Imobiliare Timisoara Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Timisoara Terasă Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Complexului Studentesc,la etajul 2,suprafata de 32 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul este compus din:camera,hol,baie,bucatarie. In imediata apropiere se afla magazine, mijloace de transport in comun,banci,farmacii,etc. Cei interesati ...

32 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona UMT
3
1

Garsoniera de inchiriat in zona UMT

Se ofera spre inchiriere o garsoniera in zona UMT,la PARTER,cu o suprafata de 30 mp,mobilat si utilat complet. Garsoniera este dotata cu plita,frigider,cuptor cu microunde,baie,bucatarie,compartimentata cu tot ce este necesar. Pentru detalii,sunati la nr de tel din anunt!

30 m2

UMT, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | Iulius Town |
10
1

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Tipografilor, la 5 minute de mers pe jos de Iulius Town; - etaj 3/4 -suprafata utila: 40 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 3 mp; - apartement recent renovat complet; -Include o boxă proprie la subsol, foarte ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat garsoniera Elisabetin
3
77

De inchiriat garsoniera Elisabetin

Inchiriere Garsoniera 22 mp , la parter, ocupabil imediat.

22 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
apartament de Inchiriat cu o camera in zona Olimpia Stadion
4
130

apartament de Inchiriat cu o camera in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera zona Olimpia Stadion etaj 3 32mp aproape de mijloacele de transport, nu se accepta animale de companie

32 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Telegrafului
3
65

De inchiriat garsoniera in zona Telegrafului

Inchiriez garsoniera, avand o suprafata de 30 mp la etajul 3 cu balcon inchis, utilata si mobilata complet

30 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Teren intravilan de vanzare in Timisoara - Oportunitate dezvoltator
1
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Aradului, avand o suprafata de 772 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 19 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim inaltime ...

772 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat
3
125

garsoniera complet utilata in Unirii de inchiriat

Inchiriez garsoniera complet utilata in Unirii. Bucatarie cu mobila facuta pe comanda , aer conditionat , baie complet utilata . Suprafata este de 28 mp,etaj 2 .

28 m2

P-ta%2bUnirii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Soarelui decomandat
7

Apartament 2 camere Soarelui decomandat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui confort 1 decomandat etaj 4 din 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 56 mp instalatie de aer conditionat posibilitate montare centrala termica. Pret informativ 78000. Detalii la telefon 0734879293. ID intern: 10817.

1258 EUR/m2 | 62 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei
5
13

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Dam spre inchiriere un apartament. Se afla chiar in zona Lipovei pe STR. CAROL DAVILA. Apartamentul dispune de 2 camere decomandate chiar la parter. Are de asemnea si o suprafata utila de 55mp. Se accepta si animale de companie. Daca sunteti interesati sunati la numarul de telefon afisat.

55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt
20
4

Ap 3 camere zona Baile Neptun - ISHO parter inalt

Va propunem spre vanzare , apartament cu 3 camere situat in zona Neptun - ISHO intr-un imobil construit in anul 1977 confort 1 decomandat parter . cu o suprafata totala de 92.8 mp cu 2 grupuri sanitare 1 balcon tip logie foarte spatios boxa la subsol trecuta in CF centrala termica bloc din caramida ...

2224 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera zona take ionescu
4
128

De inchiriat garsoniera zona take ionescu

Inchiriez garsoniera, situata la parterul unui bloc de 4 etaje, este semidecomandat și este perfect pentru o persoană singură sau un cuplu. Dispune de mașină de spălat haine, frigider, cuptor, aragaz, aer condiționat. Compartimentarea este astfel: o bucătărie, baie si o cameră

20 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera  in zona Complexul  Studentesc
3
20

De inchiriat garsoniera in zona Complexul Studentesc

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Complexului Studentesc, etaj 1,suprafata de 27 mp,aproape de centre comerciale si de facultati.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

27 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 cam zona Circumvalatiunii - Gh lazar confort 1 centrala
7
7

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gheorghe Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala termica prima camera la intrare lift. Pret informativ 99000 Euro. Detalii la telefon 0734879293. ...

1762 EUR/m2 | 56 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

de inchiriat o camera in zona Circumvalatiunii
3
198

de inchiriat o camera in zona Circumvalatiunii

Apartament foarte spatios si luminos. Amenajat modern si curat. Este complet mobilat si utilat. Etaj 2. Nu se accepta animale de companie. Suprafata 32 mp

32 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
2

apartament cu 2 camere in zona Aradului

Dau spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Aradului aproapde de facultatea de Agronomie, cu o suprafata de 50 mp care dispune de centrala proprie , complet mobilat si utilat, apartamentul se afla la parter!

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
6
7

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Soarelui, in apropiere de Spitalul Judetean,la etajul 3,cu o suprafata de 26 mp,utilat si mobilat complet,cu toate cele necesare. Apartamentul ofera un acces facil catre Complex Studentesc,Spital Judetran,MC,dar si diverse magazine. Se accepta si animale de companie,daca ...

26 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
5