Imobiliare Tulcea

Hartă Listă
Filtre active: Tulcea Persoane Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan Somova
1

Teren intravilan Somova

Teren 4000 mp Somova parcelabil, ideal construcții Vând teren intravilan în Somova, cu suprafață totală de 4000 mp, ideal pentru construcție casă sau investiție. Terenul este parcelabil (loturi de 1000 mp, 1300mp 1500mp) 16 euro mp Acces facil la drum Zonă liniștită, în dezvoltare Ideal ...

4,000 m2

Somova, Tulcea

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3
1

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
De vânzare
1
10

De vânzare

Se vinde casă bătrâneasca cu teren aproximativ 2000 mp la poalele parcului Național munți Măcin in comuna Greci județul Tulcea strada bujorului. Locație de vis pentru casă de vacanță sau pensiune deoarece zona este in plină dezvoltare turistică. Preț 20 mp

800 EUR/m2 | 50 m2

Greci, Tulcea

Promovat
Spațiu comercial de vânzare   Tulcea, parter stradal
10

Spațiu comercial de vânzare Tulcea, parter stradal

Vând spațiu comercial situat în municipiul Tulcea, la intersecția străzilor Spitalului cu 1848, la parterul blocului A1, nr. 12. Spațiul este poziționat foarte bine, are ieșire la stradă, acces stradal, intrare separată și rampă de acces prin spate, fiind potrivit pentru diverse activități comerciale. Suprafața ...

1234 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren  extravilan de vanzare .
2
5

Teren extravilan de vanzare .

Teren de vanzare 14 EUR Mahmudia de vanzare teren 1800mp la intrare in com mahmudia, vecinatati: vest- teren agricol sud- drum negru, est si nord drum judetean tulcea-murighiol. terenul poate fi folosit in scop de afaceri sau pentru constructie !Terenul poate fi despărțit în doua loturi!

1,800 m2

Mahmudia, Tulcea

Teren intravilan
3
12

Teren intravilan

Teren intravilan 1500m2 Ofer spre vânzare teren intravilan 1500 m2 situat în pitorescul sat Sălcioara strada Berzei, ascuns in Delta Dunarii, Judet Tulcea. Situat în zona turistică în apropierea cetății medievale Enisala ,la doar 3 km de Jurilovca și doar 50m de Lacul Razim . Deschidere de 21m la ...

Salcioara, Tulcea

De vânzare teren + casă 3200mp
2
1

De vânzare teren + casă 3200mp

Terenul se afla la intrarea în Com. Murighiol lângă Pensiunea Cristiana.

3,200 m2

Murighiol, Tulcea

Casa batraneasca de vanzare
10
3

Casa batraneasca de vanzare

Sunt doua corpuri de case in truna 2 camera Baie bucatarie hol still balcon si cel deal doilea corp de casa 2 camera bucatarie si SE plate sa SE mai faca o camera sau Baie la alegere

65 EUR/m2 | 230 m2

Tulcea, Tulcea

Teren
2
6

Teren

Teren intravilan Uzlina,3500 mp,preț 10€ mp,unic proprietar,intabulat,situat la circa 200 de metri de Hotel Cormoran

3,500 m2

Uzlina, Tulcea

Teren de vânzare
1

Teren de vânzare

Uzlina,3500 mp,intravilan,la o distanță aprox. de 200 m de Hotel Cormoran,unic proprietar,intabulat,12 euro mp. Relații la tel.0742059686

3,500 m2

Uzlina, Tulcea

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada ISACCEI
6

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada ISACCEI

Inchiriez Spatiu Comercial in TULCEA, strada ISACCEI vis-a -vis de Casa de Cultura a Sindicatelor

78 m2

Tulcea, Tulcea

Teren intravilan Ciucurova, Jud Tulcea
6
6

Teren intravilan Ciucurova, Jud Tulcea

Vând teren intravilan de 3078 mp, situat la șoseaua principala spre Slava , cu toate utilitățile la sosea, iar ca priveliște, padurea superba din spate. Terenul este pretabil pentru locuința sau pensiune, in spatele terenului putându-se amenaja un lac. Pretul este negociabil.

Ciucurova, Tulcea

Apartament 2 camere
5

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere decomandat , camerele destul de spațioase , parchetul schimbat recent , termopane ( rolete pvc la geamuri)centrală pe curent , aer condiționat , boiler , suprafață 55mp, etajul 2 Se vinde mobilat . Detalii în privat la

964 EUR/m2 | 55 m2

Sulina, Tulcea

Vand    Inchiriez casa cu 8 camere 7

Vand Inchiriez casa cu 8 camere

Vand Inchiriez pe termen lung casa cu 4 camere renovate parter 100 mp si 4 camere partial renovate etaj 1 100mp in zona linistita ,suprafata totala 530 MP. Pretabil sediu firma,,activitati sociale,cazare angajati cabinete medicale cosmetice etc

60 m2

Monumentului, Tulcea, Tulcea

Închiriez  2 camere la casa
5

Închiriez 2 camere la casa

Închiriez 2 camere mari la casa,pentru o firma zona ultracentrala

96 m2

Tulcea, Tulcea

Vand casa ultracentral
10

Vand casa ultracentral

Vand casa construita 120mp cu teren 803mp în centru orașului aproape de piață noua

1500 EUR/m2 | 120 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, decomandat, ultracentral, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului
7
1

Apartament situat pe str. Isaccei, Piața Veche, suprafață utilă 53mp, et. 1 din 3, open space living cu bucătărie, balcon închis, boxă 9 mp, garaj în spatele blocului. Încălzire pe gaz, centrală proprie.

1509 EUR/m2 | 53 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

Închiriez Garsoniera Complet Utilata
7

Închiriez Garsoniera Complet Utilata

Închiriez garsonieră complet mobilată! În imobil poate locui doar o persoana ! Descriere generală: - Suprafață: 11 mp (spațiu locuibil) - Imobilul beneficiază de toate dotările necesare. Facilități: - Baie privată: echipată cu duș, chiuvetă și WC (în acest bloc băile sunt la comun) - Cameră: aer ...

11 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Casa de vanzare zona centrală sau schimb cu apartament
4
1

Casa de vanzare zona centrală sau schimb cu apartament

Casa de vânzare zona centrală compusă din 5 camere , utilități apă,canalizare și curent electric. Posibilitate de branșare gaz ( gazul este la poarta ) Schimb cu apartament.

256 EUR/m2 | 215 m2

Tulcea, Tulcea

de vânzare 2

de vânzare

de vânzare teren intravilant 800 mp în comuna icbratianu Tulcea cu proiect de casă și fundație. Tel

800 m2

I.C. Bratianu, Tulcea

Spațiu comercial  casă 220 mp, terasă, centru
10

Spațiu comercial casă 220 mp, terasă, centru

Vând casa spațiu comercial. Clădire acoperită cu țiglă, 3 camere, hol și subsol ( 4 camere)+ terasă, centrală gaz (gpl), teracotă, suprafață totală 220 m.p., din care construită 107 m.p., Se vinde la pretul de 55000 euro. Accept si schimb+diferenta, cu casa ap. in Ovidiu, Navodari, CT

250 EUR/m2 | 220 m2

Cerna, Tulcea

Teren extravilan de vânzare   2.500 mp, mal Lacul Babadag
1

Teren extravilan de vânzare 2.500 mp, mal Lacul Babadag

Teren extravilan în suprafață de 2500 mp, situat pe malul Lacului Babadag. Preț: 20 Eu mp ușor negociabil Suprafață: 2.500 mp Localizare: Babadag, jud. Tulcea Acces: direct la lac Utilități: electricitate în apropiere Acces rutier: drum de acces în zonă pietruit și de pământ Terenul este ideal pentru: ...

Babadag, Tulcea

investiție în Delta Dunării   venit din turism   Ideal pentru Airbnb   turiști   pescuit   vacanță
10
6

investiție în Delta Dunării venit din turism Ideal pentru Airbnb turiști pescuit vacanță

Situat în Delta Dunării, zonă turistică , perfect pentru închiriere sezonieră , 3 camere potrivit pentru grupuri familii , acces rapid către plajă și Dunăre. Apartament 3 camere, semidecomandat, suprafata totala 60 m2, apartamentul se compune din trei camere, bucatarie, baie,balcon si o debara, beneficiind ...

900 EUR/m2 | 60 m2

Sulina, Tulcea

Teren intravilan 1.582 mp cu solarii   Caugagia

Teren intravilan 1.582 mp cu solarii Caugagia

Vând teren intravilan în sat Caugagia, comuna Baia, județul Tulcea, cu o suprafață totală de 1.582 m , situat lângă locuința proprie. Ideal pentru agricultură, solarii, livadă sau construcție de casă.Suprafață totală: 1.582 m Deschidere laterală la drum: 29 m Lățime spate: 26,5 m, lungime: 57 m Teren ...

1,582 m2

Caugagia, Tulcea

Salvează căutarea