Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa
10
1

CI571 Take Ionescu-Tipografilor,4 camere+Boxa

Agentia AV Estate va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere,complet RENOVAT si UTILAT , cu suprafata utila de 62 mp, situat la Etajul 4 din 4,in zona Tipografilor,linga Take Ionescu,aproape de Medicina,Vederea este spre parcul cu verdeata,unde este liniste si aer curat.Blocul este din caramida ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara
20
3

Casa moderna de vanzare Ciarda Rosie Timisoara

Apostu Estate va propune spre vanzare, in exclusivitate, cu comision zero la cumparator, o casa individuala, situata in Timisoara, zona Ciarda Rosie, intr-un cadru rezidential linistit si elegant. Aceasta proprietate se remarca prin designul arhitectural modern, finisajele premium si dotarile de ultima ...

1945 EUR/m2 | 256 m2

Ciarda Rosie, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - 60 mp  - Terasa 30 Mp
12

Apartament 2 camere - 60 mp - Terasa 30 Mp

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere, spatios, situat in Calea Torontalului, Timisoara. Apartamentul are o suprafata utila de 59.5 mp, terasa de aproximativ 30 mp si se afla la etajul 3. Beneficiaza de centrala termica proprie, incalzire in pardoseala, gresie si faianta de import ...

1833 EUR/m2 | 60 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Aradului, Timisoara
13
2

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si modern cu 3 camere, avand o suprafata utila de 83.36 mp, situat la etajul 1 din 5 intr-un bloc cu lift, parte dintr-un complex rezidential construit in anul 2008. Proprietatea se remarca prin compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 82 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
inchiriere apartament spatios cu o camera Centru
3

inchiriere apartament spatios cu o camera Centru

Oferim spre inchiriere apartament spatios cu o camera , bucatarie , baie cu masina de spalat , balcon suprafata 33 mp . Apartamentul dispune de toate facilitatile .Este situat la etajul 2

33 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.
10
3

Disponibil imediat. Braytim. Strada Lamaitei. Etaj 1.

Favorit Estate va propune spre inchiriere: - apartament cu 2 camere situat in bloc izolat termic exterior construit in 2015 din caramida Porotherm - etaj 1 1 + ACOPERIS - detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, ...

48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

1   2 Duplex cu etaj, PARTA
7

1 2 Duplex cu etaj, PARTA

De vânzare casa cu etaj ,cu un design modern și finisaje de calitate superioară.Această locuință îți oferă un spațiu perfect pentru o viață confortabilă. Etapele de construcție au fost atent supervizate pentru a asigura durabilitatea și funcționalitatea fiecărui detaliu. Aflată într-o zonă foarte buna ...

1286 EUR/m2 | 105 m2

Timisoara, Timis

Spatiu pentru:  sediu firmă-birouri ,amenajat si mobilat pentru regim hotelier Airbnb.
20
4

Spatiu pentru: sediu firmă-birouri ,amenajat si mobilat pentru regim hotelier Airbnb.

Se inchiriaza imobil , cu intrari separate, ideal pentru sedii firme, birouri, after school, pentru inchirieri in regim hotelier etc.Dupa necesitate poate fi inchiriat fie parterul, fie etajul. Parterul are o suprafata de 220 mp si e compartimentat astfel: 2 sali mari, bucatarii, grupuri sanitare si ...

180 m2

Girocului, Timisoara, Timis

SAD, 70 mp, Blvd 16 decembrie 1989
7
1

SAD, 70 mp, Blvd 16 decembrie 1989

Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. SAD situat la parterul unei clădiri renovate în totalitate, Blvd 16 decembrie 1989 nr. 54. Zonă cu vad bun, intens circulat. Frumos, elegant și pretabil pentru o multitudine de posibilități de activități (Farmacie, cabinete medicale, stomatologice, ...

70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, nemobilat + loc de parcare, zona Aradului
9
3

De închiriat! Apartament 2 camere, nemobilat, + loc de parcare, zona Aradului. Proprietate reprezentată de agenția Cuib imobiliare Timișoara. Apartament, nemobilat, situat la etajul 1 al unui imobil cu 2 etaje, bloc finalizat în anul 2021. Acesta este compus din 2 camere, - living open space cu ...

47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria
18
8

Clădire istorică, zona Sinaia -Maria

De vânzare apartament cu două camere, etajul II, clădire istorică, zona Sinaia-Maria, vedere către Bega.Apartamentul beneficiază de amenajari interioare( parchet laminat, geamuri termopan),încălzire proprie pe gaz, se vinde mobilat . Prețul solicitat de proprietar este de 80000 euro.

1333 EUR/m2 | 60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Șagului
6
9

Apartament 2 camere, zona Șagului

De vânzare! Apartament 2 camere, zona Șagului, 45.000 euro negociabil! Proprietate reprezentată de agenția Cuib Imobiliare Timișoara. Disponibil pentru achiziție apartament compus din două camere, baie, hol și bucătărie. Acesta este confort redus, 30 mp utili și este situat la etajul 4 din 4, bloc ...

1500 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vand casa individuală în Mehala
3
19

Vand casa individuală în Mehala

Proprietar Vand casa în zona Mehala compusa din 2 camere , living + bucătărie, baie mare ,camara , beci , 2 garaje , terasa , pavaj în curte , izolata , gaz , apa, canalizare , curent , aproape de mijloacele de transport, mai multe detali la telefon. Pret 190.000 euro neg

720 EUR/m2 | 264 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Apartament cu o cameră, in vila,langa Lidll-Budai Deleanu
18
1

Apartament cu o cameră, in vila,langa Lidll-Budai Deleanu

Se închiriază apartament cu o cameră, studiou, 40 mp ,într-un imobil tip vilă. Apartamentul se află la primul nivel si se închiriază complet mobilat si utilat cu electrocasnice,încălzirea se realizează cu centrală proprie pe curent .Locația este in apropierea supermarketul Lidll -Budai .Prețul solicitat ...

40 m2

Timisoara, Timis

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.
17
9

Casă mare,teren 1600 mp, Dâmbovita.

Imobilul se afla in zona Dambovita, intr-o zona rezidentiala de case. Casa tip calcan cu 5 camere, 3 bai, spatioasa si complet mobilata. Dispune de un teren generos in suprafata de 1.593 mp, oferindu-ti mult spatiu verde. Curtea este amenajata cu arbori, o terasa spatioasa si un garaj dublu. A ...

1645 EUR/m2 | 200 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest
10
3

Proprietare: Vand apartament 3 camere decomandat etaj 3 5 situat in Calea Aradului Vest, in apropiere de Piata Verde si Iulius Mall intr-o zona linistita. Blocul este din anul 1985 reabilitat termic. Are centrala proprie pe gaz, clima, internet, interfon, cablu, parchet, gresie, geamuri termopan si ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală Sag I
10
7

Vilă mare-individuală Sag I

De vânzare vilă individuală in Sag, suprafata utila este de 260mp, cu un teren aferent de 750mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter -hol de acces, baie , living, bucatarie cu iesire pe terasa, debara, camera tehnica , subsol amenajat. Etaj hol de acces la pod cu trapa , podul este imbracat ...

954 EUR/m2 | 260 m2

Timisoara, Timis

Vilă mare-individuală, ideală pentru clinică, sanatoriu,azil de bătrâni, Sag-Mănăstire
18
4

De vânzare vila mare , individuală,ideală pentru clinică-sanatoriu , azil de bătrâni .Proiectul este deosebit ,P+E,două garaje ,suprafata utila este de 450 mp ,suprafață terenului este de 1400 mp ,în curte mai există o construcție -bucătărie de vară, spațiu de depozitare,cămară, magazie. Compartimentarea ...

844 EUR/m2 | 450 m2

Timisoara, Timis

Spatiu Comercial Piața Operei
1

Spatiu Comercial Piața Operei

Se închiriaza spatiu comercial 48 mp in Piata Operei,pretul solicitat de proprietar este de 2700 euro.

48 m2

Timisoara, Timis

Central- Balcescu
20
1

Central- Balcescu

Vand casa masiva de caramida, D+P+M, 150 mp nivel, teren total 670 mp. Demisol: camera,bucatarie, 2 camari, baie, antreu+ 65 mp SAD ( destinatie restaurant cu intrare din strada); Parter inalt: 4 camere mari, 2 bai, terasa (sunt 2 intrari- una spre strada, a doua din curte in terasa acoperita); Mansarda: ...

1550 EUR/m2 | 400 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Elisabetin- teren intravilan
1
12

Elisabetin- teren intravilan

Vand 564 mp teren intravilan cu un front stradal de 17 m, zona Elisabetin, 300 euro mp. (parcela roz din imagine) Toate utilitatile sunt la strada.

564 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

casa lux- Complexul studentesc
11
3

casa lux- Complexul studentesc

Vand casa caramida,compusa din 3 camere,baie, bucatarie,garaj.Singura in curte. Amenajata nou, modern.Incalzire proprie cu centrala pe gaz. Teren : 250 mp Ideala pentru locuit sau birouri. Pret: 365000 euro

3650 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală, clădire istorică  BĂLCESCU
20
3

Casă individuală, clădire istorică BĂLCESCU

Casă individuală,cladire isorica -Zona Bălcescu Preț: 472000 negociabil 0745126783 Vă propun spre vânzare o casă individuală solidă , construită din cărămidă, cu o suprafață utilă de 333 mp D + P , ideală pentru o familie care își dorește confort și acces rapid la toate facilitățile urbane ...

1417 EUR/m2 | 333 m2