Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Stundetesc
3

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc, la etajul 1,pe Strada Cerna, suprafata de 29 mp,. Apartamnetul se afla in campusul universitar, in apropierea sa aflandu-se sala olimpia, stadionul, strandul Heaven, centre comerciale, farmacii, gradinite. Pentru orice ...

29 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Calea Sagului
3
4

Garsoniera in zona Calea Sagului

va propunem spre închiriere o garsoniera in Calea Sagului. Garsoniera se afla la etajul 2 4. Suprafața utila este de 30 mp.

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% | Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Lipovei Casa Individuala cu Piscina 6 Camere 4 Bai | S+P+1E+M - 198mp
20
3

Renaissance Estate va ofera spre vanzare o proprietate deosebită cu 6 camere si 4 bai, situată în zona Lipovei din Timișoara, ideală pentru o familie care caută confort și relaxare în propria locuință. COMISION 0% Detalii tehnice: Regim de înălțime: S+P+1E+M An construcție: 2007, renovată recent Suprafață ...

1742 EUR/m2 | 198 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie ETAJ 1 langa Spitalul Judetean
11
5

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp plus balcon, situat la etajul 1, centrala proprie, renovat, mobilat si utilat, la 2 minute de Spitalul Judetean. Pret: 103000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

2289 EUR/m2 | 45 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului
4
11

De vanzare apartament 2 camere in zona Telegrafului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, la etajul 4 si o suprafata de 55 mp, un balcon deschis.

1636 EUR/m2 | 55 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita
6
10

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dumbravita

Va oferim un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 al unui bloc finalizat în 2018, pe o stradă asfaltată, într-o zonă liniștită și cu o comunitate deja formată. Dispune de o suprafata utila de 48mp. In vecinatate se afla magazinul Profi, farmacie, parc si acces la mijloace de transport in ...

48 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dacia
3
47

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dacia

Ofer spre inchiriere un apartament recent renovat care are urmatoarele facilitati: frigider, televizor,wi-fi, etc. Apartamentul este pozitionat in zona Dacia la et 3 ,28 mp. Pt mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun
5

3 cam 130 mp centrala proprie zona Baile Neptun

De vanzare apartament deosebit de frumos, are aproximativ 130 mp, 2 dormitoare si un living mare cu bucatarie open space. Imobilul se afla intr-o cladire istorica foarte aproape de centrul orasului, intr-o zona linistita, 2 bai, o baie fiind de serviciu si o baie cu jacuzzi de 2 persoane, dressing ...

2769 EUR/m2 | 130 m2

NEPTUN, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Lipovei
4
13

Garsoniera de inchiriat in zona Lipovei

Se inchiriaza garsoniera in zona Lipovei. Garsoniera este la PARTER si are o suprafata UTILA de 30mp. Se inchiriaza pe o perioada lunga de timp de preferat. Mai multe informatii la numarul de telefon.

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
75

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan
3
78

De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera confort 1 la etajul 3, mobilata cum se vede in poze . Suprafata este de 27 mp.

27 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

apartament 1 camera de inchiriat in zona Steaua
3
12

apartament 1 camera de inchiriat in zona Steaua

Inchiriez apartament 1 camera , parter , zona Steaua , mobilat , utilat , balcon , baie , 25 mp . Pentru mai multe informatii va rog sa ma sunati !

25 m2

Steaua, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu
8
1

3 cam centrala proprie etaj intermediar Bld Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 69 mp+un balcon de 9 mp, situat la etajul 6 din 10, centrala proprie, aer conditionat, mobilat si utilat, Bld. Take Ionescu.pret 168000 ,euro,neg. Tel: 0736173096, 0729057644

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux pentru oameni de afaceri, amenajat și mobilat, 2 camerecu loc de parcare Piața 700
13

De închiriat. apartamnet de lux în zona centrală, parcare în curte cu poarta cu telecomanda, ideal cuplu, sau oameni de afaceri, suprafata utila 42 mp, living terasa, foarte luminos, inalt de 2,8 m, centrala proprie, clima, bucataria mobilata, pret 500 Euro pe luna+garantie sí comisionul agentiei imobiliare. Tel. ...

42 m2

Timisoara, Timis

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc
13
3

4 cam, etaj 2, centrala proprie Complexul Studentesc

De inchiriat apartament u 4 camere, semidecomandat, centrala proprie, etaj 2, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, Str. Bradul. Pret: 500 euro Tel: 0736170308

60 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

ISHO | 3 camere - 2 bai - 2 parcari | Vedere Bega | Premium
16

ISHO | 3 camere - 2 bai - 2 parcari | Vedere Bega | Premium

Disponibil pentru inchiriere, apartament cu 3 camere situat in complexul ISHO River side– una dintre cele mai cautate zone din Timisoara, cu acces rapid catre centru si facilitati premium in imediata apropiere. Apartamentul are o suprafata utila de 80 mp + terasa de 7 mp si este pozitionat la etajul ...

80 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall
16

De vanzare apartament cu 2 camere, la 350 metri de Iulius Mall, etaj 1, ideal investitie, suprafata utila 38 mp, baie, bucatarie, debara, balcon, în zona sunt scoli, grădinițe, piata, supermarketuri și la 3 minute stația de autobuz, cabinete medicale nu se accepta credit bancar, pret 79000 Euro negociabil+comisionul ...

2079 EUR/m2 | 38 m2

Circumvala%25c8%259biunii, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera situata in zona Buziasului
3
18

Garsoniera situata in zona Buziasului

Garsoniera situata in zona Buziasului. Se afla la etaj intermediar, etajul 3 din 5. Are o suprafata de 25 mp. Imobilul se bucura de o pozitionare privilegiata, oferind acces rapid la diverse puncte de interes din zona: -Lidl si Profi; - Statii de transport in comun; - Sala de fitness

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in Calea Buziasului foarte aproape de sensul giratoriu.
5
5

Va oferim spre inchiriere, la o persoana nefumatoare, o garsoniera in zona Buziasului,la etaj 3,cu o suprafata utila de 27 mp,este utilata si mobilata modern cu frigider, televizor, masina de spalat, aragaz cu butelie, boiler electric de 1200 watti, spatiu generos pentru haine, iar incalzirea se face ...

27 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu  1 camera de inchiriat zona Centrala
3
32

Apartament cu 1 camera de inchiriat zona Centrala

Închiriez pe termen lung apartament 1 camera decomandat conf 1, într-un bloc de apartamente , 36mp , etaj 4 mobilat si utilat. Pt mai multe detalii ma puteti contacta telefonic!

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2