Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren Bloc Braytim - Girocului
3

Teren Bloc Braytim - Girocului

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare 2 parcele de bloc, situate in Zona Girocului, Braytim. Terenurile au certifcat de urbanism pentru locuinte colective si beneficiaza de toate utilitatile. Pret: Parcela 1700 mp - 680.000 euro. Parcela 2900 mp - 1.015.000 euro. Contact: 0732 608 477.

1,700 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
5

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1386 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici
20

Casa spatioasa cu spatiu de relaxare-zona Blascovici

De vanzare casa eleganta si bine compartimentata amplasata intr-o zona linistita de case. La parter este zona de zi cu living spatios si luminos,loc de luat masa,bucatarie spatioasa complet mobilata si utilata si o baie de serviciu.Ferestrele sunt mari si ofera multa lumina naturala pe tot parcursul ...

1359 EUR/m2 | 320 m2

Timisoara, Timis

Promovat
CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC
5
3

CASA IN ZONA COMPLEXULUI STUDENTESC

De vanzare casa cu teren in zona Facultatii de Stiinte Economice / Pestalozzi/ Complexul Studentesc. Casa este mare si solida si a fost transformata dupa 90 in service auto, dar se poate reveni la destinatia initiala sau i se pot da alte utilizari: locuinte colective, servicii medicale, restaurant, pensiune, ...

1120 EUR/m2 | 250 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Vladeasa
20

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Vladeasa. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Vladeasa, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1980, structura este de beton, ...

1591 EUR/m2 | 88 m2

VLADEASA, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Inchriere apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camere LUX la cateva minute Biserica Tosca Musicescu
6

Va oferim spre vânzare apartament cu o cameră modern și luminos, situat într-un imobil nou finalizat în anul 2022. Locuința este ideală pentru cei care caută confort, eficiență energetică și finisaje de calitate. Specificații principale: Suprafață: 32 mp utili + balcon; Etaj: 3 din 4, fara lift An ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar
4
1

Apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar

Oferim apartament una camera situat in Timisoara str.Ghe.Lazar, 30mp2, baie cu vana, bucatarie. Vine mobilat ,tv,aragaz, frigider, masina de spalat, etaj 2.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
203

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Inchiriez apartament 1 camera foarte spatios, decomandat, nou amenajat in totalitate. Mobila si electrocasnicele sunt noi. Dispune de balcon inchis, camera si baie spatioasa. Apartamentul se afla intr-o zona foarte linistita. Posibilitate de parcare in apropiere de scara blocului. Blocul este izolat. ...