic, într-o zona lini?tita din Giroc, la 2 min de Timisoara. Suprafata utila: 65.5 mp Terasa generoasa: 28 mp Compartimentare: hol de intrare, living cu bucatarie open space, ...