Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
5

Avem spre inchiriere pentru dumneavoastra un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii. Zona linistita, semicentrala, aproape de mijloace de transport si complex comercial. Apartamentul are o camera, este la etajul 5 al blocului, dispune de suprafata de 32mp. Se accepta familie cu copil, animale ...

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vânzare – zona Medicina, etaj 1, cu garaj înscris în CF
10

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat în zona Medicina, la etajul 1, într-o locație foarte bună, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Conform extrasului de carte funciară, apartamentul este compus din 4 camere cu dependințe, este situat la etajul I și include ...

2736 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
3

Apartament cu 3 camere in Giroc

Vă prezentăm spre vânzare un apartament modern, situat într-un imobil nou, aflat în construcție, cu termen de finalizare primavara 2026. Caracteristici principale: * Suprafață utilă: 75 mp + 10 mp balcon * Apartamentul este decomandat * Locul de parcare este inclus in pret * Compartimentare practică: •2 ...

1585 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
56

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera situat in zona Take Ionescu aproape de mijloacele de transport, centre comerciale, Facultatea de Medicina, scoli, grădinițe, piața Badea Cartan, etc. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje. Avand o suprafata utila de 32 mp

32 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere, et 1, centrala proprie,Complex Studentesc
10

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului
7

1 cam parter inalt centrala proprie zona Aradului

De vanzare, apartament cu 1 camera, decomandat, situat la parter inalt cu balcon inchis in termopan si unit cu camera. Apartamentul este proaspat renovat, cu termopane, gresie, faianta, parchet, rulouri la geam, instalatie electrica si sanitara shimbate, centrala proprie, aer conditionat. Apartamentul ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrală Proprie Zona Bucovina Torontalului
9

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat și utilat, centrala proprie, 2 băi, parter înalt cu balcon, su: 70 mp. Disponibil imediat. Pret: 430 Euro negociabil Tel:

70 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Se inchiriaza garsoniera in zona Dacia. Etajul 3, cu o suprafata utila de 25mp, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Disponibila incepand cu data de 1. Sunati la numarul de telefon.

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului
4
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 62 mp, zona Aradului

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere. ✨ Detalii generale: Suprafață utilă: 62 mp Terasă generoasă: 133 mp 2 locuri de parcare incluse în CF Etaj: Parter Locație excelentă – zona Aradului, aproape de mijloace de transport, magazine, școli și alte facilități. Compartimentare eficientă: Living ...

2242 EUR/m2 | 62 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament istoric deosebit în Palatul Ágoston Galgon – Timișoara, Ultracentral
10
4

Blitz Imobiliare vă invită într-o poveste din Timișoara veche… Pe una dintre cele mai frumoase străzi ale Timișoarei, în inima orașului vechi, se ridică semeț un palat cu suflet – Palatul Ágoston Galgon, martor tăcut al peste 100 de ani de istorie, artă și rafinament urban. Aici, la etajul său nobil, ...

3537 EUR/m2 | 95 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Olimpia
3
34

De inchiriat garsoniera in zona Olimpia

Inchiriez garsoniera in zona Olimpia, in apropierea Complexului Studentesc, la etajul 1,cu centrala proprie, utilata si mobilata,cu o suprafata de 27 mp. Este la prima sa inchiriere. Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

27 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

 Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei
15
3

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 55 mp, zona Lipovei

Blitz va propune spre vânzare un apartament semidecomandat, cu 2 dormitoare, situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid și dublă intrare – atât din scară, cât și direct prin spatele blocului (ideal pentru flexibilitate sau chirie separată). Suprafață utilă: 55 mp + balcon 2 intrări – una prin bloc, ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Soarelui
10
3

Apartament 3 camere Soarelui

Apartament cu 2 dormitoare, living, bucătărie, baie și hol de intrare, având o suprafață utilă de 58 mp, situat la etajul 4. Proprietatea este complet mobilată și utilată, fiind renovată integral în 2023, ceea ce asigură confort sporit și un aspect modern. În imediata apropiere se află magazine alimentare, ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor
3
9

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Bogdanestillor

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, doua bai, 1 balcon, centrala proprie, situat la parter inalt, zona Bogdanestilor. Pret: 115000 euro, Tel: 0736173096, 0729057644

1643 EUR/m2 | 70 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia
3
1

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
3
9

Apartament cu 1 cameră de închiriat în Complex Studențesc, cu 28 mp, poziționat la etajul 1. Zona este foarte accesibilă pentru studenți, aproape de facultăți, cafenele și centre comerciale. Locuința este perfectă pentru un stil de viață activ și convenabil. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați ...

28 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Aradului
7
35

De inchiriat apartament 3 camere in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 3 camere, living open space, renovat, ultramodern, situat in Calea Aradului in apropierea pietei verzi.

76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Take Ionescu
4
5

Apartament 2 camere zona Take Ionescu

Oferim spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 2,suprafata de 53 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul detine bucatarie utilata cu aragaz,frigider nou,microunde,debara,aer conditionat,masina de spalat noua. Apartamentul este situat intr-o zona foarte buna,se ajunge ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Birou de inchiriat  110 mp, perete cortina, 4 incaperi , baie, chicineta
9
3

Birou de inchiriat 110 mp, perete cortina, 4 incaperi , baie, chicineta

Birou de inchiriat , zona Dorobantilor , deasupra de Profi, perete cortina din sticla, spatios si bine iluminat. Etaj 1. Locuri de parcare suficiente. Incalzire cu centrala proprie, aer conditionat. Chicineta (bucatarie dedicata birourilor) cu chiuveta. Permit sediu de firma. Viziilitate mare, artera ...

110 m2