Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
18

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 cameră, suprafata 36 mp, etaj 2. Locație excelentă pentru acces rapid spre centru. Este mobilata si utilata aragaz,frigider,masina de spalat. Pentru mai multe informații, sunați la numărul afișat.

36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Zona Olimpia
11
1

Apartament cu 2 camere | Zona Olimpia

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb cu 2 camere, situat în Complexul Studentesc, foarte aproape de Profi, Gym One 3, Facultati si mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 60mp, este situat la etajul 2 si prezinta urmatoarea compartimentare: •⁠ ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 2 camere | Fabric-Lunei
12

Apartament spatios cu 2 camere | Fabric-Lunei

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament spatios cu 2 camere, situat in zona Fabric-Lunei, in apropiere de Lidl, Profi, Fabrica de bere, Piata Traian si de mijloace de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 70mp + un balcon de 6mp. Compartimentarea ...

70 m2

fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod
7

Apartament 2 camere Sagului, Etaj 5 cu pod

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, pozitie excelenta, situat la etajul 5 intr-un imobil P+5, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor
7

Apartament cu 2 camere, decomandat - zona Dorobantilor

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Dorobantilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dorobantilor, aflat la parterul unui bloc cu regim de inaltime pe P + 4. Anul constructiei 1987, structura beton, material zidarie ...

1908 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere in Calea Aradului, la 5 minute de Iulius Mall
19

Se ofera spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere de in Timisoara, zona Calea Aradului, la 5 minute de Iulius Mall FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Calea Aradului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
7
2

Vand garsoniera

Vand garsoniera 12 metri patrati situata in zona 0 la 5 minute de facultatea de Medicina si farmacie. Garsoniera e stil camin toaleta (are 2 toalete) si dusul sunt la comun. Taxele de intretinere sunt mici 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pretul de vanzare este de 19.000.Detalii la telefon.

1583 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi
11
10

COMISION 0% Apartament cu 3 camere, zona Plopi

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, termen de predare maxim 3 luni de ...

1614 EUR/m2 | 88 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Apartament situat in inima orasului Timisoara-Central-Medicina-Bastion
11

Se ofera spre vanzare un apartament cu suprafata de 70 mp situat în zona Centrala-Medicina-Bastion in inima orasului Timișoara. Oferă lumina naturala prin geamurile mari din cele 2 balcoane, apartamentul este semidecomandat cu balcoane deschise din living si din dormitor. Bucataria separata si spatioasa ...

2786 EUR/m2 | 70 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Vand Garsoniera
5
7

Vand Garsoniera

Vand garsoniera de 12 metri patrati in zona centrala se afla la 5 minute de Faculatatea de medicina si farmacie. Garsoniera are toaleta (are 2 toalete) si dus la comun. Se afla la etajul 3.Taxele de intretinere sunt mici, 160 de lei iarna si 100 de lei vara. Pret de vanzare 19.000

12 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului
7
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Girocului FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Girocului, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei mansardei 2010, structura ...

1562 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Freidorf - Oportunitate rate la dezvoltator
10
5

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Freidorf. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Freidorf, aflat la etajul Mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura ...

1502 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Casa individuala in Timisoara | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie
13

Casa individuala in Timisoara, zona Kuncz | 2 corpuri | Ideala locuinta + investitie FOXFORT va propune spre vanzare o proprietate versatila, situata intr-o zona rezidentiala din Timisoara, ideala atat pentru locuinta personala, cat si pentru generare de venit. Proprietatea este formata din doua cladiri ...

1875 EUR/m2 | 160 m2

Kuncz, Timisoara, Timis

Teren intravilan pentru bloc  666 mp - zona Bogdanestilor
20
7

Teren intravilan pentru bloc 666 mp - zona Bogdanestilor

Teren intravilan de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand o suprafata de 666 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 46 ml la strada. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, fibra ...

666 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10
1

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2209 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camera, decomandat renovat modern in zona Dimbovita, Timisoara,de inchiriat cu 350 euro
10

Inchiriez apartament 1 camera,decomandat, renovat recent ,bucataria dotata cu electrocasnice moderne si masina de spalat vase,baia cu cada si dus,veceul cu bideu incorporat si masina de spalat rufe, dormitorul cu saltea noua, la etajul 4 cu uscatorie pe etaj. apatamentul are aer conditionat, centrala ...

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.
10
5

Langa ESO. Bloc nou cu Lift. 73 mp utili. 2 bai. Dressing.

Apartament de vanzare in bloc nou langa benzinaria ESO, 3 camere, 73 mp utili, 2 bai, dressing, balcon, loc de parcare inclus in pret, 125.000 Euro. 0755793075

1712 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehal
8

Doresti un apartamnet nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2284 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. 2 locuri de parcare in CF. 73 mp utili. 2 bai si dressing.
15
2

De vanzare in bloc nou finalizat, aproape de benzinaria ESO-Girocului, 3 camere, etaj intermediar, bloc cu lift, 73 mp util, 2 dormitoare spatioase, 2 bai, 2 zone de dressing, balcon, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare in CF, 138.000 Euro. 0755793075

1890 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

7

2284 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2